Zpět   Kontakt  další adventní:  /šedé nemají platný termín/                                         >>>> Adventní JEDNODENNÍ

Ďábelská noc  Advent ve středověkých městech Bavorska  Sen v bílém  Tichá noc 200 let  Advent v Pasově a na Innu 

POHODOVÝ VÍKEND V LINCI  NEJKRÁSNĚJŠÍ ŠVÝCARSKÉ ADVENTNÍ TRHY  Adventní Vídeň  Vídeň v čase adventu

Adventní Krakow a solný důl Wieliczka  Adventní WROCLAW  ČESKÝ KRUMLOV a čerti  Rakouská vánoční romance


 NĚMECKO - člen EU, člen EMU (měna  EURO)

 DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

SEN V BÍLÉM 2017

aneb nejkrásnější bavorská historická města v čase adventu nejoblíbenější adventní zájezd posledních let
 

Bamberg, Würzburg, Rothenburg a Bayreuth

v čase adventu

 

Bílé svařené víno a ovocné punče… 
4 krásná historická města a jejich adventní speciality. Rothenburg – německé město Vánoc přitahuje návštěvníky z celého světa, Bamberg (UNESCO) – 35 jesličkových scén po městě přitahuje návštěvníky z celé Evropy, Würzburg (UNESCO) – z 2500 německých trhů patří do „top 20“ pro svoji atmosféru, Bayreuth – živý betlém před starým zámkem. 4 půvabné adventní trhy ve 4 historických městech.

 

Termín

Cena dospělý

Dítě do 15. narozenin

25.11.-26.11.2017

vyprodán vyprodán

02.12.-03.12.2017

3 300 Kč

2 640 Kč

09.12.-10.12.2017

3 300 Kč

2 640 Kč

16.12.-17.12.2017

3 300 Kč

2 640 Kč

Děti do 15-tých narozenin mají v doprovodu dvou dospělých slevu.
SEN V BÍLÉM 2017
SEN V BÍLÉM 2017

JEZDÍME UŽ 14 LET
Pár důvodů, proč vyrazit na tento víkend:
- Rothenburg –
hlavní město německých Vánoc s Německým muzeem Vánoc, s největší sbírkou vánočních předmětů v nejkrásnějším středověkém městě Německa
- Bamberg – 1000 středověkých budov v obrovském starém městě je na seznamu UNESCO a v čase Vánoc nabízí cestu betlémů.
- Würzburg – UNESCO město s krásným trhem
- Bad Kissingen – prestižní německé lázně

Za posledních 12 let nejoblíbenější adventní zájezd letos nabízíme ve 3 termínech. 

V všech 3 termínech bude kvalitní 3* hotel.


SEN V BÍLÉM 2017 - program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6:00. Německé město Vánoc Rothenburg se představuje sloganem „Sen v bílém“. Jen málo měst se zachovalo v původní středověké podobě, jedním z nich je právě Rothenburg - kompletní opevnění, křivolaké uličky, středověké domy, nalebná zákoutí…. Německé muzeum Vánoc. Na žádném jiném místě nevykouzlí souhra středověkých kulis a bílé nadílky tak podmanivou atmosféru jako zde. Křivolaké uličky, fascinující zasněžené střechy a vůně bílého svařeného vína, tak typická pro Franky. Legendární vánoční trh Reiterlesmarkt s tradicí 500 let. Obchody Käthe Wohlfahrt - světoznámé obchody s vánočním zbožím - ozdoby, historické panenky a medvídci,….. Zastávka ve Würzburgu - adventní trhy na historickém náměstí Marktplatz, barokní rezidence (UNESCO) - nejlepší barokní stavba v Německu, středověký Starý mohanský most se sochami a řada dalších památek. 

Ubytování v hotelu ***superiore s velkým wellness centrem (vnitřní i venkovní bazén, sauny - otevřeno do 22 hodin a ráno od 7.00.) v lázních Bad Kissingen.
2. den: Bamberg -  výborně zachovalé středověké město (až 1.000 historických budov v jedinečném komplexu), které je na seznamu památek UNESCO a o kterém by se daly psát knihy, nabízí adventní trh provoněný ovocnými punči - regionální specialita. 40 jesliček po starém městě přitahuje návštěvníky z celého světa. Radnice uprostřed řeky, skvostné kostely a zámecké rezidence na několika návrších, čtvrť Malé Benátky,... Zastávka v Bayreuthu - město spojené s Wagnerem, zámky, opera,… a adventní trhy. Bayreuth se stal před 400 lety sídelním městem markrabat. Město je romanticky osvětleno - je ozdobeno 7 kilometrů dlouhým světelným řetězem. V městském kostele bývá výstava jesliček, „vánoční vesnička“ je před Starým zámkem.

