Zpět na POZNÁVACÍ     Kontakt    Zpět na HLAVNÍ MENU           Silvestrovské hledejte >>>>ZDE

PAŘÍŽ EXPRESS(3dny)    Na skok do PAŘÍŽE(4dny)   EuroDisneyland(4dny)    PAŘÍŽ SPECIAL(6dnů)    PROVENCE_LETECKY(7dnů)

EURODisneyland a Paříž(5dnů)    PAŘÍŽ klasická a Versailles(5dnů)  PAŘÍŽ+REMEŠ+LUCEMBURSKO(5dnů)

LONDÝN klasický(5dnů)    LONDÝN a jižní Anglie(6dnů)  LONDÝN EXPRESS(4dny)

 

FRANCIE - člen EU, člen EMU (měna EURO)

DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

Jedeme pro dárky do Paříže

 

DO PAŘÍŽE NEJLEVŇĚJI V ROCE 2016

Pojeďte s námi pro dárky do Paříže - s našimi znalostmi města hodně ušetříte a přitom nakoupíte poslední světovou módu i vybrané francouzské lahůdky.! Zároveň Vám za dárkovou cenu zájezdu ukážeme jedno z nejhezčích měst světa.

 

 UBYTOVÁNÍ V HOTELU PREMIERE CLASSE

POKOJE S VLASTNÍM PŘÍSLUŠENSTVÍM ! 

(NEPOUŽÍVÁME HOTELY FORMULE 1) 

bohatý a vyzkoušený program s 1 noclehem

AKCE - odjezdy z celé ČR bez příplatku !

 

TERMÍNY 2016

Č.

Stát

Od - Do

Cena

Akční cena

Pozn.

118 Francie 08.12. 11.12. 3090 2 490

 ADVENT

/dárková cena naší CK před vánoci - původně 3.990,- Kč/

Jedeme pro dárky do Paříže 2016

Jedeme pro dárky do Paříže 2016

 

Jedeme pro dárky do Paříže 2016 - program zájezdu

1. den:
Ve 12:30 hodin odjezd z Nového Boru, ve 13:30 hodin z Liberce, ve 14:30 hodin z Mladé Boleslavi, v 16 hodin z Prahy u hlavního nádraží, z Hradce Králové ve 14 hodin, z Plzně od výstaviště v 17:30 hodin, v 09:30 z Ostravy, v 11:00 z Olomouce, ve 12:30 z Brna, ve 13:45 z Jihlavy-Pávova. Z dalších nástupních míst po uvedených trasách v ČR i mimo ně dle poptávky.

Tranzit Německem do Francie.

2. den:

Dopoledne příjezd do Paříže, prohlídka Eifelovy věže s výstupem na vrchol věže, projížďka lodí po Seině, přejezd metrem přes Seinu s krásným výhledem na Eifelovu věž k Vítěznému oblouku, procházka a nákupy na Champs Elyseés a přilehlých uličkách, náměstí Svornosti /Place de la Concorde/ nebo poznávací program: muzeum Louvre nebo muzeum d´Orsay, variantně možnost celodenního nákupního programu. vpodvečer osobní volno v centru Paříže s možností večeře v ceně cca od 10-15 EURO (s výběrem restaurace poradí průvodce), večer odjezd do hotelu, ubytování, nocleh /1-3-lůžkové pokoje/.

Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Paříži !

3. den:

Po snídani odjezd do centra Paříže, prohlídka moderní čtvrtě La Defense včetně nákupů – obchodní centrum s 260 obchody, přejezd k Pantheonu. Nákupy na bulváru Saint Michele a okolí, prohlídka latinské čtvrti, katedrála Notre Dame, Radnice, Cetre Pompidou, nákupy na obchodní třídě Rue de Rivoli a jejím okolí a okolních buticích, přejezd metrem pod Montmartre – nákupy v levných obchodech a buticích pod Montmartrem, večer výjezd lanovkou k bazilice Sacre Coeur, prohlídka náměstí malířů Place du Tertre, Moulin Rouge, Pigale s mnoha nočními zábavními podniky, dále večerní okružní jízda k noční osvětlené Eifelově věži. Mezi 22. a 23. hodinou odjezd z Paříže do ČR.

Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Paříži !

4. den:

Tranzit Francií a Německem do ČR. V odpoledních až večerních hodinách příjezd do Nového Boru, případně dalších nástupních míst (návrat do Prahy cca do 15 hodin, s časovým dopočtem do ostatních míst).

