Zpět na poznávací      Zpět na EUROvíkendy      Zpět na Adventní zájezdy      Kontakt  

další eurovíkendy:                                                                                                                                                                                                                /šedé nemají platný termín/  

Amsterdam a okolí  Atény  Barcelona***  Barcelona****  Bejrút  Bilbao  Budapešť(vlak)  Budapešť(bus)  Dublin  Florencie_B  Glasgow  Londýn_B  Lisabon_A  Lisabon_B  Lisabon_N  Madrid_N  Nice_N  Paříž**   Paříž****   Petrohrad_BEN   Petrohrad+Moskva  Porto_N  Řím_N   Valencie_N          Istanbul_T          Istanbul_N          Istanbul_FESTIVAL tulipánů           Ženeva_EURODEN           Ženeva_EUROWEEKEND

ŠPANĚLSKO - člen EU, člen EMU (měna EURO)

DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

 

Eurovíkend BARCELONĚ

 

PRODLOUŽENÝ VÍKEND

(3 nebo 4 noci)

LETECKY

 s ČSA

odlety jsou uvedeny v tabulce termínů a cen  >>>>ZDE

letecká společnost si vyhrazuje právo na úpravu času odletu

BARCELONA 2019

Eurovíkend v BARCELONĚ 2018 - Torre Agbar

Barcelona - hlavní město Katalánska, je s téměř 1,8 mil. obyvatel druhé největší město Španělska. Největší rozkvět zaznamenala ve středověku, kdy patřila k nejvýznamnějším obchodním přístavům ve Středomoří. S objevením Ameriky však díky přiznání monopolních práv na obchod se zámořskými koloniemi Seville a Cádizu tuto pozici ztratila. Přesto si v tomto pro ni nepříznivém období dokázala udržet nezávislost na královské moci. Městské záležitosti stále řídila na přísně demokratických principech stočlenná městská rada (Consell de Cent), vláda Katalánska byla stále ještě v rukou Generalitat. Barcelona je dnes moderní velkoměsto, které je nejen nejvýznamnějším španělským přístavem ale i největším obchodním a průmyslovým centrem země.

Eurovíkend v BARCELONĚ 2019 - Program zájezdu:

1. den

po příletu do Barcelony transfer do hotelu. Individuální program nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu s českým průvodcem (exteriéry Placa Espanya, Montjuic, Olympijský přístav, Barceloneta, Park Güell, Sagrada Familia, Eixample, Passeig de Gracia, La Pedrera, Casa Batlló, Placa Catalunya...). Večer informativní schůzka s průvodcem v lobby hotelu. Večer možnost typické španělské večeře v Port Olimpicu.

2. den

po snídani informační schůzka v lobby hotelu. Dopoledne možnost procházky s českým průvodcem historickým centrem Barcelony v ceně zájezdu. Odpoledne máte možnost objevit v rámci fakultativního výletu nejšťastnější vesnici v Katalánsku – Sant Sadurní. Proč ji místní obyvatelé nazývají právě nejšťastnější, poznáte sami během velice příjemného odpoledne, které strávíte poznáváním těch nejlepších katalánských výrobků jako je přírodní šumivé víno Cava a skvělá tradiční čokoláda. Nejdříve si projdete sklepy plné zrající Cavy s odborným výkladem s českým překladem, a po prohlídce sklepů bude následovat degustace. Další část programu bude zaměřená na čokoládu, která se zde vyrábí od roku 1840. Během interaktivní prohlídky se dozvíte spoustu zajímavostí o její historii, způsobu zpracování, druzích, a hlavně si vychutnáte lahodnou chuť čerstvé čokolády během výkladu. Poté návrat do Barcelony a individuální volno. Večer možnost podívat se na představení magické fontány na Placa Espanya, pokud bude v provozu.

