Zpět   Kontakt  další relaxační:  MENU RelaX                                                    >>>  /šedé nemají platné termíny/

LÁZNĚ HEVÍZ(bus)  LÁZNĚ HEVÍZ(letecky)  LÁZNĚ SÁRVÁR(bus)  LÁZNĚ BÜKFÜRDŐ(bus)

LÁZNĚ HARKÁNY(7=9/bus)   LÁZNĚ HARKÁNY(7/bus)   LÁZNĚ HARKÁNY(5/bus)

Mořský park LAGUNA(bus)  Rimske Terme(volitelně)   Tropické Ostrovy(bus)

LEGOLAND Günzburg(1 den)   LEGOLAND Günzburg(s noclehem)  LEGOLAND Günzburg(1 den)ČESKÝ DEN

BERLÍN a TO v adventu(H***)  BERLÍN a TO(F1)   Tropical Islands

 

MAĎARSKO - člen EU (měna FORINT)

 DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

 

Lázně Bükfürdö

víkendový lázeňský pobyt s výlety

AUTOBUSEM

 

Hotel Piroska****

Hotel Piroska**** Bük Spa&Wellness

 

 

Bükfürdő - jedny z nejznámějších a nejoblíbenějších evropských léčebných lázní, otevřených plaveckých bazénů a zážitkových lázní a druhé největší maďarské lázně s nejmodernějším světem sauny a lékařským  wellness střediskem. Lázně umístěné na 14 hektarech jsou skutečným lázeňským komplexem se 32 bazény a vodní plochou přesahující 5200 m2. Bazény s léčivou vodou o teplotě 32-38°C, plavecké bazény 
s vodou teplou 26 až 28°C a pro nejmenší jsou přichystána brouzdaliště, která mohou používat jen oni a kde 
se mohou do sytosti vydovádět. 

Nový svět saun pro 150 lidí byl vybudován pro opravdové milovníky sauny - tepidárium, parní lázně, infračervené i finské sauny, ledová kabina, aromasauna a venkovní finská sauna, vnitřní odpočinková zóna, vnitřní i vnější ochlazovací bazény, jacuzzi a kneipův bazén. Ten se doporučuje použít na závěr saunování.

 

Lázně Bükfürdö - program zájezdu:

1.den: 

Odjezd z Prahy v brzkých ranních hodinách. První zastávka je v lázních Mosonmagyarovár, na hranicích Rakouska a Maďarska. Koupání a relaxace v lázních v Mosonmagyárovár, krátká procházka po městě s průvodcem. Přejezd do hotelu Piroska v lázních Bük. Ubytování a večeře.

2. den:

Volný program a možnost koupání a relaxace v hotelovém wellness. Fakultativně výlet do města Szombathely, prohlídka města, městečko Ják, dále návštěva lázní Sárvár s prohlídkou města a návrat do hotelu.

3.den: 

(v termínu 24.9.-28.9. i 4. den) volný program a možnost koupání a relaxace v hotelovém wellness. Fakultativně výlet do města Förted, Balf, Sopron. Cestou zastávka a ochutnávka místních druhů vína.

4.den: 

Odjezd od hotelu po snídani. Zastávka ve městě Györ, prohlídka města a koupání v místních lázních, odjezd z lázní v odpoledních hodinách a návrat do ČR.

 

Hotel Piroska****(Červená Karkulka), Kossuth u. 60., 9737 Bük, Maďarsko

Hotel je v centru města Bük s dobrou dostupností ke všem atrakcím a zážitkům, které toto středisko nabízí. Hotelový park zároveň zaručuje klid a možnost relaxace. Léčebné lázně Bükfürdő jsou vzdáleny 2,5 km od hotelu a dopravu do nich zajišťuje hotel bezplatně, vlastním hotelovým autobusem.
Vybavení: restaurace s maďarskou a mezinárodní kuchyní využívající především sezonní a regionální produkty, lobby bar, wellness bar, živá hudba a hudební večery na terase (18:00-22:00 hod.), večerní zábava pro dospělé i dětské programy, prostorné parkoviště ve dvoře, Wi-Fi v celém objektu (zdarma). 

