Zpět        Kontakt     

Sluneční pobřeží

BULHARSKO

Letovisko  na pobřeží Černého moře

 

18. 06. 2014 - 11. 09. 2014

LETADLO (8,11 a 12 dnů)

 odlety z Prahy, Brna, Bratislavy, Ostravy a Pardubic

 

KONEČNÉ CENY VČETNĚ TAX

BULHARSKO Sluneční pobřeží 2012

Vyberte si letovisko:

Kiten    Primorsko    Sluneční pobřeží


BULHARSKO Sluneční pobřeží 2014

Sluneční pobřeží

Jedno z největších rekreačních letovisek na pobřeží Černého moře leží přibližně 40 km severně od Burgasu. Široká pláž s dunami a velmi jemným pískem pozvolna se svažující do moře je vhodná zejména pro dovolenou s dětmi. Pláž je vybavena skluzavkami, sprchami, lehátky, slunečníky a nabízí široký výběr vodních sportů. Podél pláže v délce téměř 7 km naleznete desítky hotelů všech typů a kategorií od jednoduchých ubytovacích zařízeních po moderní luxusní hotelové areály pro nejnáročnější klientelu, obchodní, společenská a zábavní centra pro všechny věkové skupiny. Přímořská promenáda je lemována stovkami barů, restaurací, obchodů i obchůdku a stánků se suvenýry. Nedaleký starobylý Nesebr zve k vycházkám a návštěvě unikátního historického centra s širokou nabídkou stylových restaurací, kaváren, obchodů i obchůdků.
Transfer z letiště Burgas trvá cca 40 minut.

BULHARSKO Sluneční pobřeží 2014 skluzavky aquapark

Fakultativní výlety

 

V jižní části letoviska je na ploše 24 000 m2 velký aquapark s celou řadou atrakcí pro děti i dospělé - několik bazénů, bazén s vlnami, vodní skluzavky i obří tobogány, vodní hrad, líná i divoká řeka, dále se zde nachází restaurace, rychlé občerstvení, koktejlové a zmrzlinové bary, směnárna, atd. 

Lehátka a slunečníky jsou zahrnuty v ceně vstupného.


Hotel ASTORIA**** All Inclusive              CENÍK  BRNO  OSTRAVA  PARDUBICE  PRAHA

POLOHA

Hotel Astoria, který je součástí komplexu Astoria-Orel je umístěn 250 m od centra, které nabízí možnost zábavy pro veškeré věkové kategorie a zároveň se nachází u plážové promenády, kde naleznete množství restaurací, barů, diskoték, atrakcí a stánků se suvenýry. Krásná písčitá pláž se nachází 50 m od hotelu.

VYBAVENÍ

Vstupní hala, recepce, lobby bar, TV-místnost, výtah, hlavní restaurace, Wi-Fi internet a trezor (za poplatek), restaurace, bazén s oddělenou dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, bazénový bar, dětský koutek, dětské hřiště, lékárna.

POKOJE

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, lednička, TV, telefon s přímou volbou, koupelnou se sprchou nebo vanou a WC, fén k zapůjčení na recepci. Všechny pokoje mají balkon.

STRAVOVÁNÍ

Program all inclusive zahrnuje snídani (7.30 – 10.30), oběd (12.00 – 14.00) a večeři (18.00 – 21.00) formou bufetu. Odpoledne lehké občerstvení - barbeque, pizza, sušenky (15.00 – 17.00), neomezenou konzumaci místních nealkoholických a alkoholických nápojů (víno, pivo), káva a čaj. Nealkoholické a místní vybrané alkoholické nápoje můžete čerpat (10.00 – 22.00) v restauraci a v plážovém baru (10.00 – 18.00).

PLÁŽ

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře vzdálena cca 50 metrů od hotelu. K dispozici je plážový bar, který nabízí místní vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje v rámci all inclusive zdarma. U plážového baru se nachází vyhrazený sektor pro hosty hotelu Astoria, kde jsou lehátka a slunečníky zdarma. Na pláži široká nabídka vodních sportů, potápění.

