Zpět na poznávací     Zpět na jednodenní     Zpět na květinové     Kontakt                           /šedé nemají platný termín/  

podobné zájezdy: Rakouský zahradnický ráj  Mezinárodní zahradnická výstava   Nejkrásnější rakouské zahrady   Baden_slavnost_růží

Květinové Korzo hotel  Květinové Korzo H***  Květinové Korzo H  Květinové Korzo H***   Květinové Korzo LET(letecky)

Orchideje_Drážďany_1  Orchideje_Drážďany_2  Orchideje_Drážďany_3  Orchideje_kamélie_TO  Narcisový festival

Holandsko a Belgie  Velký okruh Belgií  BENELUX  Jaro v Holandsku  Amsterdam a Keukenhof

 

RAKOUSKO - člen EU, člen EMU (měna EURO)

 DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

 

Narcisový festival v Solné komoře

 

01.06. - 02.06.2019

 

Zúčastněte se největšího květinového festivalu v Rakousku.

V rámci slavností je velkolepý průvod městečkem Bad Aussee a jezerní korzo narcisových soch na jezeře Grundlsee, 

které reprezentují jednotlivé obce či rodinné penziony.

 

 sleva do 31.1.2019 10 %

Termín Cena dospělí

Dítě do 15. narozenin

01.06. - 02.06.  3.200 Kč  2.560 Kč

Dětské slevy 20% platí při ubytování v pokoji rodičů

(2 dospělé osoby)

 

 REZERVOVAT 

rakousko-narcisovy-festival

RAKOUSKO - narcisovy festival

ČT:  rakousko-narcisovy-festival

Narcisový festival v Solné komoře 2019 - program:

 

1. den (sobota):

Odjezd z Prahy v 06:00 hodin (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase A). Rakouské alpské jezero Traunsee (dlouhé 12 km, hluboké 191 m) – zastávka u vodního zámku Orth. Hlavní náplní tohoto programového dne je výjezd kabinovou lanovkou na vrchol Feuerkogel na „nejslunečnější místo“ v Horním Rakousku. Lanovka si zahrála v hollywoodském filmu Kam orli nelétají s Clintem Eastwoodem a Richardem Burtonem. Panoramatický rozhled od Dachsteinu po okolní jezera. Na nejkrásnější a nejslunečnější náhorní plošině v Horním Rakousku vás čekají nádherné výhledy a četné možnosti kratších túr, např. výlet na k impozantnímu kříži Europakreuz, ve kterém je z každé země EU jeden kámen. Rozkvetlé alpínky. Pokud si chcete udělat jiný program, můžete vyrazit na procházku kolem dvou kouzelných horských jezer Langbathseen či si udělat lodní výlet po jezeře Traunsee. Nocleh v hotelu v oblasti. Obvykle v blízkosti St.Georgen v oblasti jezera Attersee, které je nejdelší v rakouských Alpách a které je i 3. největším a nejhlubším rakouským jezerem

2. den (neděle):
Po bufetové snídani a zastávce na jedné z vyhlídek vás čeká největší květinová událost v Alpách – dopoledne vás čeká auto korzo s desítkami soch z miliónů květů divokých narcisů v lázních Bad Aussee. Předtím si ale můžete květinové sochy vystavené v lázeňském parku na soutoku Traunů v klidu prohlédnout i vyfotit. V čele průvodu jdou krojované skupiny a hudební kapely. Odpoledne probíhá lodní korzo po jezeře Altausser See, kolem kterého vede nádherná vyhlídková promenáda (výhledy na Dachstein). Můžete se i projet vyhlídkovou lodí. Lokace z nejnovější bondovky Spectra s Danielem Craigem. Zájemci mohou místo lodního korza navštívit nejnovější alpské termální lázně Narzissentherme se slanou vodou a s výhledy k Dachsteinu.Návrat do Prahy plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu)

 

Poznámka:
V posledních letech jsou před začátkem korza sochy vystaveny v centru města. Můžete si je detailně prohlédnout i vyfotografovat. Jednu sochu vytváří obvykle cca 20 lidí. V jedné soše je použito až 300.000 květů divokých alpských narcisů. Další stovky lidí pomáhají při trhání. Vše se sbírá ručně a používají se jenom nepoškozené květy. 

 

Pro zachování krásy alpských narcisů nechávají části svých alpských luk bez zásahů.

 

 

květinový slon

 

Cena zahrnuje:

dopravu autokarem, 1x ubytování v H*** s bufetovou snídaní, odborného průvodce

Doprava:

autobus (audio, video, občerstvení, klimatizace)

Cena nezahrnuje:  

vstupné, cestovní pojištění

Lze dokoupit:  

pojištění (úraz, storno, léčebné výlohy), 

jednolůžkový pokoj +400 Kč
Lanovka na Zwölferhorn – cesta tam i zpět 23,50 €/os. (skupinová cena 22,00 €).

Vstupenka na obě korza:

Vstupenku doporučujeme zakoupit v cestovní kanceláři za zvýhodněnou cenu: 

Narcisový festival 450 Kč / osoba.  (děti do 15 let zdarma)

 

rakousko-narcisovy-festival

 

Zpět na poznávací     Zpět na jednodenní     Zpět na květinové     Kontakt                           /šedé nemají platný termín/  

podobné zájezdy: Rakouský zahradnický ráj  Mezinárodní zahradnická výstava   Nejkrásnější rakouské zahrady   Baden_slavnost_růží

Květinové Korzo hotel  Květinové Korzo H***  Květinové Korzo H  Květinové Korzo H***   Květinové Korzo LET(letecky)

Orchideje_Drážďany_1  Orchideje_Drážďany_2  Orchideje_Drážďany_3  Orchideje_kamélie_TO  Narcisový festival

Holandsko a Belgie  Velký okruh Belgií  BENELUX  Jaro v Holandsku  Amsterdam a Keukenhof

 

Jak rezervovat

Váš požadavek nám zašlete na e-mail kontakt@matylda.cz  (je-li Vám bližší zavolat - volejte 608111247)  

My Vám zpět odešleme potvrzení a zprávu s konkrétními podmínkami/výjimkami k Vašemu zájezdu a s pokynem, jak dál postupovat s uzavřením smlouvy a s bankovním převodem/složením hotovosti do banky. (máme Raiffeisen, mBank, ČSOB(zahrnuje Poštovní spořitelmu), Equa bank, Air Bank, Fio banku a Českou Spořitelnu - o dalších uvažujeme)

Pro předběžnou rezervaci potřebujeme základní údaje: 

jméno objednavatele, odkud je, telefon, mail a počet osob (u dětí věk), zda budete chtít cestovní pojištění a další Vaše požadavky na dopravu a ubytování. Spojíme se s Vámi.

Nenabízíme "automatizované" odbavení protože bez vzájemného kontaktu se stejně neobejdeme. Jsme tu proto abychom Vás obsloužili k Vaší spokojenosti. Nepoužíváme neosobní formuláře. Nejsme e-shop, slevomat, raketa ani všeslibující internetový obchod ale osobní služba našim cestovatelům.                                                           

Zpět na ceník a termíny

 

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Radek Kredba - Cestovní agentura PERMON).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

Narcisy korzo jezerní slavnost Zwölferhorn daffodil narciso Narzisse giunchiglie Narcissus poeticus 2019