3. den

po snídani možnost individuálního programu nebo možnost půldenního fakultativního výletu do Montserratu s českým průvodcem. V podvečer návštěva Španělského náměstí a fontánového představení Magické fontány. V podvečerních hodinách možnost prohlídky interiérů katedrály Sagrada Família, kterou zajišťuje průvodce přímo na místě. Zajistí vám jak vstupenky, tak i český výklad během procházky tímto Gaudího skvostem.

4. den

po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno, transfer na letiště a odlet do Prahy.

V případě konání eurovíkendu v termínu 27.4.-1.5. a 1.5.-5.5. je 4. den volný program a 5. den je odlet.

 

Změna programu vyhrazena.

Eurovíkend v BARCELONĚ 2019

EUROVÍKEND Cena již obsahuje všechny povinné poplatky včetně letištních

a vše ostatní jsou volitelné fakultativní služby

TERMÍN  

Od

Do

nocí

čas1

Hotel2

cena3

stav4

12.09.19 15.09.19 3 11:25/14:35 Rafael Badalona**** na dotaz  R 
10.10.19 13.10.19 3 11:25/14:35 Rafael Badalona**** na dotaz  R 
25.10.19 28.10.19 3 11:25/14:35 Rafael Badalona**** na dotaz  R 
             
 aktuální cenu Vám upřesníme při vytváření předběžné rezervace

1     předběžný čas odletu je-li znám


3  cena za osobu je konečná což znamená, že obsahuje všechny povinné platby - mimo tuto cenu jsou pouze volitelné služby jako jsou fakultativní výlety a služby na vyžádání (např. připojištění)

2   jméno hotelu, kliknutím se dostanete na informaci o hotelu


4 stav nabídky:

 R  - možno rezervovat

 D  - doprodej - zbývá méně než 9 míst

 P   - pořadník - zařadíme Vás nezávazně do pořadníku pro případ uvolnění míst

 V  - definitivně vyprodáno

PŘES NÁS SE SLEVOU

Objednejte GOparking

EUROVÍKEND Cena již obsahuje všechny povinné poplatky včetně letištních

a vše ostatní jsou volitelné fakultativní služby

Cena obsahuje: 

letenku Praha - Barcelona - Praha, včetně letištních, bezpečnostních tax a palivového příplatku a transfery letiště – hotel – letiště 
nocleh se snídaní ve vybraném hotelu a délce dle termínu ve dvoulůžkových pokojích
delegáta CK po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů 
povinné pojištění zájezdu pro případ úpadku CK 

V ceně nejsou zahrnuty vstupy do jednotlivých památek.

 

Příplatky :

za jednolůžkový pokoj (dle hotelu a délky)

Upozornění: Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání.

cestovní pojištění a poj. LV (více informací k pojištění obdržíte v kanceláři)

Letištní taxa a bezpečnostní taxa:  0,- (je již zahrnuta v základní ceně)

  REZERVOVAT 

 

Fakultativní výlety

Cena za osobu při rezervaci před odletem z Prahy Minimální počet zájemců pro realizaci Eurovíkend v BARCELONĚ 2018 - SAGRADA FAMILIA

A Panoramatický okruh Barcelonou

950 Kč 15

V průběhu panoramatického okruhu Barcelonou uvidíte exteriéry známých památek jako je Plaza Espaňa, Montjuic, Olympijský přístav, Barceloneta, Park Güell, Sagrada Familia, Eixample, Passeig de Gracia, La Pedrera, Casa Batlló, Plaza Catalunya. To vše s podrobným výkladem česky hovořícího průvodce.

B Půldenní výlet do Montserratu

950 Kč 15

Navštivte s námi katalánskou národní horu cca 50 km severozápadně od Barcelony s klášterem z roku 1025. Výlet se pořádá za účasti česky hovořícího průvodce.

