Zpět   Kontakt  další relaxační:  MENU RelaX       MENU POBYTOVÉ                                                      >>>  /šedé nemají platné termíny/

LÁZNĚ HEVÍZ HELIOS(4/bus)  LÁZNĚ HEVÍZ PANORAMA(4/bus)  LÁZNĚ HEVÍZ(letecky)   LÁZNĚ BÜKFÜRDŐ(bus)

LÁZNĚ SÁRVÁR(4/bus)  LÁZNĚ SÁRVÁR(5/bus)   ZALAKAROS PARK_INN(4/bus)   ZALAKAROS VENUS(4/bus)

LÁZNĚ HARKÁNY(7=9/bus)   LÁZNĚ HARKÁNY(10/bus)   Tropical Islands(bus)   BERLÍN a TO(bus)   Tropické Ostrovy(bus)

Mořský park LAGUNA_2019(bus)  Rimske Terme(volitelně)  ISCHIA_zima(letecky)

 

MAĎARSKO - člen EU (měna FORINT)

 DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

 

Zalakaros, hotel Venus***

víkendový zájezd

 

AUTOBUSEM

 

Tertmíny a ceny

 

dítě do 14 let ZDARMA, platí pouze dopravu

Léčebné lázně Gránit

 

 

Lázeňské město Zalakaros leží na jihozápadě Maďarska, 30 km od Balatonu. Je jedním z nejmladších lázeňských středisek, jehož 85-99°C horké prameny byly “objeveny” během průzkumů ropných ložisek. Jeho prameny poskytují léčivou vodu jódového a brómového charakteru a mají ze všech maďarských lázeňských vod nejvyšší obsah fluoru. Ve formě koupelí je zalakarošská voda vhodná pro léčení pooperačních stavů, pro léčení nemocí pohybového ústrojí, pro rehabilitace a je účinná při léčení chronických gynekologických potíží. 

Ze zajímavostí v okolí by návštěvníci neměli minout ptačí rezervaci v Zimány, která je vzdálena pouze 18 kilometrů. Mezi další "povinné" návštěvy patří shlédnutí stáda zubrů, chovaných 10 km od lázní; tato zvířata žijí v Evropě v divoké přírodě jen vzácně. Blízký Zalavár je proslulý svými zříceninami staroslovanského hradiště a za návštěvu stojí i jezero Balaton.

 

Zalakaros - víkendový zájezd - program zájezdu:

1.den: 

odjezd z Prahy v 06:00 hod., další nástupní místa na dálnici D1 - motoresty a benzinová čerpadla v blízkosti Benešova-Vlašimi-Humpolce-Jihlavy a Brna, cestou zdravotní zastávky. Po příjezdu do hotelu nás čeká ubytování, relaxace koupání a večeře.

2. - 3. den:

po snídani relaxace v termálních lázních, večeře.

4.den: 

snídaně, koupání a relaxace (pokoje jsou k dispozici do 10:00 hod.), odjezd do ČR ve 13 hod.

 

Krásný rodinný hotel Venus leží v klidné části města, nedaleko lázeňského centra Gránit Gyógyfürdö

Vybavení: restaurace s mezinárodní kuchyní a maďarskými specialitami, venkovní bazén se sluneční terasou, fitness, ping-pong, pro děti vnitří herna a venkovní hřiště, uzavřené parkoviště s bezpečnostními kamerami, pronájem kol, jízdy na koních, ochutnávky vín apod. 

Welness: termální bazén, bazén s atrakcemi, finská sauna, infra sauna, vířivka, parní lázeň, ve Welness je připravena pitná kůra. 

Za poplatek: speciální masáže a elektroléčba pod vedením odborného lékaře, kulečník, pronájem kol, jízda na koni, masáže, kosmetika, kadeřník, solárium, pedikúra, manikúra, návštěva místní farmy "Bauernhof Garaboncias" kočárem s koňmi. 

 

Ubytování: 42 krásných, pohodlně zařízených pokojů s balkonem nebo s terasou, TV, minibarem, trezorem, telefonem, prostornou koupelnou se sprchou a WC, Wi-Fi. V přízemí jsou pokoje pro hendikepované klienty. Rodinný pokoj: 47 m2, balkon 7 m2, spací + obývací část s rozkládacím gaučem, mini bar, Sat – TV, fén, koupelna, samostatné WC s umyvadlem a Wi-Fi. Domácí mazlíčci: pobyt možný jen na vyžádání předem.

 

Stravování: polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu sestaveného ze sezonních a regionálních produktů s důrazem na zdravou výživu. Vegetariánská a dietní kuchyně na vyžádání.

 

Lázně Granit:  V lázních naleznete termální a zážitkové bazény (vnitřní i venkovní), plavecký bazén, jacuzzi, sauny, koupele a nejrůznější terapeutické procedury. 

Venus***
aquapark
Termín (3 noci) Cena za osobu Poznámka
dvoulůžkový pokoj přistýlka dospělý přistýlka (14-18 let) přistýlka (do 14 let) jednolůžkový pokoj
27.09.-30.09.2018 5 450 Kč 5 450 Kč 3 790 Kč 1 400 Kč na vyžádání v ČR svátek
15.11.-18.11.2018 4 280 Kč 4 280 Kč 3 200 Kč 1 400 Kč na vyžádání v ČR svátek
dítě do nedovršených 14 let platí pouze dopravu 1.400 Kč

Cena zahrnuje: 

3x ubytování s bufetovou snídaní a večeří, dopravu autobusem, technický doprovod, neomezené vstupné do hotelového Wellness Centra a jeho fitness prostor, volné užití županů a ručníků, pojištění zájezdu pro případ úpadku CK

Cena nezahrnuje: 

pobytovou taxu 1,80 €/ osoba od 18 let / noc (povinná platba na místě)

komplexní pojištění

Dětské slevy: viz tabulka cen

 

Nezapomeňte si zkontrolovat platnost cestovních dokladů (i po vstupu "do šengenu" je nutné u sebe mít platný doklad totožnosti)

Platnost OP pro cesty do EU si zkontrolujte ZDE: CESTOVNÍ DOKLADY

 

 

Zpět na poznávací                                                        Kontakt                                                        Hlavní MENU


tématické zájezdy:      menu ART&HISTORY      menu RELAX      menu TECHNIKA      menu ZAHRADY      menu ADVENT

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Bena tour s.r.o.)

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

Seo servis

jezero Balaton aquapark termální lázně Zalakaros Maďarsko wellness léčebné pobyty relax aktinobakterie revmatismus pohybové ústrojí SPA Hungary Humgaria sauna skluzavka zalakarošská voda 
Zimány stáda zubrů Zalavár Lázně Granit tobogán trampolína plavecký bazén jacuzzi sauna koupele