Zpět   Kontakt  další adventní:  /šedé nemají platný termín/                                         >>>> Adventní JEDNODENNÍ

Ďábelská noc  Advent ve středověkých městech Bavorska  Sen v bílém  Tichá noc 200 let  Advent v Pasově a na Innu 

POHODOVÝ VÍKEND V LINCI  NEJKRÁSNĚJŠÍ ŠVÝCARSKÉ ADVENTNÍ TRHY  Adventní Vídeň  Vídeň v čase adventu

Adventní Krakow a solný důl Wieliczka  Adventní WROCLAW  ČESKÝ KRUMLOV a čerti  Rakouská vánoční romance


ADVENT V BRANIBORSKU A V BERLÍNĚ s plavbou ve Spreewaldu

  NĚMECKO - člen EU, člen EMU (měna  EURO)

 

Jedinečný zájezd - jedeme pouze v roce 2013.


Známá německá oblast Spreewaldských kanálů ožívá v prosinci jedinečnou adventní atmosférou. Zimní projížďka lodičkami mezi dvěma adventními trhy je jedinečná na celém světě. My vám letos poprvé a jako první v České republice tento parádní zážitek chceme zprostředkovat. Nechte se ve velkém spreewaldském přístavu přivítat pravým kapitánem. Ochutnejte uzenou rybu, silný grog či další pochoutky v př ístavním adventním trhu a vydejte se na romantickou plavbu loďkami zasněženým lesem do Vánoc jako před 150 lety. Projížďka se vstupem do skanzenu – 12 EUR. Zimní plavba, kdy budete zachumláni v dekách a v rukách vás bude hřát svařené víno – to má neopakovatelný půvab. Ve skanzenu v Lehde, kam doplujete, můžete potkat zdejšího „Mikuláše“, který se jmenuje Rumpodich. Originálně ozdobený vánoční stromeček, pečení, tradice, výzdoba… jak před dávnými časy – ve třech statcích. 

 

Termín

Cena dospělý

Poznámka

07.12.-08.12.2013

2900 Kč

NOVINKA
Děti do 15-tých narozenin mají v doprovodu dvou dospělých slevu 20%.

ADVENT V BRANIBORSKU A V BERLÍNĚ 2013 - program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 5.30 hodin. Cottbus - jeden z nejkrásnějších adventních trhů v Lužici má název „Advent tisíců hvězd“. Trh je na historickém náměstí druhého největšího města spolkové země Braniborsko. Nechybí velká vánoční pyramida. Zimní projížďka lodičkami mezi dvěma adventními trhy ve Spreewaldu. Vánoční skansen v Lehde. Dojezd do Berlína na ubytování. Nocleh v hotelu*** v Berlíně.
2. den: Berlín v čase adventu: 

základní prohlídka města a především čas na úžasnou adventní atmosféru německé metropole – kombinaci klasického adventu na historickém berlínském adventním trhu (jeden z 50 berlínských adventních trhů) a neuvěřitelné světelné výzdoby nákupních tříd a náměstí centra města. „Město budoucnosti“ s největší moderní výstavbou na světě (snad jen některá asijská města mají stejný boom) 
a vedle Paříže s nejpřepychovější vánoční výzdobou nabízí i tradiční starobylá adventní zákoutí jako ostatní historická německá města. Třída Unter den Linden, Braniborská brána, Humboldtova universita, Muzejní ostrov, Říšský sněm,…

DVA TIPY na vánoční trhy: 

  • nostalgická vánoční nálada na náměstí Gendarmenmarkt. Noviny Berliner Morgenpost: „nejkrásnější berlínský vánoční trh na nejkrásnějším berlínském náměstí” okolo 150 adventních stánků, každý rok okolo 600 tisíc návštěvníků, krásné osvětlení historických budov, přes 1 km vánočního osvětlení, přes 1000 vánočních koulí,120svítících hvězd, ... 

  • vánoční trh u opery - v historickém středu Berlína vás čeká cca 160 stánků s uměleckými výtvory řemeslníků z celého Německa, ale i z Jižního Tyrolska či z Čech. Budova opery, pohled na berlínský dóm, ... 

Návrat do Prahy do půlnoci.


Doprava:

autobus (audio, video, občerstvení)

Odjezdová místa: TRASA F

Ubytování: 1x hotel 3* (pokoje s vlastním příslušenstvím)
Stravování: snídaně
Cena: 2.900,- Kč
Cena zahrnuje: dopravu, 1x nocleh se snídaní (bufet včetně šampaňského) v hotelu*** v Berlíně, průvodce, pojištění zájezdu pro případ úpadku CK. 
Doplatky: večeře v hotelu 450 Kč, jednolůžkový pokoj 1/1: 650 Kč

Upozornění na cestování dětí do zahraničí po 26. červnu 2012: cestování dětí zapsaných v pasech rodičů do zahraničí je možné jen do 26. června 2012. Po tomto datu mohou děti cestovat do zahraničí jen s vlastním cestovním dokladem (pasem nebo občanským průkazem). K vydání cestovního dokladu na úřadu s rozšířenou působností je třeba předložit rodný list dítěte, občanský průkaz rodiče. Fotografie se fotí na místě. Proto je při podání žádosti nutná přítomnost dítěte. Poplatek za cestovní pas je 100 Kč , za občanský průkaz do 15 let věku dítěte se platí 50 Kč.

Nezapomeňte si zkontrolovat platnost cestovních dokladů 
(i po vstupu "do šengenu" je nutné u sebe mít platný doklad totožnosti)
Platnost OP pro cesty do EU si zkontrolujte ZDE:
CESTOVNÍ DOKLADY


VÁŠ HOTEL*** SUPERIORE V NEJSLAVNÉJŠÍCH NĚMECKÝCH LÁZNÍCH BAD KISSINGEN
s velkým vlastním wellness centrem, vnitřní i venkovní bazén až do 22 h.
Pokoje velké 40 m2 se sprchou a WC, mnohdy i malým kuchyňským koutem, balkon či terasa10 m2 s výhledem do zeleně. Vlastní vodní svět s termální vodou (v ceně) - venkovní bazén, vnitřní areál - v bazénu je ostrovní jeskyně s vodopádem a hrou světel - jako v tropickém oceánu, vodní atrakce - masážní vodní lehátka, vířivky, vodní fontány,….. 

Pohoda jak u moře do 22 hodin večer a od 7 hodin ráno, voda 29°C. Sauny do 22h.
- Bufetové snídaně se šampaňským
- 2 restaurace, zajišťujeme večeři při svíčkách
- Vinárna se skvělými franckými víny
- Coctail Bar s krbem
- Piazzetta s tancem každý den
- Kryté squashové kurty i tenisové kurty, fitness, wellness, kuželky, kulečník, ….


Zpět   Kontakt  další adventní:  /šedé nemají platný termín/                                         >>>> Adventní JEDNODENNÍ

Ďábelská noc  Advent ve středověkých městech Bavorska  Sen v bílém  Tichá noc 200 let  Advent v Pasově a na Innu 

POHODOVÝ VÍKEND V LINCI  NEJKRÁSNĚJŠÍ ŠVÝCARSKÉ ADVENTNÍ TRHY  Adventní Vídeň  Vídeň v čase adventu

Adventní Krakow a solný důl Wieliczka  Adventní WROCLAW  ČESKÝ KRUMLOV a čerti  Rakouská vánoční romance


Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Radek Kredba - Cestovní agentura PERMON).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)