BULHARSKO Sluneční pobřeží 2012 ASTORIA  BULHARSKO Sluneční pobřeží 2012 ASTORIA  BULHARSKO Sluneční pobřeží 2012 ASTORIA


 Hotel BLUE BAY***+ / snídaně                  CENÍK  BRNO  OSTRAVA  PARDUBICE  PRAHA

POLOHA

Moderní hotel s příjemnou atmosférou se nachází v klidném prostředí letoviska, v první linii u pláže. Vzdálenost od přímořské promenády (restaurace, bary, obchůdky se suvenýry) je cca 200 m, kterou se dostanete i do centra města.
Vybavení: Vstupní hala, recepce, možnost Wi-Fi připojení k internetu v hale, výtah, trezor na recepci (za poplatek), lobby bar,TV-místost, restaurace, bar, bar u bazénu, bazén s oddělenou částí a skluzavkou pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, dětské hřiště, stolní tenis, za poplatek - billiard, masáže, půjčovna kol. dětské hřiště.

POKOJE

Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, klimatizace, SAT-TV, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, balkon. Možnost zapůjčení dětské postýlky. Trezor na recepci za poplatek.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně formou švédských stolů je zahrnuta v ceně. Za příplatek možnost dokoupení večeří.

PLÁŽ

Hotel se nachází jen pár metrů od písčité pláže. Na pláži lehátka a slunečníky za poplatek, nabídka vodních sportů, plážové bary, atd.

BULHARSKO Sluneční pobřeží 2012 BLUE BAY  BULHARSKO Sluneční pobřeží 2012 BLUE BAY  BULHARSKO Sluneční pobřeží 2012 BLUE BAY


Hotel HRIZANTEMA****  All Inclusive    CENÍK  BRNO  OSTRAVA  PARDUBICE  PRAHA

POLOHA

Luxusní hotel zrekonstruovaný v roce 2004 je situován ve východní části oblíbeného a hojně navštěvovaného turistického letoviska Slunečné pobřeží. Hotel vhodný i pro náročnou klientelu leží cca 200 m od písčité pláže, centrum živého letoviska s množstvím obchodů, restaurací, barů i jiných zábavních možností 600 m od hotelu.

VYBAVENÍ

Vstupní hala s recepcí, směnárna, sejf na recepci (za poplatek), výtahy, lobby, lobby bar, denní bar, bar u bazénu, hlavní restaurace, á la carte restaurace, rybí restaurace, restaurace s kuřecími specialitami, grill restaurace, pizzerie, venkovní bazén s dětskou částí (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), parkoviště, dětské hriště, obchody, casino, venkovní zahrady, Wi-Fi připojení k internetu v lobby zdarma, animační programy, šipky, šachy, tělocvična. Za poplatek: telefonní hovory, sejf, sauna, jacuzzi, billiard, stolní tenis, masáže.

POKOJE

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou standartně vybaveny klimatizací, koupelnou se sprchou, WC a fénem, satelitní TV, telefonem, ledničkou, balkonem.

STRAVOVÁNÍ

Program all inclusive zahrnuje snídaně (7.30 – 10.00), obědy (12.00 – 14.00) a večeře (18.00 – 21.00) formou bufetu v hlavní restauraci. V průběhu dne občerstvení na terase před hlavní restaurací a jídla formou á la carte v pizzerii. Večeře á la carte v některé z tématických restaurací (pizzerie, restaurace s rybími, kuřecími specialitami) na základě předběžné rezervace. Odpolední káva a čaj (10.00 – 18.00) v lobby baru a bazénovém baru. Zmrzlina, cukroví, pečivo (15.00 – 18.00) v některém ze 3 barů. Neomezená konzumace místních alkoholických i nealko nápojů (10.00 – 24.00) v lobby baru i během jídel v restauracích.

