Zpět     Kontakt

FRANCOUZSKÁ RIVIÉRA

A PROVENCE

 

Termíny:

26.09.2014 - 01.10.2014

 

 

Prohlédněte si strážnici četníka strážmistra Ludovíka Cruchota

 

Kouzlo Riviéry objevili jako první Angličané již v 18. století. Od 20. století se zde smetánka zabydlela celoročně a zůstaly zde po ní elegantní vily. Svou oslnivostí světla a silou barev zlákal tento kraj mnoho malířů, mezi jinými např. Henryho Matisse a Pabla Picassa. 

Teplé sluneční paprsky zvýrazňují barvy a vůně. Papriky, česnek a olivy proměňují síť plnou středomořských ryb v živý epitaf provensálské kuchyně - bujabézu. 

Nechte se i Vy zlákat a vydejte se s námi za krásou Azurového pobřeží. 

 

Ozkoušejte si PROVENCE, kterou znáte od Dumase (Monte Christo - pevnost If) ale i od Funese (St.Tropez - dějiště četnických komedií) a místa věčného odpočinku Gerarda Philipha (Fanfána Tulipána - Ramatuelle) a na čtení do autobusu si můžete vzít třeba Horníčkovy Listy z Provence.

 

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách.
2. den: Náš program je zaměřen na oblast jižní Francie - Francouzská riviéra : NICE - město s romantickou starou částí i palmovou Anglickou promenádou, vyhlídka Le Chateau na město a starý původně římský přístav. Procházka malebným lagunovým městečkem PORT GRIMAUD , které je protknuto vodními toky.
3. den: CANNES - místo konání světoznámých filmových festivalů.GRAND CANYON DU VERDON - jedna z největších přírodních zajímavostí v Evropě. Malebné městečko MOUSTIERS-STE-MARIE položené při ústí Grand Canyon de Verdon, vyhlášené svým modrým porcelánem.
4. den: - MARSEILLE - největší francouzský středomořský přístav. Překrásná vyhlídka na město a ostrovy od katedrály Notre Dame de la Garde. ST. TROPEZ -jedna z hlavních turistických atrakcí Riviéry. Po R. Vadimovi a B. Bardot následovala vlna turistů, kteří přijíždějí do tohoto malebného místa.
5. den: Středisko květinářství ANTIBES - městeč¬ko ležící při patě skalnatého poloostrova CAP D'ANTIBES, který je symbolem luxusního života na Riviéře již od 20. let. Návštěva starého města. MONACO - MONTE CARLO - krásou zářící malé knížectví. Katedrála, Knížecí palác, Oceánografické muzeum, kasino aj. Noční přejezd.
6. den: Příjezd do Prahy ve večerních hodinách.

Změna programu vyhrazena.

Ubytování: Je zajištěno v karavanech v Port Grimaud (2 oddělené ložnice, obývací pokoj s kuchyňkou), vybavených el. osvětlením, WC a sprchou, zařízeným kuchyňským koutem s teplou vodou, plyn. sporákem, lednicí a nádobím. Samotný kemp leží přímo na břehu moře s přímým přístupem na písečné pláže a je utopený v zeleni. Nabízí též možnost dokoupení večeře za koruny přímo v areálu kempu v české jídelně. Písčitá pláž je situována přímo v kempu s průzračnou vodou a pozvolným vstupem do moře.

26.09.2014 - 01.10.2014 6 dní 6.990,-  

Cena zahrnuje:

Pojištění léčebných výloh a storna
Dopravu autobusem
Průvodce
3x ubytování v mobilhomech s možností vaření (dvoulůžkové ložnice)
3x polopenzi (česká letní restaurace)

V ceně není zahrnuto:

pobyt. taxa 1,7 EUR/os/den, závěrečný úklid 15 Eur /MH, 

vratná kauce 2.000Kč/MH nebo 80 Eur/MH, 

vstupy do objektů

Fakultativně:

pronájem povlečení á 300 Kč/osoba (nutno objednat v CK)

3x večeře á 750 Kč, 3x polopenze á 990 Kč
komplexní cestovní pojištění UNIQA á 30Kč/os/den

Příplatky za neobsazená lůžka:

550 Kč/neobsazené lůžko

I po vstupu "do šengenu" je nutné u sebe mít platný doklad totožnosti,

(OP musí mít "čtecí zónu", nejstarší OP "růžová kartička" bez čtecí zóny se nedá pro cestování použít.)
V případě upřesňujícího dotazu nás kontaktujte. 

 

Změna programu vyhrazena.

Zpět     Kontakt

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje SIM, s.r.o.).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Provence France Ramatuelle Camp France Port Grimaud Saint Tropez Louis de Funes Grand Canyon Verdon mobilhomes caravanes Villecroze Marseille Moustiers Ste Marie Toulon sim sex pistols Fragonard Avignon Toulon Marseille Biot Vallauris 

Nice Monaco Monte Carlo Cannes Campana Saint Maxim Fragonard Galimard Draguignan Avignon Frejus Antibes

Kemp ve Francii Port Grimó Port Grymó San Trope Provánc Prováns četník ze san trope karavany mobilhoumy jezero svatého kříže Ludvík Kryšot četník ze St. Tropez Monte Karlo