Zpět   Kontakt  další adventní:  /šedé nemají platný termín/                                         >>>> Adventní JEDNODENNÍ

Ďábelská noc  Advent ve středověkých městech Bavorska  Sen v bílém  Tichá noc 200 let  Advent v Pasově a na Innu 

POHODOVÝ VÍKEND V LINCI  NEJKRÁSNĚJŠÍ ŠVÝCARSKÉ ADVENTNÍ TRHY  Adventní Vídeň  Vídeň v čase adventu

Adventní Krakow a solný důl Wieliczka  Adventní WROCLAW  ČESKÝ KRUMLOV a čerti  Rakouská vánoční romance


Advent Budapešti 2012

památky a termální lázně

MAĎARSKO - člen EU, nečlen EMU (měna FORINT)

 DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

 PŘIPRAVUJEME

07.12. – 09.12.2012

3.790 Kč

Budova parlamentu

Budapešť - Adventní zájezd do maďarské metropole za památkami, termálními lázněmi, trhy s místními specialitami a vánoční atmosférou. Čekají Vás vánoční trhy zcela veznamení tradic a folklóru, čas nanávštěvu vyhlášených muzeí a galerií, pečené klobásky a hřejivá vodatermálních lázní. Termální lázněi naparáděná vánoční Budapešťse na Vás těší.


Advent v Budapešti 2012 - Program zájezdu:

1.den: Odjezd z Prahy ve 23.45 hod. 

2. den: Budapešť - okružní jízda městem, Pest a její centrum, světoznámá tržnice Váci utca, nákupy, vánoční proslulá cukrárna, adventní trhy na náměstíčkách, cesta nejstarším metrem na evropském kontinentu (290 Ft), Városliget a okolí Náměstí hrdinů, Koupel v termálních lázních Széchényi (3.500 Ft), atmosféra vánoc, večeře, nocleh v hotelu. 

3. den: Budapešť - římské město Aquincum, Budín, hradní čtvrť s adventními stánky (Rybářská bašta, Matyášův chrám, palác, fakult. exkurze do maďarského parlamentu, koupel v luxusních termálních lázních hotelu Gellért (3.800 Ft) či v jiných lázních nebo dle výběru galerie a muzea, var. návštěva galerie, ZOO či Vidámparku, chrám sv. Štěpána, budapešťská synagoga, fakult. pravá maďarská palačinka na rozloučenou, Géllértův vrch s vyhlídkou na město.

Návrat do Prahy do půlnoci.

papriky i o Vánocích

Cena zahrnuje: dopravu

1x nocleh v hotelu s polopenzí

průvodce

infomateriál

Zájezd ve spolupráci s partnerskou CK

V ceně nejsou zahrnuty vstupy do jednotlivých památek.

Příplatky :

komplexní pojištění 84 Kč

za jednolůžkový pokoj 450 Kč

Upozornění: Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání.

(více informací k pojištění obdržíte v kanceláři)

Aktuální kurz

Maďarské lázně a kuchyně patří mezi nejvyhlášenější v Evropě. Budapešť je město lázní. Na světě je Budapešt’ jediným velkoměstem i hlavním městem, na jehož území je v činnosti více než 80 termálních zřídel a pramenů. Z nich tu každý den vytryskne 70 milionů litrů vody. Počet městských lázní zaopatřených léčivým přírodním či vrtem získaným termálním pramenem se blíží padesátce. Mezi nimi jsou v původním stavu zachované turecké lázně, koupaliště ve volné přírodě, elegantní šumivé koupele, ale na zdrojích léčivé vody byly vybudovány i nemocnice a lékařské hotely, které jakýkoliv uspokojit dokážou nárok. Část léčivých pramenů je vhodná k léčbě pitnou kúrou při poruchách zažívacího ústrojí, ledvinových obtížích a chorobách látkové výměny. Budapešť je nejmladší metropole Evropy? Ze spojení Budy a Óbudy (Budína a Starého Budína), rozprostírajících se na pravém kopcovitém břehu Dunaje, a Pešti, ležící na rovině jeho břehu levého, se v roce 1873 sjednotila Buda a Pešt’. Asi o třicet let dříve byl postaven první z dnešních devíti mostů, most řetězový „Lánchíd”, který se stal dnešním symbolem města. Budínské panorama – Hradní čtvrt’ s královským palácem Matyášovým kostelem a Gellértova hora s Citadelou – jsou součástí Světového dědictví.

termální lázně  most  Rybářská bašta

Zpět   Kontakt  další adventní:  /šedé nemají platný termín/                                         >>>> Adventní JEDNODENNÍ

Ďábelská noc  Advent ve středověkých městech Bavorska  Sen v bílém  Tichá noc 200 let  Advent v Pasově a na Innu 

POHODOVÝ VÍKEND V LINCI  NEJKRÁSNĚJŠÍ ŠVÝCARSKÉ ADVENTNÍ TRHY  Adventní Vídeň  Vídeň v čase adventu

Adventní Krakow a solný důl Wieliczka  Adventní WROCLAW  ČESKÝ KRUMLOV a čerti  Rakouská vánoční romance

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Radek Kredba - Cestovní agentura PERMON).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

Seo servis

 

Buda Pest  Csepel-sziget Várkerület Lipótmező Óbuda Újpest Belváros-Lipótváros Terézváros Erzsébetváros Józsefváros Ferencváros Kőbánya Újbuda Hegyvidék Angyalföld Zugló Pestújhely Árpádföld Rákosmente Pestszentlőrinc-Pestszentimre Kispest Pesterzsébet Csepel Budafok-Tétény Soroksár 

Budín Budapešť Dunaj Margaretin ostrov termální lázně

vánoční svátky exim bena tour čedok smart wings travel service lufthansa invia last moment last minute last.cz