 

PLÁŽ

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře cca 200 m od hotelu. Lehátka, slunečníky i široká nabídka vodních sportů na pláži za poplatek.

   


   Hotel CHAIKA RESORT****+ / polopenze   CENÍK  BRNO  OSTRAVA  PARDUBICE  PRAHA

POLOHA

Hotel pro náročnou klientelu se nachází přímo u široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, od které je oddělen pouze pobřežní promenádou. V blízkosti hotelu naleznete spoustu barů, restaurací a obchodů.

 

VYBAVENÍ

Hotel nabízí ubytování v celkem více než 400 pokojích. Mezi jeho vybavení patří vstupní hala s recepcí, směnárna, výtahy, klimatizovaná restaurace s kuřáckou a nekuřáckou částí, pizzerie, irský pub, kavárna, noční klub, několik tématických barů včetně baru u bazénu, bazén s dětskou částí, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, jacuzzi a masáže (za poplatek), přístup na internet, kadeřnický salón, prádelna, novinový stánek, hřiště. Hotel přijímá platby kartami MasterCard a Visa.

POKOJE

Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích s možností dvou přistýlek. Všechny pokoje v hotelu mají klimatizaci, koupelnu se sprchou, WC a fénem, telefon, satelitní TV, minibar, balkon nebo terasu, posezení, pokojový servis.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze formou bufetu v ceně. Možnost stravování all inclusive za příplatek.

PLÁŽ

Hotel se nachází přímo u široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, od které je oddělen pouze pobřežní promenádou. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Široká nabídka vodních sportů a plážových aktivit (plážový volejbal, jízda na banánu, pronájem šlapadel, jízda rychločlunem).

  BULHARSKO Sluneční pobřeží 2012 GRENADA  BULHARSKO Sluneční pobřeží 2012 GRENADA


 Hotel KOTVA***+ / snídaně                         CENÍK  BRNO  OSTRAVA  PARDUBICE  PRAHA

POLOHA

Hotelový areál se 400 pokoji a 80 apartmány je umístěn v jižní části letoviska na rozhraní Slunečného pobřeží a Nového Nesebru (vzdálenost do Nesebru cca 700 m). Vzdálenost od písčité pláže cca 200 m, spojení s centrem Slunečného pobřeží a Nesebrem zajišťuje promenádní vláček a linkový autobus. Naproti hotelu u pláže je rovněž přístaviště lodí do Nesebru.

VYBAVENÍ

Prostorná hala s recepcí, klimatizace, výtah, restaurace, lobby bar se satelitní TV, bazén, dětský bazén, bazénový bar, obchod se suvenýry, fitness centrum, internet, hrací automaty, elektronické hry, stolní tenis, billiard, kadeřník, masáže, lékařská asistence. Součástí hotelu je aquapark s několika bazény, tobogány, skluzavkami, bazénovým barem a dětským hřištěm. Veškeré atrakce v aquaparku jsou pro hosty hotelu zdarma. Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku.

POKOJE

Moderně zařízené pokoje jsou vybavené klimatizací (v ceně), telefonem, miniledničkou, kabelovou televizí a koupelnou s vanou (nebo sprchou) a WC, balkonem. Možnost 1 - 2 přistýlek. K dispozici jsou i apartmány s možností 2 přistýlek (za příplatek).

STRAVOVÁNÍ

Snídaně formou švédských stolů zahrnuta v ceně. Za příplatek možnost dokoupení večeří formou švédského stolu.

PLÁŽ

Široká, několik kilometrů dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 200 m, půjčování lehátek a slunečníků na pláži za poplatek. Široká nabídka vodních sportů, občerstvení, plážové bary.

BULHARSKO Sluneční pobřeží 2012 KOTVA  BULHARSKO Sluneční pobřeží 2012 KOTVA  BULHARSKO Sluneční pobřeží 2012 KOTVA


Fakultativní výlety

V průběhu Vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. Fakultativní výlety jsou pořádány v optimální podobě místním poskytovatelem služeb. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Uvedené ceny jsou orientační.