Návrat do půlnoci.

Změna programu vyhrazena


Doprava:

autobus (audio, video, občerstvení)

Odjezdová místa: TRASA B

Ubytování: 1x hotel*** superiore (pokoje s vlastním příslušenstvím)
Stravování: snídaně
Cena: 3.300,- Kč (dítě sleva)
Cena zahrnuje:

dopravu, 1x nocleh se snídaní (bufet včetně šampaňského) v hotelu*** superiore, průvodce,

vstup do wellness světa i do světa saun,

pojištění zájezdu pro případ úpadku CK. 

Doplatky:

večeře (bufet) 530 Kč, jednolůžkový pokoj 1/1: 450 Kč kompletní pojištění Allianz 138 Kč,

nad 70 let 276 Kč


Upozornění na cestování dětí do zahraničí po 26. červnu 2012: cestování dětí zapsaných v pasech rodičů do zahraničí je možné jen do 26. června 2012. Po tomto datu mohou děti cestovat do zahraničí jen s vlastním cestovním dokladem (pasem nebo občanským průkazem). K vydání cestovního dokladu na úřadu s rozšířenou působností je třeba předložit rodný list dítěte, občanský průkaz rodiče. Fotografie se fotí na místě. Proto je při podání žádosti nutná přítomnost dítěte. Poplatek za cestovní pas je 100 Kč , za občanský průkaz do 15 let věku dítěte se platí 50 Kč.

Nezapomeňte si zkontrolovat platnost cestovních dokladů 
(i po vstupu "do šengenu" je nutné u sebe mít platný doklad totožnosti)
Platnost OP pro cesty do EU si zkontrolujte ZDE:
CESTOVNÍ DOKLADY


VÁŠ HOTEL*** SUP. V NEJSLAVNĚJŠÍCH NĚMECKÝCH LÁZNÍCH BAD KISSINGEN (pouze 1. termín)
s velkým vlastním wellness centrem, vnitřní i venkovní bazén až do 22 h.
Pokoje velké 40 m2 se sprchou a WC, mnohdy i malým kuchyňským koutem, balkon či terasa10 m2 s výhledem do zeleně. Vlastní vodní svět (v ceně) - venkovní bazén ( je otevřen pouze při příznivém počasí ), vnitřní areál - v bazénu je ostrovní jeskyně s vodopádem a hrou světel - jako v tropickém oceánu, vodní atrakce - masážní vodní lehátka, vířivky, vodní fontány... 

Pohoda jak u moře do 22 hodin večer a od 7 hodin ráno, voda 29°C. Sauny jsou pro naše klienty rovněž otevřeny do 22 hodin.
- Bufetové snídaně se šampaňským
- 2 restaurace, večeře - bohatý bufet včetně polévek a salátů.
- Vinárna se skvělými franckými víny
- Coctail Bar s krbem
- Piazzetta s velkým barem a výhledem do bazénu a s tancem každý den - skvělá retro diskotéka pro starší a pokročilé se samými šlágry a žádným „duc ducem“.
- Lze zajistit kryté squashové kurty i tenisové kurty, fitness, welness, kuželky, kulečník... 

- Pro firmy - plně vybavené kongresové prostory! Spojte užitečné s příjemným. Meeting, workshop, setkání s partnery, prezentace...


Zpět   Kontakt  další adventní:  /šedé nemají platný termín/                                         >>>> Adventní JEDNODENNÍ

Ďábelská noc  Advent ve středověkých městech Bavorska  Sen v bílém  Tichá noc 200 let  Advent v Pasově a na Innu 

POHODOVÝ VÍKEND V LINCI  NEJKRÁSNĚJŠÍ ŠVÝCARSKÉ ADVENTNÍ TRHY  Adventní Vídeň  Vídeň v čase adventu

Adventní Krakow a solný důl Wieliczka  Adventní WROCLAW  ČESKÝ KRUMLOV a čerti  Rakouská vánoční romance


Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Radek Kredba - Cestovní agentura PERMON).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

Seo servis

 

Rothenburg Německé muzeum Vánoc Käthe Wohlfahrt Würzburg Bad Kissingen Bamberg 40 jesliček Bayreuth Reiterlesmarkt vánoční vesnička