Zpět    Kontakt


SARDINIE

ITÁLIE

ITÁLIE - člen EU, člen EMU (měna EURO)

20.06. - 17.10. 2013

LETADLO (8 dnů)

KOMPLETNÍ CENY VČETNĚ TAX

SENIOR +55

Vyberte si letovisko:  Malta  Palau   


Roccia d'Orso     

Palau

 

 

Palau je starobylým městečkem, které vzniklo v 19. století, aby podpořilo spojení s ostrovy Isole della Maddalena, které leží severně od Palau a odkud vyplouvají v pravidelných intervalech lodě směřující na tyto ostrovy.

Centrem městečka je krásný přístav s několika restauracemi a obchůdky se suvenýry. Nedaleko odtud je proslulá Roccia d'Orso.

 SARDINIE

cena za osobu na lůžko
# termín dní/nocí

Hotel PALAU-SENIOR 55 PLUS ***

polopenze

Od Do
3 03.10.2013 10.10.2013 8/7 12 990,- Kč
4 10.10.2013 17.10.2013 8/7 12 990,- Kč
hotelové příplatky a slevy ( - )

příplatky a slevy se v průběhu sezóny mění od předprodejů až po last minute.

Obraťte se, prosíme, na nás / Kontakt / abychom Vám spočítali aktuální cenu v době Vašeho požadavku a s ohledem na slevy aby i v případě jejich kombinace byly pro Vás nejvýhodnější !

doprava  letadlo

Cena zahrnuje: 

letenku Praha-Olbia-Praha včetně všech tax a poplatků, transfer z letiště do hotelu a zpět, 7 nocí v hotelu Palau s polopenzí formou švédských stolů, sklenici vody a vína k večeři, 1x polodenní výlet do Olbie, 1x večer s živou hudbou, česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu

Cena nezahrnuje: 

fakultativní výlety, komplexní pojištění léčebných výloh včetně připojištění pro případ storna zájezdu

(na přání zajistí CK). 

Poznámka:

při nenaplnění kapacity letadla může být zájezd zrušen či přesunut!
v případě nenadálých situacích je možnost změny hotelu, avšak o této skutečnosti bude klient vždy všas informován, hotel však bude vždy stejné kategorie a podobné lokality ! 

 Hotel PALAU-SENIOR 55 PLUS *** / polopenze                                     CENÍK

POLOHA

Tento hotel leží ve stejnojmenném letovisku na severním pobřeží ostrova. Nachází se v horní části městečka Palau s nádherným výhledem na souostroví La Maddalena, Caprera a další ostrovy. Centrum města s malebným přístavem je vzdáleno cca 400 metrů a pláž cca 700 metrů od hotelu. Do centra i na pláž jezdí bezplatný shuttle bus přímo od hotelu. V centru města naleznete obchody, bary a restaurace. Hotel je postavený v unikátním stylu s praktickým hotelovým ochozem.
PLÁŽ

Vzhledem k umístění hotelu v horní části města je zajištěna doprava tzv. „shuttle busem“ ZDARMA

UBYTOVÁNÍ

Pokoje koupelna/WC s vanou nebo sprchou, vysoušeč vlasů, televize, telefon, minibar (za poplatek), trezor (za poplatek). Pokoje jsou menší, zařízené v typickém sardinském stylu a většinou nedisponují balkonem. Vstup do pokojů buď z terasy nebo z hotelového ochozu.

STRAVOVÁNÍ

formou švédských stolů, sklenici vody a vína k večeři

SLUŽBY:

nonstop recepce, Wi-Fi, restaurace, bar, konferenční místnost, venkovní bazén a dětský bazén (bazény nejsou vyhřívané). Vzhledem k umístění hotelu v horní části města je zajištěna doprava tzv. „shuttle busem“ do centra letoviska ZDARMA.

 


Vyberte si letovisko:  Malta  Palau   


Zpět    Kontakt


Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Bena tour s.r.o.).
  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

.. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eurovíkend na Sadinii senior 55+ pobyt letecky 
Sardegna Sardigna Sardinna Sardinnia Cagliari Olbia Pula Alghero Arbatax Golfo Aralci La Maddalena 
pivo ICHNUSA karneval v Oristanu Mamoiadě Festa della primavera v Sassari církevní slavnost Sant Efisio v Cagliari běh bosých mužů v městečku Cabras

fireworks ohňostroj silvestr silvester eurovíkend eurovíkent euroweekend erotika fede geos invia oslava Nového roku v Algheru na náměstí last.cz petardy oslava na ulicích oslava v ulicích Silvestr Nový rok 2014 šampaňské šampus sekt adventní zájezdy předvánoční nákupy sex oslava Silvestra oslava nového roku 2013