Sluneční pobřeží 2014

cena za osobu na lůžku

včetně všech tax

#

odlet z BRNA

počet

dnů

Hotel ASTORIA****

All Inclusive 

Hotel BLUE BAY***+

snídaně 

Hotel HRIZANTEMA****

All Inclusive 

CHAIKA RESORT****+

polopenze 

Hotel KOTVA***+

snídaně 

Od Do
1 18.06.14 25.06.14 8 15 990 Kč 10 990 Kč Vyprodáno 14 190 Kč 12 190 Kč
2 23.06.14 04.07.14 12 21 290 Kč 13 490 Kč Vyprodáno 20 490 Kč 15 490 Kč
3 25.06.14 02.07.14 8 16 990 Kč Vyprodáno Vyprodáno 15 590 Kč Vyprodáno
4 02.07.14 09.07.14 8 Vyprodáno 11 790 Kč Vyprodáno 15 790 Kč Vyprodáno
5 04.07.14 14.07.14 11 22 590 Kč 14 790 Kč Vyprodáno 19 290 Kč 16 590 Kč
6 09.07.14 16.07.14 8 16 990 Kč Vyprodáno Vyprodáno 15 790 Kč Vyprodáno
7 14.07.14 25.07.14 12 22 890 Kč Vyprodáno 26 290 Kč 21 290 Kč Vyprodáno
8 16.07.14 23.07.14 8 16 990 Kč Vyprodáno 19 190 Kč 16 090 Kč 13 390 Kč
9 23.07.14 30.07.14 8 16 990 Kč Vyprodáno 19 190 Kč 16 090 Kč Vyprodáno
10 25.07.14 04.08.14 11 22 590 Kč Vyprodáno 24 590 Kč 19 990 Kč Vyprodáno
11 30.07.14 06.08.14 8 16 990 Kč Vyprodáno 19 190 Kč 16 090 Kč 13 390 Kč
12 04.08.14 15.08.14 12 22 890 Kč Vyprodáno 26 290 Kč 21 290 Kč Vyprodáno
13 06.08.14 13.08.14 8 16 990 Kč 11 990 Kč 19 190 Kč 16 090 Kč 13 390 Kč
14 13.08.14 20.08.14 8 16 990 Kč Vyprodáno 18 990 Kč 16 090 Kč Vyprodáno
15 15.08.14 25.08.14 11 22 590 Kč 14 790 Kč 23 090 Kč 19 990 Kč 16 590 Kč
16 20.08.14 27.08.14 8 16 790 Kč 11 790 Kč 17 990 Kč 16 090 Kč 13 190 Kč
17 25.08.14 05.09.14 12 21 290 Kč Vyprodáno 23 590 Kč 18 990 Kč 15 490 Kč
18 27.08.14 03.09.14 8 16 990 Kč 13 990 Kč 17 490 Kč 14 490 Kč 12 590 Kč
19 03.09.14 10.09.14 8 15 990 Kč 10 990 Kč 16 590 Kč 13 690 Kč 12 190 Kč
#

