Zpět   Kontakt  další relaxační:  MENU RelaX       MENU POBYTOVÉ                                                      >>>  /šedé nemají platné termíny/

LÁZNĚ HEVÍZ HELIOS(4/bus)  LÁZNĚ HEVÍZ PANORAMA(4/bus)  LÁZNĚ HEVÍZ(letecky)   LÁZNĚ BÜKFÜRDŐ(bus)

LÁZNĚ SÁRVÁR(4/bus)  LÁZNĚ SÁRVÁR(5/bus)   ZALAKAROS PARK_INN(4/bus)   ZALAKAROS VENUS(4/bus)

LÁZNĚ HARKÁNY(7=9/bus)   LÁZNĚ HARKÁNY(10/bus)   Tropical Islands(bus)   BERLÍN a TO(bus)   Tropické Ostrovy(bus)

Mořský park LAGUNA_2019(bus)  Rimske Terme(volitelně)  ISCHIA_zima(letecky)

 

MAĎARSKO - člen EU (měna FORINT)

 DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

 

Lázně Bükfürdö

víkendový lázeňský pobyt s výlety

AUTOBUSEM

 

Hotel Piroska****

Hotel Piroska**** Bük Spa&Wellness

 

 

Bükfürdő - jedny z nejznámějších a nejoblíbenějších evropských léčebných lázní, otevřených plaveckých bazénů a zážitkových lázní a druhé největší maďarské lázně s nejmodernějším světem sauny a lékařským  wellness střediskem. Lázně umístěné na 14 hektarech jsou skutečným lázeňským komplexem se 32 bazény a vodní plochou přesahující 5200 m2. Bazény s léčivou vodou o teplotě 32-38°C, plavecké bazény 
s vodou teplou 26 až 28°C a pro nejmenší jsou přichystána brouzdaliště, která mohou používat jen oni a kde 
se mohou do sytosti vydovádět. 

Nový svět saun pro 150 lidí byl vybudován pro opravdové milovníky sauny - tepidárium, parní lázně, infračervené i finské sauny, ledová kabina, aromasauna a venkovní finská sauna, vnitřní odpočinková zóna, vnitřní i vnější ochlazovací bazény, jacuzzi a kneipův bazén. Ten se doporučuje použít na závěr saunování.

 

Lázně Bükfürdö - program zájezdu:

1.den: 

Odjezd z Prahy v 06:30 hod., cestou zdravotní zastávky. Po příjezdu do Büku nás čeká ubytování, relaxace koupání a večeře.

2.-3. den:

po snídani relaxace v termálních lázních, večeře.

3.den: 

(v termínu 24.9.-28.9. i 4. den) volný program a možnost koupání a relaxace v hotelovém wellness. 

Fakultativně výlet do města Förted, Balf, Sopron. Cestou zastávka a ochutnávka místních druhů vína.

4.den: 

snídaně, koupání do 12.00 hod. (pokoje k dispozici do 12.00 hod., odjezd do ČR v cca 14.00 hod.

Poznámka:

U zájezdu v termínu 5.-9.3. je 2-4.den: snídaně, relaxace, večeře. 5.den: snídaně, relaxace, odjezd do ČR v cca 14.00 hodin. 

Hotel Piroska****(Červená Karkulka), Kossuth u. 60., 9737 Bük, Maďarsko

Hotel je v centru města Bük s dobrou dostupností ke všem atrakcím a zážitkům, které toto středisko nabízí. Hotelový park zároveň zaručuje klid a možnost relaxace. Léčebné lázně Bükfürdő jsou vzdáleny 2,5 km od hotelu a dopravu do nich zajišťuje hotel bezplatně, vlastním hotelovým autobusem.
Vybavení: restaurace s maďarskou a mezinárodní kuchyní využívající především sezonní a regionální produkty, lobby bar, wellness bar, živá hudba a hudební večery na terase (18:00-22:00 hod.), večerní zábava pro dospělé i dětské programy, prostorné parkoviště ve dvoře, Wi-Fi v celém objektu (zdarma). 

