Zpět na POZNÁVACÍ      Zpět na JEDNODENNÍ      MENU květiny a zahrady                           Kontakt

Amsterdam podrobně  Květinové Korzo hotel  Květinové Korzo H***  Květinové Korzo H  Květinové Korzo H***  Narcisový festival  Orchideje_Drážďany_1  Orchideje_Drážďany_2  Orchideje_Drážďany_3  IGA_Berlin   

podobné zájezdy: Rakouský zahradnický ráj  Holandsko a Belgie  Velký okruh Belgií  Nejkrásnější rakouské zahrady  BENELUX  Jaro v Holandsku

 

NIZOZEMÍ - člen EU, člen EMU (měna EURO)

DNEŠNÍ KURZY MĚN

 

Kvétinové Korzo 2018

Noordwijk-Leiden-Den Haag-Zaanse Schans

Volendam-Rotterdam-Amsterdam

5 dní/2 noci hotel***
20.04. - 24.04.2018

cena 6.690 Kč

KVĚTINOVÉ KORZO

Zájezd se koná v době největší květinové slavnosti v Evropě – KVĚTINOVÉHO KORZA. Na tuto slavnost se každoročně sjíždějí návštěvníci z celého světa, aby mohli spatřit přehlídku tematických alegorických vozů, ozdobených tisíci květinami různých barev a tvarů, které doprovázejí mažoretky a kapely. Navštívíme i proslavený park Keukenhof se sedmi milióny kvetoucích cibulovin. Květiny v květu lze obdivovat jen pár týdnů od konce března do poloviny května. 

Navštívíme i hlavní a korunovační město Amsterdam.

 

 

Kvétinové Korzo 2018 - program zájezdu:

 

1.den:

odjezdy: 20:00 hod. z Prahy, 20:30 hod. z Berouna, 21:15 hod. z Plzně. 

Přejezd Německem do Holandska.

2.den:

dopoledne se zúčastníme v Noordwijku světoznámého květinového korza. Dále navštívíme čarokrásný park Keukenhof poblíž Lisse. Budeme obdivovat 6 milionů kvetoucích cibulovin, zejména tulipány, narcisy a zajisté nemineme ani bílé pávy. 

Odpoledne odjedeme do hotelu na ubytování.

3. den

po snídani pojedeme nejdříve do Aalsmeeru, městečka, které je známé díky největší květinové burze na světě. Za malé vstupné je možno navštívit nejen prostory všech 5 aukčních síní, ale i veškeré logistické zázemí. Skutečným zážitkem samo o sobě je sledovat probíhající holandskou dražbu. Po aukci se vypravíme do Zaanse Schans - skanzenu s větrnými mlýny, obchůdky, domky s předváděnou řemeslnou dílnou a muzeem. Cestou do rybářského městečka Volendam se zastavíme na soukromé farmě Alida Hoeve kde, kromě výkladu o výrobě sýra v češtině uvidíme i ukázku výroby dřeváků a sýry a dřeváky si můžeme zde taky koupit. Po návštěvě farmy nás čeká malebné, starobylé rybářské městečko Volendam. Cestou zpět na ubytování se zastavíme v jednom z nejkrásnějších holandských měst – Utrechtu. Malé centrum obtáčí vodní kanál, který lemují kavárny a různé obchůdky ve dvou úrovních-grachtech, které zde byly zbudovány již ve 12. století. Utrecht má v Holandsku pověst nejzbožnějšího a nejintelektuálnějšího města. Chloubou města je stará utrechtská katedrála (1254-1517), kterou zdobí 113 m vysoká věž, papežský dům Pauhuize, připomínající Hadriána VI, jediného papeže holandského původu, který se zde narodil. Prohlédneme si nejstarší náměstí Utrechtu Domplein s dominantou věže sv. Martina – nejvyšší kostelní věž v Holandsku, dále katedrálu sv. Kateřiny z 15. století, která je sídelním kostelem utrechtského arcibiskupa. Podle chutí můžeme navštívit církevní muzeum s historickými a uměleckými památkami od raného středověku až do 21. století, nebo známý pivovar Stadskasteel Oudaen. V pozdním večeru se vrátíme do hotelu.

4. den:

po snídaní se věnujeme prohlídce hlavního města Nizozemska – Amsterdamu. Město leží na několika ostrovech a napočítáme zde 400 mostů. Amsterdamu se také říká město hříchů, neboť nabízí pokušení v podobě volně prodejné marihuany v cofeeshopech a uličky lásky, které poznáme podle červených luceren. Město budeme poznávat z autobusu, při plavbě po grachtech i pěšky. Nevynecháme tradiční květinový trh na grachtu Singel, ani srdce Amsterdamu a celého Holandska – náměstí Dam. Ctitelé umění jistě věnují dle vlastního výběru pozornost muzeím, z nichž je nejslavnější Rijksmuseum s Rembrandtovou “Noční hlídkou“, Mlékařkou a Dívkou čtoucí dopis od Jana Vermeera. Příznivci marihuany mohou navštívit muzeum marihuany, kde nalezneme historické snímky o tom, jaký je vztah náboženství a marihuany. Dozvíte se také, že královna Viktorie používala marihuanu při bolestech.