Doporučené kapesné: 

50 – 80 EURO na vstupy a drobné suvenýry a dle možností další finance na dárky /doporučujeme 50 – 300 EURO – všude možno platit i kreditními kartami/. Vstupy: Eifelova věž cca 12-17 EURO, loď cca 12 EURO. Louvre a Museé d´Orsay cca po12 EURO - do 25 let pro mladé z EU státní památky ZDARMA.

Cena zájezdu:   3.990,- Kč (původní)

PRVNÍ MOMENT=při nákupu zájezdu alespoň  1  měsíc před odjezdem sleva 100,- Kč

PRVNÍ MOMENT=při nákupu zájezdu alespoň 2 měsíce před odjezdem sleva 300,- Kč

Cena obsahuje:  

Dopravu luxusním busem (VIDEO, KLIMA, WC) , 1 x nocleh v hotelu Premiere Classe (www.premiereclasse.fr) ve 3-lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím-za příplatek 2-lůžkové a 1-lůžkové pokoje, průvodce CK 

pojištění zájezdu pro případ úpadku CK

Cena nezahrnuje: 

vstupy v Paříži – cca 20 – 40 EURO

Příplatek na 2-lůžkový pokoj: 180,- Kč/os.=celkem 360,- Kč!, na 1-lůžkový pokoj 720,- Kč

Stravování: možno celkem 1 x v hotelu: 140,- Kč/os./den na kontinentální snídani

Příplatek komplexní pojištění VČETNĚ STORNA od České pojišťovny: 140,- Kč.

Služby za příplatek garantujeme pouze při zakoupení zároveň se zájezdem. Při pozdějším objednání budou tyto služby zajištěny pouze tehdy, pokud to kapacitní a organizační podmínky umožní !

V autobuse bude možno zakoupit občerstvení (teplé a chlazené nápoje) a dle vybavení busu i další občerstvení za Kč !
Pouze doprava nebo další sedačka oběma směry : 2.290,- Kč !

 

Upozornění na cestování dětí do zahraničí po 26. červnu 2012: cestování dětí zapsaných v pasech rodičů do zahraničí je možné jen do 26. června 2012. Po tomto datu mohou děti cestovat do zahraničí jen s vlastním cestovním dokladem (pasem nebo občanským průkazem). K vydání cestovního dokladu na úřadu s rozšířenou působností je třeba předložit rodný list dítěte, občanský průkaz rodiče. Fotografie se fotí na místě. Proto je při podání žádosti nutná přítomnost dítěte. Poplatek za cestovní pas je 100 Kč , za občanský průkaz do 15 let věku dítěte se platí 50 Kč.

Nezapomeňte si zkontrolovat platnost cestovních dokladů 
(i po vstupu "do šengenu" je nutné u sebe mít platný doklad totožnosti)
Platnost OP pro cesty do EU si zkontrolujte ZDE:
CESTOVNÍ DOKLADY

 

Zpět na POZNÁVACÍ     Kontakt    Zpět na HLAVNÍ MENU           Silvestrovské hledejte >>>>ZDE

PAŘÍŽ EXPRESS(3dny)    Na skok do PAŘÍŽE(4dny)   EuroDisneyland(4dny)    PAŘÍŽ SPECIAL(6dnů)    PROVENCE_LETECKY(7dnů)

EURODisneyland a Paříž(5dnů)    PAŘÍŽ klasická a Versailles(5dnů)  PAŘÍŽ+REMEŠ+LUCEMBURSKO(5dnů)

LONDÝN klasický(5dnů)    LONDÝN a jižní Anglie(6dnů)  LONDÝN EXPRESS(4dny)

.

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Helena Urbanová-Plustour M).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety)

 

Seo servis

 

Paris Seina Eiffel tower Versailles Louvre Mont Martre Sacre Cuer Moulin Rouge Disnay Land  Paříž Séna Eifelova věž Versai Louver Vítězný oblouk Mount Martr Champain sekt Paříš Ajfelovka Ejfelovka Aifelova věž Verzaj Lúvr Vítěznej oblouk Sakre Kér Montmártr Mulinrůž Dyznylend Dyznylent Dyzneylend Dyzneyland Dyznejlend Dyznejlent Dyznejlend Dyznejland Silvestr Nový rok 2017 nad Sénou pod Eifelovkou šampaňské šampus sekt adventní zájezdy předvánoční nákupy oslava Silvestra oslava nového roku 2017