Zpět na POZNÁVACÍ      Zpět na JEDNODENNÍ      MENU květiny a zahrady                           Kontakt

Amsterdam podrobně  Květinové Korzo hotel  Květinové Korzo H***  Květinové Korzo H  Květinové Korzo H***  Narcisový festival  Orchideje_Drážďany_1  Orchideje_Drážďany_2  Orchideje_Drážďany_3  Orchideje_Berlin  

podobné zájezdy: Rakouský zahradnický ráj  Holandsko a Belgie  Velký okruh Belgií  BENELUX

 

NIZOZEMÍ - člen EU, člen EMU (měna EURO)

DNEŠNÍ KURZY MĚN

Kvétinové Korzo 2017

Noordwijk-Leiden-Den Haag-Zaanse Schans

Volendam-Rotterdam-Amsterdam

5 dní/2 noci
21.-25.04.2017

Dodprodej  4.990 Kč

poslední 4 místa

 

Zájezd se koná v době největší květinové slavnosti v Evropě – KVĚTINOVÉHO KORZA. Na tuto slavnost se každoročně sjíždějí návštěvníci z celého světa, aby mohli spatřit přehlídku tematických alegorických vozů, ozdobených tisíci květinami různých barev a tvarů, které doprovázejí mažoretky a kapely. Navštívíme i neméně proslavený park Keukenhof se sedmi milióny kvetoucích cibulovin květin lze obdivovat jen pár týdnů od konce března do poloviny května. Navštívíme i hlavní a korunovační město Amsterdam a Den Haag, sídlo královny, parlamentu a vlády.

 

 

Kvétinové Korzo 2017 - program zájezdu:

 

1.den:

odjezdy: 20:00 hod. z Prahy, 20:30 hod. z Berouna, 21:15 hod. z Plzně. 

Přejezd Německem do Holandska.

2.den:

dopoledne se zúčastníme v Noordwijku světoznámého Květinového korza. Dále odjedeme do rodiště Rembrandta Leidenu. Od roku 1575 zde působí universita, na které mimo jiné působila řada nositelů Nobelovy ceny za fyziku. Leiden je však především dobře zachovaným historickým městem, které je každoročně cílem mnoha turistů a milovníků historie. Sídlí zde i řada muzeí a pochází odtud mnoho významných osobností. Působil zde i J.A. Komenský.

Po prohlídce odjedeme na ubytování do Rotterdamu - největšího evropského přístavu - prohlídka nejznámějších pamětihodností (Oude Haven –Starý přístav) – zachovalá část historického přístavu, Spanjaardsbrug (Most Španělů), Potlood – zajímavě řešená obytná budova připomínající tužku, masivní budova Centrale Bibliotheek, nádraží Station Blaak, Kubuswoningen neboli Blaakse Bos (obytné kostky) – komplex připomínající stromořadí (proto „bos“), Euromast – nejvyšší stavba Nizozemska, kde z výšky 96 metrů se naskýtá fantastický panoramatický výhled na město a do krajiny. Pro odvážlivce - Vesmírná loď – otáčející se výtah Vás vyveze až do výšky 180 m. Procházku zakončíme u Rotterdamské tržní haly, kterou 1. října 2015 slavnostně otevřela královna Maxima. Tato tržnice je ukázkou nových urbanistických možností. Zde můžeme ochutnat místní specialitu holandský „haring“ (slaneček), nebo „kibbeling“ – smaženou rybu. Pro zájemce možnost odjet metrem (2€/1cesta-32 minut) do Den Haagu – sídla královny, parlamentu a vlády.

K večeru odjedeme na ubytování do hotelu.

3. den

po snídani navštívíme čarokrásný park Keukenhof poblíž Lisse. Budeme obdivovat 7 milionů kvetoucích cibulovin, zejména tulipány, narcisy a zajisté nemineme ani bílé pávy. Po prohlídce odjedeme do Zaanse Schans (skanzen s větrnými mlýny, obchůdky, domky s předváděnou řemeslnou dílnou a muzeem). Cestou do rybářského městečka Volendamu se zastavíme na soukromé farmě Alida Hoeve, kde, kromě výkladu o výrobě sýra uvidíme i ukázku výroby dřeváků. Zde si také můžeme sýry nebo dřeváky zakoupit. Po ochutnávce sýra nás čeká starobylé malebné rybářské městečko Volendam. K večeru se vrátíme do hotelu v Rotterdamu - možnost další prohlídky města.

