Zpět   Kontakt  muzejní noci: DRESDEN  MNICHOV  BERLÍN  BERLÍN(3dny)  BERLÍN_Festival_ světel


MENU KVĚTINY a ZAHRADY    MENU RELAX    MENU UMĚNÍ    MENU TECHNIKA


MNICHOV - dlouhá muzejní noc

NĚMECKO - člen EU, člen EMU (měna EURO)   DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

PŘIPRAVUJEME

 http://www.muenchner.de/museumsnacht/

MNICHOV - muzejní noc 2012 - městská brána

Dlouhá galerijní a muzejní noc

(16. ročník)

Mnichov – Dlouhá galerijní a muzejní noc-vstupy ZDARMA

Pojeďte s námi navštívit třetí největší město Německa – Mnichov, hlavní město Bavorska. Protéká jím řeka Isar proudící z bavorských Alp a město se rozkládá na obou jejích březích. Mnichov láká už jen svým mottem „München mag dich“, což znamená „Mnichov tě miluje“. Navíc se v době naší návštěvy koná velká galerijní a muzejní noc, která je svátkem pro všechny milovníky výtvarného umění. 

 

Mezi 90 státními a městskými mnichovskými muzei i významnými galeriemi jezdí speciální taxíky, tramvaje a autobusy (cena jízdenky cca 15 €).


MNICHOV - dlouhá muzejní noc - program:

1. den: odjezd v 7.00 h z Prahy, přejezd do MNICHOVA: bavorská metropole, prohlídka hlavních památek, např. pozdně gotický halový kostel se zvonkohrou Frauenkirche, historické centrum města s pěší zónou – okolí náměstí Marienplatz, radnice, galerie Neue Pinakothek se sbírkami umění 18. a 19. století, Alte Pinakothek - jedna z nejlepších světových obrazáren – období od 14. do 18. století (Dürer, Cranach, Raffael, Leonardo da Vinci, Tizian, Van Dyck, Rubens, Rembrandt, Velazquez, Boucher aj.)

2. den: prohlídka zámku Nymphenburg a zahrad, rezidence bavorských králů, Velká muzejní a galerijní noc, mezi 90 státními a městskými mnichovskými muzei i galeriemi jezdí speciální taxíky, tramvaje a autobusy (cena jízdenky 15 €); 

3. den:

plánovaný odjezd ve 02:30, návrat do ČR v ranních hodinách. 

 

CK si vyhrazuje právo úpravy programu podle počasí, zájmů skupiny a aktuálních podmínek v Mnichově.

 

19:00 hodin začíná Dlouhá muzejní a galerijní noc. V rámci této akce můžeme navštívit Muzeum Brandhorst, Pinakothek der Moderne, Dům umění – výstava Ellsworth Kelly, Bavorské archeologické muzeum (aktuálně zde probíhá výstava 120 000 let historie bavorského regionu), Lapidarium na jižním hřbitově, expozici Člověk a příroda, Botanickou zahradu, Muzeum křišťálového království, Paleontologické muzeum, Geologické muzeum, Kostel sv. Uršuly, Anglickou zahradu (velkolepý park v tradičním anglickém stylu s protékající řekou Isar) a další.


Cena: LM 2.890,-  (příplatek za jednolůžkový pokoj Kč 460,-).

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu, 1x ubytování v hotelu *** s bufetovou snídaní, služby průvodce, program dle nabídky, pojištění zájezdu pro případ úpadku CK 

Cena nezahrnuje:   komplexní  pojištění (Kč 84,-), speciální jízdné a vstupy na všechny výstavy (15 €).

Nezapomeňte si zkontrolovat platnost cestovních dokladů

(i po vstupu "do šengenu" je nutné u sebe mít platný doklad totožnosti)

Platnost OP pro cesty do EU si zkontrolujte ZDE: CESTOVNÍ DOKLADY


Zpět   Kontakt  muzejní noci: DRESDEN  MNICHOV  BERLÍN  BERLÍN(3dny)  BERLÍN_Festival_ světel


MENU KVĚTINY a ZAHRADY    MENU RELAX    MENU UMĚNÍ    MENU TECHNIKA


Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Bena tour s.r.o.).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

.Muzeum museum muzejní galerijní galerie výstava expozice sexmuzeum vypreparovaná zvířata erotické museum erotiky sexmuseum 
exponáty obrazy sochy impresionismus expresionismus naivismus realismus sex muzeum artefakt rámy rámce depozitář neveřejná část výstavy
vitríny umělecké předměty preparovaná zvířata výstavní síň katalog výstavy