Zpět   Kontakt  další adventní:  /šedé nemají platný termín/                                         >>>> Adventní JEDNODENNÍ

Ďábelská noc  Advent ve středověkých městech Bavorska  Sen v bílém  Tichá noc 200 let  Advent v Pasově a na Innu 

POHODOVÝ VÍKEND V LINCI  NEJKRÁSNĚJŠÍ ŠVÝCARSKÉ ADVENTNÍ TRHY  Adventní Vídeň  Vídeň v čase adventu

Adventní Krakow a solný důl Wieliczka  Adventní WROCLAW  ČESKÝ KRUMLOV a čerti  Rakouská vánoční romance


RAKOUSKO  - člen EU, člen EMU (měna EURO)

KOUZELNÁ ADVENTNÍ DOVOLENÁ 2013

první adventní pobyt s výlety

 

Termín

Cena dospělý

Dítě do 15. narozenin

12.12.-15.12.2013

4700 Kč

jen 4 místa

sleva

Děti do 15-tých narozenin mají v doprovodu dvou dospělých slevu 20%.
KOUZELNÁ ADVENTNÍ DOVOLENÁ 2013

Podruhé vám chceme i letos nabídnout advent tak, jak ho tráví Němci, Rakušané, Italové,…. 

Užívají si adventu v jeho pravém slova smyslu – jako času klidu, rozjímání, pohody a čekání na Vánoce. Bez stresu. Jezdí na víc dní, mnohdy i na týden a nikam se nehoní. Užívají pohody. 

My vám letos již podruhé přinášíme delší zájezd s krásným programem, příjemným a útulným rodinným hotelem i s atrakcemi, které k adventu v Alpách patří – s projížďkou saněmi (kočáry) taženými koňmi v překrásném romantickém a zasněženém údolí bez civilizace, s večerní procházkou s loučemi, s alpským večírkem s živou hudbou i s procházkou romantickou přírodou pod zamrzlými Krimmelskými vodopády. Nebude chybět celodenní relaxace ve špičkových termálních lázních i adventní trhy v salcburských i tyrolských městečkách. Užijte si prosincový adventní klid v horách Salcburska i Tyrolska. 


KOUZELNÁ ADVENTNÍ DOVOLENÁ 2013 - Program zájezdu:

1. den: 

Odjezd z Prahy v 05:30 hodin. Adventní Salzburg – prohlídka města a volno k návštěvě adventních trhů před dómem, na náměstí u zámku Mirabell a v pevnosti vysoko nad městem. Nádherně vyzdobená ulice Getreidegasse. Podvečerní zastávka na alpském adventním trhu v pannenském údolí Grossarltal. Nocleh v hotelu*** v Maishofenu.

2. den: 

Jedinečný zimní alpský zážitek. Den plný romantiky. Dopoledne výlet k nejvyšším evropským Krimmelským vodopádům, symbolu národního parku Vysoké Taury, které se v tomto období stávají jedinečnou smaragdovou kulisou ledopádu. Svět svíček v Brucku. Výlet na Lindlichsalm v samém závěru údolí Hinterglemm. Romantická projížďka nádhernou alpskou krajinou kočáry či saněmi taženými koňmi – 2 km tam a 2 km zpět nádhernou alpskou zimní krajinou bez civilizace. (dle výšky sněhové pokrývky kočár nebo saně, projížďka je v ceně zájezdu). U horské chaty (v zimě uzavřena) jen vás čeká horké svařené víno. Možnost projít se po dlouhém visutém mostě a možnost procházky v korunách stromů (1 km dlouhá trasa v korunách stromů s 11 věžemi a vyhlídkovými plošinami, 33 mostů, vyhlídka Sky Walk, nejvyšší bod trasy je 30 m nad zemí). Hitem je visutý takzvaný Alpský „Golden Gate“, který je 200 m dlouhý a který je 42 m vysoko nad řekou Saalach. Podvečerní návštěva adventního trhu v Zell am See. Po večeři pro zájemce romantická procházka s loučemi vedená přímo majitelem hotelu (v ceně).