4. den:

dopoledne věnujeme prohlídce hlavního města Nizozemska – Amsterdamu. Město budeme poznávat z autobusu, při plavbě po grachtech a pěšky. Nevynecháme tradiční květinový trh na Singelu, ani srdce Amsterdamu a celého Holandska – náměstí Dam. Ctitelé umění jistě věnují dle vlastního výběru pozornost muzeím, z nichž je nejslavnější Rijksmuseum s Rembrandtovou “Noční hlídkou“. Až do odpoledních hodin se necháme unášet nezapomenutelnou atmosférou tohoto města. Zpět do Prahy se vydáme ve večerních hodinách.

5. den:

příjezd do Prahy v dopoledních hodinách.

Změna programu vyhrazena

 

Květinové Korzo 2014

 

 

Objednávejte včas - tento zájezd je díky časovému omezení KORZA pravidelně dopředu vyprodán !

Čekají Vás nejen barevné květinové plantáže a jedinečný tulipánový park Keukenhof ale i skvělé sýry, větrné mlýny, proslulá konkurenční piva Heineken a Amstel, proslulá čtvrť červených světel přímo v centru Amsterdamu, známé brusírny diamantů, největší světový přístav Rotterdam a hlavně tolerantní holanďané.

Pokud se zajímáte o brilianty a chcete se poradit o nákupu, investicích anebo Vás prostě jen zajímají obraťte se na nás !  

Kontakt

Umíme poradit, zprostředkovat nákup i investici nebo jen návštěvu výstavy briliantů.

Termín:

Ubytování:

 

Stravování:

Doprava:

Cena:

     

21.04.-25.04.2017

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky v hotelu Milano 3*  >>> MILANO***

a v hotelu Skyline 3* v centru Rotterdamu

bohaté a pestré bufetové snídaně

zájezdový autokar (audio, video, občerstvení, klimatizace)

Kč 6.990,- (980 Kč - příplatek za jednolůžkový pokoj)

Cena zahrnuje:

dopravu, 2x ubytování s bufetovou snídaní, odborného průvodce, prohlídky dle programu,

pojištění zájezdu pro případ úpadku CK

Cena nezahrnuje:

Vstupy uvedené v Kč, doporučujeme zakoupit v cestovní kanceláři.

Fakultativně:

příplatek za jednolůžkový pokoj 570 Kč, 
Keukenhof 450 Kč (dítě 4 - 11 let 225 Kč),
plavba po grachtech v Amsterdamu € 9 – platba na místě,
komplexní pojištění vč. léčebných výloh 

Doporučené kapesné

na vstupy   40 € (pokud si fakultativní služby nezakoupíte předem v cestovní kanceláři).

Upozornění na cestování dětí do zahraničí po 26. červnu 2012: cestování dětí zapsaných v pasech rodičů do zahraničí je možné jen do 26. června 2012. Po tomto datu mohou děti cestovat do zahraničí jen s vlastním cestovním dokladem (pasem nebo občanským průkazem). K vydání cestovního dokladu na úřadu s rozšířenou působností je třeba předložit rodný list dítěte, občanský průkaz rodiče. Fotografie se fotí na místě. Proto je při podání žádosti nutná přítomnost dítěte. Poplatek za cestovní pas je 100 Kč , za občanský průkaz do 15 let věku dítěte se platí 50 Kč.

Nezapomeňte si zkontrolovat platnost cestovních dokladů 
(i po vstupu "do šengenu" je nutné u sebe mít platný doklad totožnosti)
Platnost OP pro cesty do EU si zkontrolujte ZDE:
CESTOVNÍ DOKLADY

 

Zpět na POZNÁVACÍ      Zpět na JEDNODENNÍ      MENU květiny a zahrady                           Kontakt

Amsterdam podrobně  Květinové Korzo hotel  Květinové Korzo H***  Květinové Korzo H  Květinové Korzo H***  Narcisový festival  Orchideje_Drážďany_1  Orchideje_Drážďany_2  Orchideje_Drážďany_3  Orchideje_Berlin  

podobné zájezdy: Rakouský zahradnický ráj  Holandsko a Belgie  Velký okruh Belgií  BENELUX

 

Seo servis.

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Bena tour s.r.o.).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

Neederland Holland polder windmill gracht Heiniken Amstel A'dam XXX R'dam Zandvoort F1 dunes Haarlem Edam Gouda diamonds Rijsk museum Sex museum Red Light District

Nizozemí Holandsko Holansko poldr brusírna diamantů briliant větrný mlýn kanál kanály grachty tulipány květinový trh květinová burza Květinové korzo květinové korso briliantové šperky gemologické laboratoř prstýnky s brilianty diamantový prsten De Beers