Až do večerních hodin se necháme unášet nezapomenutelnou atmosférou tohoto města. 

Zpět do Prahy se vydáme ve večerních hodinách.

5. den:

příjezd do Prahy v dopoledních hodinách.

Změna programu vyhrazena

 

Kaukenhof

Amsterdam

 

 

Objednávejte včas - tento zájezd je díky časovému omezení KORZA pravidelně dopředu vyprodán !

Čekají Vás nejen barevné květinové plantáže a jedinečný tulipánový park Keukenhof ale i skvělé sýry, větrné mlýny, proslulá konkurenční piva Heineken a Amstel, proslulá čtvrť červených světel přímo v centru Amsterdamu, známé brusírny diamantů, největší světový přístav Rotterdam a hlavně tolerantní holanďané.

Pokud se zajímáte o brilianty a chcete se poradit o nákupu, investicích anebo Vás prostě jen zajímají obraťte se na nás !  

Kontakt

Umíme poradit, zprostředkovat nákup i investici nebo jen návštěvu výstavy briliantů.

Termín:

Ubytování:

 

Stravování:

Doprava:

Cena:

20.04.-24.04.2018

s možností přistýlky v 3* hotelu LandGoed Zonheuvel v romantickém prostředí  starobylého hradu v Doornu.

dvoulůžkové pokoje s bohaté a pestré bufetové snídaně

zájezdový autokar (audio, video, občerstvení, klimatizace)

Kč 6.990,- (980 Kč - příplatek za jednolůžkový pokoj)

Cena zahrnuje:

dopravu, 2x ubytování s bufetovou snídaní, odborného průvodce, prohlídky dle programu,

pojištění zájezdu pro případ úpadku CK

Cena nezahrnuje:

pobytovou taxu 4,00 €/ osoba/ 2 noci – povinná platba na místě v hotelu.

Fakultativně:

květinová burza v Aalsmeeru 6,50 €/ osoba ve skupině 15 a více osob, jinak cena 7,50 €
Keukenhof 450 Kč (dítě 4 - 17 let včetně 225 Kč), platba v cestovní kanceláři
plavba po grachtech v Amsterdamu 10,00-15,00 €/ osoba  – platba na místě,
komplexní pojištění vč. léčebných výloh 

Doporučené kapesné

na vstupy   40 €

Upozornění na cestování dětí do zahraničí po 26. červnu 2012: cestování dětí zapsaných v pasech rodičů do zahraničí bylo možné jen do 26. června 2012. Po tomto datu mohou děti cestovat do zahraničí jen s vlastním cestovním dokladem (pasem nebo občanským průkazem). K vydání cestovního dokladu na úřadu s rozšířenou působností je třeba předložit rodný list dítěte, občanský průkaz rodiče. Fotografie se fotí na místě. Proto je při podání žádosti nutná přítomnost dítěte. Poplatek za cestovní pas je 100 Kč , za občanský průkaz do 15 let věku dítěte se platí 50 Kč.

Nezapomeňte si zkontrolovat platnost cestovních dokladů 
(i po vstupu "do šengenu" je nutné u sebe mít platný doklad totožnosti)
Platnost OP pro cesty do EU si zkontrolujte ZDE:
CESTOVNÍ DOKLADY

 

Zpět na POZNÁVACÍ      Zpět na JEDNODENNÍ      MENU květiny a zahrady                           Kontakt

Amsterdam podrobně  Květinové Korzo hotel  Květinové Korzo H***  Květinové Korzo H  Květinové Korzo H***  Narcisový festival  Orchideje_Drážďany_1  Orchideje_Drážďany_2  Orchideje_Drážďany_3  IGA_Berlin   

podobné zájezdy: Rakouský zahradnický ráj  Holandsko a Belgie  Velký okruh Belgií  Nejkrásnější rakouské zahrady  BENELUX  Jaro v Holandsku

 

Seo servis.

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Bena tour s.r.o.).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

Neederland Holland polder windmill gracht Heiniken Amstel A'dam XXX R'dam Zandvoort F1 dunes Haarlem Edam Gouda diamonds Rijsk museum Sex museum Red Light District

Nizozemí Holandsko Holansko poldr brusírna diamantů briliant větrný mlýn kanál kanály grachty tulipány květinový trh květinová burza Květinové korzo květinové korso briliantové šperky gemologické laboratoř prstýnky s brilianty diamantový prsten De Beers