Zpět na POZNÁVACÍ                                                                                                  Kontakt   Zpět na HLAVNÍ MENU

podobné zájezdy:  (šedé nemají platný termín)                                                                                        Silvestrovské zájezdy hledejte >>>>ZDE

Na skok do Říma a Vatikánu(4dny)  Velikonoce v Římě a Vatikánu(4dny)  Na skok do Florencie, Říma a Vatikánu(4dny)   

Na skok do Říma, Vatikánu a Neapole(4dny)  Ischia_letecky(5-6dnů)  Kampánie(7dnů)  Pohádkové Dolomity(5dnů)  

Florencie a Řím s Vatikánem(5dnů) Řím_Vatikán_Neapol_Sorrento_Pompeje_Vesuv_Capri(5dnů)  

Okruh jižní Itálií(7dnů) 

 

ITÁLIE - člen EU, člen EMU (měna EURO)

DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

Řím, Vatikán, Neapol, Sorrento

Pompeje, Vesuv a ostrov Capri

2019

Bohatý a hlavně vyzkoušený program se 2 noclehy

již za 5.490,- Kč

AKCE - odjezdy z celé ČR bez příplatku !

 

T E R M Í N Y  2019

Č.

Stát

Od - Do

Cena

Akční

Pozn.

#857

Itálie

18.04. - 22.04.

5790

5490

VELIKONOCE

#867

Itálie

08.05. - 12.05.

5790

5490

v ČR svátek

#877

Itálie

25.09. - 29.09.

5790

5490

 v ČR svátek

Sleva při nákupu v předprodeji až 300 Kč

 

 

Oblíbený a vyzkoušený poznávací program v Římě a jižní Itálii v oblasti Neapolského zálivu

Uvidíte věčné město včetně Vatikánu, romantickou Neapol, sopku Vesuv, archeologický areál v Pompejích, krásné a zamilované Sorrento a za příplatek je možno

plout na perlu této oblasti,  ostrov Capri !!! 

 

Odjezdy z celé ČR.

Řím s Vatikánem 2016 - katedrála sv. Petra

Neapol - Vaječný Hrad

Řím, Vatikán, Neapol, Sorrento, Pompeje, Vesuv a ostrov Capri 2016

Řím, Vatikán, Neapol, Sorrento, Pompeje, Vesuv a ostrov Capri 2018 - program zájezdu:

1. den:

V 7 hodin odjezd z Nového Boru, v 8 hodin Liberce, v 9 hodin z Mladé Boleslavi, v 10 hodin z Prahy u hlavního nádraží, v 8 hodin z Hradce Králové, z Plzně v 8:00, z Českých Budějovic ve 14 hodin, ve 4:00 z Ostravy, v 5:30 z Olomouce, v 7:00 z Brna, v 8:15 z Jihlavy. Z dalších nástupních míst v ČR dle poptávky. Tranzit Rakouskem nebo i Německem do Itálie. Časy odjezdů z Moravy mohou být ještě upřesněny dle trasy po ČR.

2. den:

Dopoledne příjezd do Říma, celý den prohlídka věčného města: Vatikán /chrám Sv. Petra, Muzea, Sixtinská kaple/, Andělský hrad, Piazza Navona, Pantheon, Fontana di Trevi, Španělské náměstí - prohlídka a posezení na Španělských schodech, Piazza Venezia, Památník sjednocení, Kapitolské náměstí a Kapitol, Forum Romanum, Koloseum. Večer odjezd do hotelu, večeře za příplatek, nocleh /1-3-lůžkové pokoje/.

Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Římě ! 
3. den:

Po snídani odjezd na Vesuv – za příplatek výstup na vrchol kráteru s výhledem na Neapolský záliv, odjezd do Pompejí – za příplatek odpolední prohlídka archeologického areálu, v podvečer odjezd na prohlídku Neapole. Ubytování v oblasti Neapolského zálivu, večeře za příplatek, nocleh /1-3-lůžkové pokoje/.

4. den:

Po snídani pro klienty s připlaceným výletem na ostrov Capri odjezd do Sorrenta nebo Neapole - celodenní výlet na ostrov Capri – prohlídka hlavního města Capri včetně jižních zahrad i městečka Anacapri – možnost výletu lanovkou na nejvyšší bod ostrova Monte Solaro s krásným rozhledem, nebo lodí do Modré jeskyně nebo okolo ostrova, ráno nebo v podvečer krátká prohlídka Sorrenta. Pro klienty bez příplatku na výlet na ostrov Capri volno v Sorrentu nebo v Neapoli – dle trasy trajektu ! Ve večerních hodinách odjezd ze Sorrenta nebo Neapole, tranzit Itálií.

Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Neapoli nebo Sorrentu ! 
5. den:

Pokračování tranzitu Itálií a Rakouskem, případně i Německem do ČR. Večer příjezd do nástupních míst v ČR (návrat do Prahy cca do 19 hodin a s časovým dopočtem do ostatních míst). 

Ostrov Capri od Neapole

  Cena zájezdu: 5.290,- Kč

PRVNÍ MOMENT=při nákupu zájezdu alespoň  1  měsíc před odjezdem sleva 100,- Kč 

PRVNÍ MOMENT=při nákupu zájezdu alespoň 2 měsíce před odjezdem sleva 300,- Kč 

Cena obsahuje: Dopravu lux.busem (VIDEO, KLIMA, WC), 2x nocleh se snídaní v hotelu min. 3 hvězdy ve 2-lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím-na vyžádání možný 3-lůžkový pokoj, za příplatek 1-lůžkové pokoje, průvodce, pojištění zájezdu pro případ úpadku CK.

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 1.190,-Kč.

Příplatek komplexní pojištění VČETNĚ STORNA od České pojišťovny:140,-Kč/os

Příplatek 2x večeře á 190,- Kč = 380,- Kč/os/zájezd

V autobuse bude možno zakoupit občerstvení (nápoje) za Kč !

Doporučené kapesné:

60 – 100 EURO - na vstupy a drobné suvenýry a nákupy.

V ceně není např.: vstupy: Kupole Sv. Petr cca 5-10 EURO, Vatikánská muzea cca 15 EURO, Koloseum cca 12 EURO, metro v Římě 6 EURO, Vesuv cca 10-15 EURO, Pompeje cca 15 EURO, výlet na Capri – trajekt, okruh po ostrově, průvodce – cca 65 EURO, lanovka na vrcholek Capri Monte Solaro cca 10 EURO.

Další sedačka možná za 3.790,- Kč !

Služby za příplatek garantujeme pouze při zakoupení současně se zakoupením celého zájezdu. Při pozdějším objednání budou tyto služby zajištěny pouze tehdy, pokud to kapacitní a organizační podmínky umožní !

Dále si dovolujeme upozornit, že město Řím zavedlo turistickou pobytovou taxu ve výši 3,- € / osobu a noc. Tato částka se platí na recepci hotelu.

Upozornění na cestování dětí do zahraničí po 26. červnu 2012:  

cestování dětí zapsaných v pasech rodičů do zahraničí již není možné. Děti mohou cestovat do zahraničí jen s vlastním cestovním dokladem (pasem nebo občanským průkazem). K vydání cestovního dokladu na úřadu s rozšířenou působností (žádost lze podat i na úřadě, kde nemá trvalý pobyt) je třeba předložit rodný list dítěte a občanský průkaz rodiče. Fotografie se fotí na místě. Proto je při podání žádosti nutná přítomnost dítěte. 

Poplatek za cestovní pas je 100 Kč (platnost pasu je 5 let), za občanský průkaz 50 Kč (platnost OP je 5 let).

Nezapomeňte si zkontrolovat platnost cestovních dokladů (i po vstupu "do šengenu" je nutné u sebe mít platný doklad totožnosti)

Platnost OP pro cesty do EU si zkontrolujte ZDE: CESTOVNÍ DOKLADY

 

Zpět na POZNÁVACÍ                                                                                                  Kontakt   Zpět na HLAVNÍ MENU

podobné zájezdy:  (šedé nemají platný termín)                                                                                        Silvestrovské zájezdy hledejte >>>>ZDE

Na skok do Říma a Vatikánu(4dny)  Velikonoce v Římě a Vatikánu(4dny)  Na skok do Florencie, Říma a Vatikánu(4dny)   

Na skok do Říma, Vatikánu a Neapole(4dny)  Ischia_letecky(5-6dnů)  Kampánie(7dnů)  Pohádkové Dolomity(5dnů)  

Florencie a Řím s Vatikánem(5dnů) Řím_Vatikán_Neapol_Sorrento_Pompeje_Vesuv_Capri(5dnů)  

Okruh jižní Itálií(7dnů) 

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Helena Urbanová-Plustour M).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

Roma Coloseum Tiber Vatican St. Paul Monte Mario 

Tiberius Konstantin Caligula Cesar Antonius piazza Venezzia Osetie Dioklecián Jan Pavel II Markus Aurelius

Řím Tibera Andělský hrad Koloseum Chrám sv. Pavla Lazio Řím A.S.Roma Sixtinská kaple Mikelanželo španělské schody

Silvestr 2018 u Tibery ve Vatikánu šampaňské šampus sekt Champain sekt Ischia Capri Neapolský záliv Vaječný hrad trajekt

adventní zájezdy předvánoční nákupy oslava Silvestra 2018 oslava nového roku 2019 čedok fede gargano firo Nový rok 2019