Zpět   Kontakt  další adventní:  /šedé nemají platný termín/                                         >>>> Adventní JEDNODENNÍ

Ďábelská noc  Advent ve středověkých městech Bavorska  Sen v bílém  Tichá noc 200 let  Advent v Pasově a na Innu 

POHODOVÝ VÍKEND V LINCI  NEJKRÁSNĚJŠÍ ŠVÝCARSKÉ ADVENTNÍ TRHY  Adventní Vídeň  Vídeň v čase adventu

Adventní Krakow a solný důl Wieliczka  Adventní WROCLAW  ČESKÝ KRUMLOV a čerti  Rakouská vánoční romance


 NĚMECKO - člen EU, člen EMU (měna EURO)

 DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

Německá města Vánoc

Regensburg, Rothenburg a Norimberk

 

Termín

Cena dospělý

Poznámka

30.11.-01.12.2013

2900 Kč

 

14.12.-15.12.2013

2900 Kč

 
Děti do 15-tých narozenin mají v doprovodu dvou dospělých slevu 20%.

HIT MINULÝCH SEZÓN, JEZDÍME 8 LET

Váš HOTEL**** v Norimberku má klidné pokoje vybavené koupelnou se sprchou a WC, psacím stolem, televizí s plochou obrazovkou s internetem zdarma, s telefonem. Na vyžádání kuřácké pokoje či protialergické pokoje. Část pokojů má minibary a klimatizaci. Restaurace, koktejl bar. Pro firmy – 16 vybavených konferenčních salonků. Hotel není v centru, ale zájemci o večerní město mohou využít taxi.


Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 5.30 hodin. Exkurze do pivovaru Kuchlbauer s Hundertwasserovou věží – jediná Hundertwasserova stavba mimo Rakousko. Nový kostel podle plánů Hundertwassera.

Pouze s námi letošní novinka: +

Pohádkový adventní trh v pivovaru pod slavnostně dekorovanou Hundertwasserovou věží. Obří expozice pivních sklenic z celého světa. Představení da Vinciho Poslední večeře Páně. Pivovarské muzeum.

Regensburg - romantický adventní trh s tradičními rukodělnými produkty se nachází v jednom z nejkrásnějších měst světa (UNESCO památka) s dokonale zachovalými 1400 historickými budovami včetně 26 kostelů a desítek výškových gotických domů či nejstarší německé městské brány či nejstaršího mostu ve střední Evropě či nejvýznamnější gotické památky Bavorska (dóm).

Adventní trh se nachází v nádvoří zámku Thurn Taxis, který je větší než například Buckinghamský palác. Trh otevírá každoročně kněžna Gloria von Thurn und Taxis. Na trhu představují svá díla lidoví umělci – řezbáři a kováři, tvůrci betlémů a luceren, skláři a hrnčíři a známí regenburští kloboučníci,…. Starobavorské pochoutky na otevřených ohních – velký kotlík bowle, svařená vína: knížecí kalich, modrá krev, princův nápoj,….. Nebo „zámecký duch” kořalka vyrobená speciálně pro tento vánoční trh. Polévka v chlebu, špíz z divočáka, starohornofalcká vánoční cibule…..

Další adventní trh se jmenuje Lucreziamarkt a je na historickém náměstí Haidplatz v samém srdci Starého města, je to trh uměleckých lidových řemeslníků. 

Třetí adventní trh je kolem kostela Neupfarrkirche a je centrálním regensburským adventním trhem….. 

Nocleh v hotelu**** v Norimberku.

2. den: Váš pohodový den pro 2 hlavní města německého adventu : Rothenburg – návštěva německého města Vánoc s německým vánočním muzeem. 6 obchodů s vánočními dekoracemi slavné firmy Wohlfahrt. Nejzachovalejší středověké město Německa. Nejslavnější adventní trh na světě v Norimberku - 180 dřevěných domků dekorovaných červenobílým suknem se každoročně umisťuje mezi třemi nejkrásnějšími trhy německa. Návrat do Prahy do půlnoci.


Doprava:

autobus (audio, video, občerstvení)

Odjezdová místa: TRASA B

Ubytování: 1x hotel 4* (pokoje s vlastním příslušenstvím)
Stravování: snídaně
Cena: 2.900,- Kč
Cena zahrnuje: dopravu autokarem, průvodce, nocleh v hotelu****, snídani, pojištění zájezdu pro případ úpadku CK. 
Doplatky: večeře v hotelu 450 Kč, jednolůžkový pokoj 1/1: 700 Kč

Upozornění na cestování dětí do zahraničí po 26. červnu 2012: cestování dětí zapsaných v pasech rodičů do zahraničí je možné jen do 26. června 2012. Po tomto datu mohou děti cestovat do zahraničí jen s vlastním cestovním dokladem (pasem nebo občanským průkazem). K vydání cestovního dokladu na úřadu s rozšířenou působností je třeba předložit rodný list dítěte, občanský průkaz rodiče. Fotografie se fotí na místě. Proto je při podání žádosti nutná přítomnost dítěte. Poplatek za cestovní pas je 100 Kč , za občanský průkaz do 15 let věku dítěte se platí 50 Kč.

Nezapomeňte si zkontrolovat platnost cestovních dokladů 
(i po vstupu "do šengenu" je nutné u sebe mít platný doklad totožnosti)
Platnost OP pro cesty do EU si zkontrolujte ZDE:
CESTOVNÍ DOKLADYPodmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Radek Kredba - Cestovní agentura PERMON).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)