3. den: 

Den plný relaxace v nejnovějších alpských lázních Tauern Spa, které byly otevřeny předloni v Kaprunu. Celkem 4 venkovní bazény s vodou teplou 36° C a s výhledem na ledovec Kitzsteinhorn.
Alternativní horský program pro lyžaře i nelyžaře: možnost lyžování na ledovci v Kittzsteinhorn nebo v Zell am See, výjezd lanovkou na ledovcové vyhlídky. Odvezeme vás zdarma. Večeře – selský bufet s živou hudbou – možnost tance.

4. den: 

Advent v horských městečkách - Maria Alm - horská obec pod masivem Hochkönig s nejvyšší kostelní věží v Salcbursku, centrum řezbářů. Saalfelden - sbírka tyrolských betlémů v zámku Ritzen. Nádherná příroda Kitzbühelských Alp a masivu Wilder Kaiser, tradiční adventní trh v Kitzbühelu – slavném horském středisku s původními malovanými středověkými domy. Slavná sjezdovka Hahnenkamm. Kufstein – adventní trhy v mohutné hradní pevnosti na řece Inn. Návrat do půlnoci.


Doprava:

autobus (audio, video, občerstvení)

Odjezdová místa: TRASA A

Ubytování: 3x hotel 3* (pokoje s vlastním příslušenstvím)
Stravování: polopenze
Cena: 5.900,- Kč
Cena zahrnuje: dopravu, průvodce, 3x nocleh v hotelu *** vč. polopenze, projížďku na saních, procházku s loučemi, hudební večer, pojištění zájezdu pro případ úpadku CK. 
Doplatky: jednolůžkový pokoj 900 Kč

Upozornění na cestování dětí do zahraničí po 26. červnu 2012: cestování dětí zapsaných v pasech rodičů do zahraničí je možné jen do 26. června 2012. Po tomto datu mohou děti cestovat do zahraničí jen s vlastním cestovním dokladem (pasem nebo občanským průkazem). K vydání cestovního dokladu na úřadu s rozšířenou působností je třeba předložit rodný list dítěte, občanský průkaz rodiče. Fotografie se fotí na místě. Proto je při podání žádosti nutná přítomnost dítěte. Poplatek za cestovní pas je 100 Kč , za občanský průkaz do 15 let věku dítěte se platí 50 Kč.

Nezapomeňte si zkontrolovat platnost cestovních dokladů 
(i po vstupu "do šengenu" je nutné u sebe mít platný doklad totožnosti)
Platnost OP pro cesty do EU si zkontrolujte ZDE:
CESTOVNÍ DOKLADY


VÁŠ HOTEL***
Nádherný hotel *** se nachází v klidné poloze v obci Maishofen nedaleko Zell am See na křižovatce 4 údolí. V hotelu je k dispozici restaurace, bar, sauna, solárium,…

Komfortní pokoje mají sprchu a WC, satelitní televizi. Rodinný hotel nabízí útulnou atmosféru, o čemž Vás přesvědčí folklórní večer se selským bufetem. 

Cca 50 m od hotelu je velmi příjemný music bar… není vidět, není slyšet, ale je vám plně k dispozici. 

Barman Alfons vám pustí hudbu dle vašeho přání…


Zpět   Kontakt  další adventní:  /šedé nemají platný termín/                                         >>>> Adventní JEDNODENNÍ

Ďábelská noc  Advent ve středověkých městech Bavorska  Sen v bílém  Tichá noc 200 let  Advent v Pasově a na Innu 

POHODOVÝ VÍKEND V LINCI  NEJKRÁSNĚJŠÍ ŠVÝCARSKÉ ADVENTNÍ TRHY  Adventní Vídeň  Vídeň v čase adventu

Adventní Krakow a solný důl Wieliczka  Adventní WROCLAW  ČESKÝ KRUMLOV a čerti  Rakouská vánoční romance


Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Radek Kredba - Cestovní agentura PERMON).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)