Vlastní zážitkové lázně s třemi bazény, tobogánem, svět saun, široká nabídka wellness. Ve wellnessové části, vybudované podle principů Feng Shui se můžete příjemně vykoupat mezi rozmanitými tryskami, s turbogejzírem, s krční masáží a perlivou lázní, v zážitkových koupelích nebo se můžete ochladit ve venkovním bazénu hotelu. Ve světě sauny si můžete vybírat z následujících možností: finská sauna, biosauna (se světelnou terapií), infrasauna (se sloupy ze solných krystalů), turecké parní lázně s aromaterapií a světelnou terapií. Pro nejmenší návštěvníky je k dispozici dětská zážitková koupel s relaxačním prostorem s hračkami, dětskou postýlkou a s místností pro přebalování. Dámy se zase mohou nechat zkrášlit v kadeřnictví, relaxovat na kosmetice, pedikuře, manikuře nebo si vybrat ze široké nabídky masáží.

Ubytování: standardní, pohodlně vybavené pokoje s koupelnou se sprchou a WC, fénem, trezorem, ledničkou, TV a telefonem. Na vyžádání možnost pokojů s 1-2 přistýlkami. 

Stravování: Polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu sestaveného ze sezonních a regionálních produktů s důrazem na zdravou výživu. Na vyžádání možnost dietní stravy - bezlepková, bezlaktózová, diabetes apod.

 

Hotel Piroska****

Termín

noci Cena za osobu Poznámka

dvoulůžkový

pokoj

přistýlka

přistýlka

(5-11 let)

přistýlka

(12-17 let)

do 5 let

jen doprava

jednolůžkový

pokoj

27.09.(Čt)-30.09.(Ne) 3 4 990 Kč 4 320 Kč 3 140 Kč 4 140 Kč 1 200 Kč  6 600 Kč v ČR svátek
15.11.(Čt)-18.11.(Ne) 3 3 990 Kč 3 990 Kč 3 140 Kč 3 490 Kč 1 200 Kč  6 350 Kč v ČR svátek

Cena zahrnuje: 

4x/3x ubytování, polopenzi, dopravu autobusem, minerální vodu na pokoji, 1denní vstupenku do léčebných lázní Bükfürdő (bez zážitkových bazénů a saun) + relaxační masáž - kromě termínu 05.03.-09.03., hotelový bus k  lázním, používání županů, neomezený vstup a využívání hotelového wellness centra, Wi-Fi a technický doprovod během cesty autobusem a přihlášení v hotelu (check-in), 

Děti od 5 do 11 let mají v ceně ubytování a polopenzi, nemají vstup do lázní.

U pobytu v termínu 5.-9.3. je v ceně 2x denní vstupenka do léčebných lázní Bükfürdo (bez zážitkových bazénů a saun), není v ceně relaxační masáž.

Cena nezahrnuje: 

pobytovou taxu 1,60 €/ osoba od 18 let/ noc – povinná platba při příjezdu. 

Zapůjčení koupacích plášťů 5 €/ kus/ pobyt + vratná kauce za koupací plášť - 10 €/ kus, 

extra výměna koupacího pláště- 3 €/ kus, 

extra výměna lázeňského ručníku 1,50 €/ kus.

Doprava: 

doprava pohodlným autobusem v ceně. 

Nástupní místa:

Praha, Jihlava, Brno

Hotel Piroska**** Bük

 

 

Nezapomeňte si zkontrolovat platnost cestovních dokladů 

(i po vstupu "do šengenu" je nutné u sebe mít platný doklad totožnosti)

Platnost OP pro cesty do EU si zkontrolujte ZDE: CESTOVNÍ DOKLADY

(děti již nemohou cestovat bez vlastního dokladu)

 

 

Zpět na poznávací                                                        Kontakt                                                        Hlavní MENU


tématické zájezdy:      menu ART&HISTORY      menu RELAX      menu TECHNIKA      menu ZAHRADY      menu ADVENT

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Bena tour s.r.o.)

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

 

Seo servis

jezero termální lázně Bük Bükfürdö Szombathely Ják Sárvár Förted Balf Sopron Maďarsko wellness léčebné pobyty relax aktinobakterie revmatismus pohybové ústrojí SPA Hungary Humgaria sauna léčebné bazény Mosonmagyarovár perličkové lázně jacuzzi sauny parní kabiny teplá léčivá voda Förted Balf Sopron Györ