Vlastní zážitkové lázně s třemi bazény, tobogánem, světem saun, široká nabídka wellness. Ve wellnessové části, vybudované podle principů Feng Shui, se můžete příjemně vykoupat mezi rozmanitými tryskami s turbogejzírem, s krční masáží a perlivou lázní zážitkové koupele nebo se můžete ochladit ve venkovním bazénu hotelu. Ve světě sauny si můžete vybírat z následujících možností: finská sauna, biosauna (se světelnou terapií), infrasauna (se sloupy ze solných krystalů), turecké parní lázně s aromaterapií a světelnou terapií. Od roku 2009 slouží nejmenším návštěvníkům dětská zážitková koupel s prostorem s hračkami, dětskou postýlkou a s místností pro přebalování. Dámy se zase mohou nechat zkrášlit v kadeřnictví, relaxovat na kosmetice, pedikuře, manikuře nebo si vybrat ze široké nabídky masáží.

Ubytování: standardní, pohodlně vybavené pokoje s koupelnou se sprchou a WC, fénem, trezorem, ledničkou, TV a telefonem. Na vyžádání možnost pokojů s 1-2 přistýlkami. 

Stravování: Polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu sestaveného ze sezonních a regionálních produktů s důrazem na zdravou výživu. Na vyžádání možnost dietní stravy - bezlepková, bezlaktózová, diabetes apod.

 

Termín (3 noci) Cena za osobu Poznámka
dvoulůžkový pokoj přistýlka od 12 let přistýlka (5-11 let) jednolůžkový pokoj
25.09.-28.09.2016 4 900 Kč 3 790 Kč  2 900 Kč  5 990 Kč  v ČR svátek
27.10.-30.10.2016 4 900 Kč 3 790 Kč  2 900 Kč  5 990 Kč  v ČR svátek
17.11.-20.11.2016 4 750 Kč 3 750 Kč  2 900 Kč  5 990 Kč  v ČR svátek

Cena zahrnuje: 

3x ubytování, polopenzi, dopravu autobusem, 1denní vstupenku do léčebných lázní Bükfürdő (bez zážitkových bazénů a saun) - kromě termínu 17.11.-20.11., hotelový bus k  lázním, používání županů, neomezený vstup a využívání hotelového wellness centra, Wi-Fi a technický doprovod během cesty autobusem a přihlášení v hotelu (check-in), pojištění zájezdu pro případ úpadku CK. 

Cena nezahrnuje: 

pobytovou taxu 1,60 €/ osoba od 18 let/ noc – povinná platba při příjezdu.

Doprava: 

doprava pohodlným autobusem v ceně. 

Nástupní místa:

Praha, Jihlava, Brno

Hotel Piroska**** Bük

 

 

Nezapomeňte si zkontrolovat platnost cestovních dokladů 

(i po vstupu "do šengenu" je nutné u sebe mít platný doklad totožnosti)

Platnost OP pro cesty do EU si zkontrolujte ZDE: CESTOVNÍ DOKLADY

(děti již nemohou cestovat bez vlastního dokladu)

 

 

Zpět na poznávací                                     Kontakt                                                    Hlavní MENU


tématické zájezdy:  menu ART&HISTORY  menu RELAX  menu TECHNIKA  menu ZAHRADY

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Bena tour s.r.o.)

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

 

Seo servis

jezero termální lázně Bük Bükfürdö Szombathely Ják Sárvár Förted Balf Sopron Maďarsko wellness léčebné pobyty relax aktinobakterie revmatismus pohybové ústrojí SPA Hungary Humgaria sauna léčebné bazény Mosonmagyarovár perličkové lázně jacuzzi sauny parní kabiny teplá léčivá voda Förted Balf Sopron Györ