odlet z OSTRAVY

počet

dnů

Hotel ASTORIA****

All Inclusive 

Hotel BLUE BAY***+

snídaně 

Hotel HRIZANTEMA****

All Inclusive 

CHAIKA RESORT****+

polopenze 

Hotel KOTVA***+

snídaně 

Od Do
1 18.06.14 25.06.14 8 15 990 Kč 10 990 Kč Vyprodáno 14 190 Kč 12 190 Kč
2 23.06.14 04.07.14 12 21 290 Kč 13 490 Kč Vyprodáno 20 490 Kč 15 490 Kč
3 25.06.14 02.07.14 8 16 990 Kč Vyprodáno Vyprodáno 15 590 Kč Vyprodáno
4 02.07.14 09.07.14 8 Vyprodáno 11 790 Kč Vyprodáno 15 790 Kč Vyprodáno
5 04.07.14 14.07.14 11 Vyprodáno 14 790 Kč Vyprodáno 19 290 Kč 16 590 Kč
6 09.07.14 16.07.14 8 16 990 Kč Vyprodáno Vyprodáno 15 790 Kč Vyprodáno
7 14.07.14 25.07.14 12 22 890 Kč Vyprodáno 26 290 Kč 21 290 Kč Vyprodáno
8 16.07.14 23.07.14 8 16 990 Kč Vyprodáno 19 190 Kč 16 090 Kč 13 390 Kč
9 23.07.14 30.07.14 8 16 990 Kč Vyprodáno 19 190 Kč 16 090 Kč Vyprodáno
10 25.07.14 04.08.14 11 Vyprodáno Vyprodáno 24 590 Kč 19 990 Kč Vyprodáno
11 30.07.14 06.08.14 8 16 990 Kč Vyprodáno 19 190 Kč 16 090 Kč 13 390 Kč
12 04.08.14 15.08.14 12 22 890 Kč Vyprodáno 26 290 Kč 21 290 Kč Vyprodáno
13 06.08.14 13.08.14 8 16 990 Kč 11 990 Kč 19 190 Kč 16 090 Kč 13 390 Kč
14 13.08.14 20.08.14 8 16 990 Kč Vyprodáno 18 990 Kč 16 090 Kč Vyprodáno
15 15.08.14 25.08.14 11 Vyprodáno 14 790 Kč 23 090 Kč 19 990 Kč 16 590 Kč
16 20.08.14 27.08.14 8 16 790 Kč 11 790 Kč 17 990 Kč 16 090 Kč 13 190 Kč
17 25.08.14 05.09.14 12 21 290 Kč Vyprodáno 23 590 Kč 18 990 Kč 15 490 Kč
18 27.08.14 03.09.14 8 16 990 Kč 13 990 Kč 17 490 Kč 14 490 Kč 12 590 Kč
19 03.09.14 10.09.14 8 15 990 Kč 10 990 Kč 16 590 Kč 13 690 Kč 12 190 Kč
#

odlet z PARDUBIC

počet

dnů

Hotel ASTORIA****

All Inclusive 

Hotel BLUE BAY***+

snídaně 

Hotel HRIZANTEMA****

All Inclusive 

CHAIKA RESORT****+

polopenze 

Hotel KOTVA***+

snídaně 

Od Do
1 22.06.14 29.06.14 8 Vyprodáno Vyprodáno     11 990 Kč
2 29.06.14 06.07.14 8 16 290 Kč 16 290 Kč     12 490 Kč
3 06.07.14 13.07.14 8 16 790 Kč 16 790 Kč     Vyprodáno
4 13.07.14 20.07.14 8 16 990 Kč 16 990 Kč     13 190 Kč
5 20.07.14 27.07.14 8 16 990 Kč 16 990 Kč     13 190 Kč
6 27.07.14 03.08.14 8 Vyprodáno Vyprodáno     13 190 Kč
7 03.08.14 10.08.14 8 16 990 Kč 16 990 Kč     13 190 Kč
8 10.08.14 17.08.14 8 16 990 Kč 16 990 Kč     13 190 Kč
9 17.08.14 24.08.14 8 16 990 Kč 16 990 Kč     Vyprodáno
10 24.08.14 31.08.14 8 Vyprodáno Vyprodáno     12 790 Kč
11 31.08.14 07.09.14 8 16 290 Kč 16 290 Kč     11 990 Kč
#

