Zpět     Kontakt   podobné zájezdy:

SAVOJSKÉ ALPY  TATRANSKÁ LOMNICE  AUTOSALON ŽENEVA

 

PERLIČKY ZE ŠVÝCARSKA

 ŠVÝCARSKO - není členem EU (měna ŠVÝCARSKÝ FRANK)

 

Termín:

připravujeme na rok 2017

07.05. - 12.05.2015

6.990 - Kč (3. osoba v pokoji 5.990)

PERLIČKY ZE ŠVÝCARSKA 2015 - Matterhorn

Zveme Vás na vyzkoušený zájezd do Švýcarska s návštěvou těchto míst:

Vaduz • Einsiedeln • Lucern • Interlaken • Zermatt • Matterhorn • Gornergrat • Ženeva • Lausanne Montreux

Chillon • Gruyéres • Bern • Curych • Rýnské vodopády

Perličky ze Švýcarska 2016 - PROGRAM:

1.den:

Odjezd ve 20.00 hod. z ulice „Na Florenci“ (u Masarykova nádraží), Rudná v 20.30 hod., Beroun ve 20.45 hod., Rokycany ve 21.10 hod., Plzeň ve 21.40 hod., po trase přes území SRN do Švýcarska. 

Místa setkání budou upřesněna před odjezdem.
2.den:  

V ranních hodinách se zastavíme v Lichtenštejnském knížectví, dále pokračujeme kolem Curyšského jezera do Einsiedelnu (Černá Madona), kde si v benediktinském opatství prohlédneme nejkrásnější barokní kostel Švýcarska. Pokračujeme kolem romantického jezera Vierwaldstättersee do Lucernu, kde se uprostřed nádherného panoramatu města projdeme po proslulém dřevěném mostě. Průsmykem Brünig se dostaneme do Bernských Alp a z Interlakenu za dobrého počasí uvidíme jejich vrcholky Jungfrau, Mönch a Eiger. Saanským údolím se dostaneme na ubytování v horském hotelu v Leysinu. Večeře.

3.den:

Po snídani údolím Rhony projedeme kolem Sionu do Vispu a pokračujeme Matternským údolím do Täsche. Navštívíme známé horské středisko Zermatt, kde budeme mít možnost vyjet ozubnicovou železnicí do výšky 3200 n.m. na vyhlídku Gornergrat, odkud se otevírá pohled na nejvyšší horu Švýcarska Monte Rosa a na proslulou horu Matterhorn. V odpoledních hodinách se vrátíme do Zermattu a odjedeme zpět do místa ubytování, kde nás čeká večeře.
4.den:

Po snídani dojedeme do Ženevy, kde následuje prohlídka historické části města a jezerní promenády se 130 m vysokým vodotryskem. Podél Ženevského jezera se vrátíme do Lausanne – zde následuje krátká prohlídka historického centra s gotickou katedrálou, v mezích času i Olympijského muzea. Po krátké zastávce v Montreux navštívíme nejznámější hrad Švýcarska Chateau du Chillon. Návrat do hotelu, večeře.

5.den:

Po snídani se zastavíme v půvabném zachovalém městečku Gruyéres, kde navštívíme zámek a známou sýrárnu. Pokračujeme k návštěvě hlavního města konfederace Bernu, města podloubí a kašen. V podvečer se zastavíme krátce v Curichu a na závěr programu se ještě podíváme na Rýnské vodopády. Odjezd zpět přes SRN do ČR.

6.den:

Návrat v dopoledních hodinách.

Ubytování

Doprava:

autobus (video, audio, klimatizace), občerstvení za Kč 

Ubytování:

v hotelu Central-Résidence Spa *** v Leysinu – pokoje s vlastním příslušenstvím, vybavené telefonem a TV. ZDARMA - vnitřní bazén, jacuzzi, fitness (provozní doba 07.15-21.00 hod., sauna, hammam – (provozní doba 16.00 do 21.00 hodin)

www.bonellihotels.ch

(může být jiný stejné kvality)

Termín:

07.05. - 12.05.2015

Cena:

Kč 6.990,- (3. osoba ve třílůžkovém pokoji Kč 5.990,-)

Příplatek:

komplexní pojištění vč. léčebných výloh Kč 230,- 

(doporučujeme připojištění storna - 200 Kč /pobyt)

Cena zahrnuje: 

3 x přenocování v hotelu ***,  3 x snídaně (formou bufetu), dopravu zahraničním autobusem, služby odborného průvodce, pojištění zájezdu pro případ úpadku CK.

Příplatky: 

příplatek za jednolůžkový pokoj  Kč 1.680,-

3x večeře za celkem Kč 1.120,- (menu, 3 chody).

komplexní pojištění vč. léčebných výloh

(doporučujeme připojištění storna zájezdu)

Cena nezahrnuje: 

vstupné, vlak a lanovky (Täsch cca 20 CHF, Gornergrat cca 90,- CHF, Chillon cca 12,50 CHF, Gruyeres cca 9 CHF), 

komplexní pojištění vč. léčebných výloh a připojištění storna


Upozornění na cestování dětí do zahraničí po 26. červnu 2012: cestování dětí zapsaných v pasech rodičů do zahraničí je možné jen do 26. června 2012. Po tomto datu mohou děti cestovat do zahraničí jen s vlastním cestovním dokladem (pasem nebo občanským průkazem). K vydání cestovního dokladu na úřadu s rozšířenou působností je třeba předložit rodný list dítěte, občanský průkaz rodiče. Fotografie se fotí na místě. Proto je při podání žádosti nutná přítomnost dítěte. Poplatek za cestovní pas je 100 Kč , za občanský průkaz do 15 let věku dítěte se platí 50 Kč.

Nezapomeňte si zkontrolovat platnost cestovních dokladů

(i po vstupu "do šengenu" je nutné u sebe mít platný doklad totožnosti)

Platnost OP pro cesty do EU si zkontrolujte ZDE: CESTOVNÍ DOKLADY


Zpět     Kontakt   podobné zájezdy:

SAVOJSKÉ ALPY  TATRANSKÁ LOMNICE  AUTOSALON ŽENEVA


Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Bena tour s.r.o.).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

.

Valid HTML 4.01 Transitional

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Švýcarsko Švajc materhorn maternhorn matternhorn swiss švýcarské alpy švícarské alpy švýcarské alpi švícarské alpi axia švícrland kiwi benatour milka armádní nůž fialová kráva plesnivec alpský protěž edelweis Ženeva Bern Bodamské jezero švýcarské hodinky mont blanc mt. blank eiger milka eidam kozí sýr 

Švajc materhorn maternhorn matternhorn swiss švýcarské alpy švícarské alpy švýcarské alpi švícarské alpi švícrland kiwi benatour