odlet z PRAHY

počet

dnů

Hotel ASTORIA****

All Inclusive 

Hotel BLUE BAY***+

snídaně 

Hotel HRIZANTEMA****

All Inclusive 

CHAIKA RESORT****+

polopenze 

Hotel KOTVA***+

snídaně 

Od Do
1 18.06.14 25.06.14 8 Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno
2 23.06.14 04.07.14 12 21 290 Kč 13 490 Kč Vyprodáno 20 490 Kč 15 490 Kč
3 25.06.14 02.07.14 8 16 990 Kč Vyprodáno Vyprodáno 15 590 Kč Vyprodáno
4 02.07.14 09.07.14 8 Vyprodáno 11 790 Kč Vyprodáno 15 790 Kč Vyprodáno
5 04.07.14 14.07.14 11 22 590 Kč 14 790 Kč Vyprodáno 19 290 Kč 16 590 Kč
6 09.07.14 16.07.14 8 16 990 Kč Vyprodáno Vyprodáno 15 790 Kč Vyprodáno
7 14.07.14 25.07.14 12 22 890 Kč Vyprodáno 26 290 Kč 21 290 Kč Vyprodáno
8 16.07.14 23.07.14 8 16 990 Kč Vyprodáno 19 190 Kč 16 090 Kč 13 390 Kč
9 23.07.14 30.07.14 8 16 990 Kč Vyprodáno 19 190 Kč 16 090 Kč Vyprodáno
10 25.07.14 04.08.14 11 22 590 Kč Vyprodáno 24 590 Kč 19 990 Kč Vyprodáno
11 30.07.14 06.08.14 8 16 990 Kč Vyprodáno 19 190 Kč 16 090 Kč 13 390 Kč
12 04.08.14 15.08.14 12 22 890 Kč Vyprodáno 26 290 Kč 21 290 Kč Vyprodáno
13 06.08.14 13.08.14 8 16 990 Kč 11 990 Kč 19 190 Kč 16 090 Kč 13 390 Kč
14 13.08.14 20.08.14 8 16 990 Kč Vyprodáno 18 990 Kč 16 090 Kč Vyprodáno
15 15.08.14 25.08.14 11 22 590 Kč 14 790 Kč 23 090 Kč 19 990 Kč 16 590 Kč
16 20.08.14 27.08.14 8 16 790 Kč 11 790 Kč 17 990 Kč 16 090 Kč 13 190 Kč
17 25.08.14 05.09.14 12 21 290 Kč Vyprodáno 23 590 Kč 18 990 Kč 15 490 Kč
18 27.08.14 03.09.14 8 16 990 Kč 13 990 Kč 17 490 Kč 14 490 Kč 12 590 Kč
19 03.09.14 10.09.14 8 15 990 Kč 10 990 Kč 16 590 Kč 13 690 Kč 12 190 Kč
hotelové příplatky a slevy ( velký výběr dalších hotelů - kontaktujte nás  kontakt )

příplatky a slevy se v průběhu sezóny mění od předprodejů až po last minute.

Obraťte se, prosíme, na nás / Kontakt / abychom Vám spočítali aktuální cenu 

v době Vašeho požadavku a s ohledem na slevy aby byly i v případě jejich kombinace pro Vás nejvýhodnější !

letecká doprava
letištní taxy 0 (již v základní ceně)

Cena obsahuje:

ubytování, stravu dle hotelu, leteckou přepravu, letištní a bezpečnostní taxy včetně letištní asistence, palivový příplatek, transfer z letiště do místa pobytu a zpět, místní poplatky, služby stálého delegáta, pojištění zájezdu pro případ úpadku CK.

NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY:

- komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh a storna zájezdu   30 Kč na osobu/den. 

- osoby starší 70- ti let lze pojistit za poplatek 200%


Vyberte si letovisko:

Kiten    Primorsko    Sluneční pobřeží


Zpět        Kontakt     

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Ancora cestovní kancelář s.r.o.).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Slunečné pobřeží Varna Sinemorec Achtopol Pomorie Nesebr Černomorec Burgas Strandža Hanská Šatra Sozopol

Neseber Nessebar Nesébr BULHARSKO KITEN 2014 KAMENEC BULHARSKO 2014 Primorsko QUEEN NELLY