C kombi packet A+B

1 750 Kč  

kombi packet C - okruh + Montserrat

 

 

Hotel Rafael Badalona starstarstarstar

www.rafaelhoteles.com/en/rafaelhoteles-badalona/

Ubytování: hotel****
Avenida de Navarra, 6-8, 08911 Badalona

 

hotel se nachazi v městské čtvrti Badalona na konečné linky metra L2 - BADALONA POMPEU FABRA. Od metra k hotelu cca 10 min.pěšky. Metrem bez přestupů do centra cca 20 min. (Sagrada Familia, Plaza Catalunya). 

Cestou z metra k hotelu je několik restaurací a vetší supermarket pro případný nákup. K moři je to od hotelu ca 5 min.pěšky. V okolí hotelu se nachází velké množství restaurací, barů, obchodů. V hotelu se mimo jiné nachází restaurace, bar, fitness. Pokoje jsou vybavené koupelnou, WC, sat. TV, minibarem, klimatizací, trezorem, WiFi.

Hotel Rafael Badalona**** - pohled

příplatek za jednolůžkový pokoj

typická keramická ozdoba  Hotel Rafael Badalona**** -koupelna
 

Hotel Husa Via starstarstarstar

www.husa.es/en/hotel-husa-via-barcelona

Ubytování: hotel****
Maria Tarrida 6-7 Barcelona 08970 España

 

Příjemný hotel nacházející se ve čtvrti Sant Joan Despi cca 25 minut od centra města. Stanice metra je od hotelu vzdálena cca 7 minut. Hotel disponuje celkem 9é ti moderně vybavenými pokoji s klimatizací, televizí, WiFi a minibarem. Snídaně formou bufetu.

Hotel Husa Via**** - portál

příplatek za jednolůžkový pokoj

 Hotel Husa Via**** - koupelna Hotel Husa Via**** - pokoj
 

Zpět na poznávací      Zpět na EUROvíkendy      Zpět na Adventní zájezdy      Kontakt  

další eurovíkendy:                                                                                                                                                                                                                /šedé nemají platný termín/  

Amsterdam a okolí  Atény  Barcelona***  Barcelona****  Bejrút  Bilbao  Budapešť(vlak)  Budapešť(bus)  Dublin  Florencie_B  Glasgow  Londýn_B  Lisabon_A  Lisabon_B  Lisabon_N  Madrid_N  Nice_N  Paříž**   Paříž****   Petrohrad_BEN   Petrohrad+Moskva  Porto_N  Řím_N   Valencie_N          Istanbul_T          Istanbul_N          Istanbul_FESTIVAL tulipánů           Ženeva_EURODEN           Ženeva_EUROWEEKEND

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Thomas Cook s.r.o.).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

Jak rezervovat

Váš požadavek nám zašlete na e-mail kontakt@matylda.cz  (je-li Vám bližší zavolat - volejte 608111247)  

My Vám zpět odešleme potvrzení a zprávu s konkrétními podmínkami/výjimkami k Vašemu zájezdu a s pokynem, jak dál postupovat s uzavřením smlouvy a s bankovním převodem/složením hotovosti do banky. (máme Raiffeisen, mBank, ČSOB(zahrnuje Poštovní spořitelmu), Equa bank, Air Bank, Fio banku a Českou Spořitelnu - o dalších uvažujeme)

Pro předběžnou rezervaci potřebujeme základní údaje: 

jméno objednavatele, odkud je, telefon, mail a počet osob (u dětí věk), zda budete chtít cestovní pojištění a další Vaše požadavky na dopravu a ubytování. Spojíme se s Vámi.

Nenabízíme "automatizované" odbavení protože bez vzájemného kontaktu se stejně neobejdeme. Jsme tu proto abychom Vás obsloužili k Vaší spokojenosti. Nepoužíváme neosobní formuláře. Nejsme e-shop, slevomat, raketa ani všeslibující internetový obchod ale osobní služba našim cestovatelům.                                                           

Zpět na ceník a termíny

 

 

Espaňa euroweekend Costa del Sol flamenco Catalunia Madrid 

Španělsko corrida býčí zápasy toreador eurovíkend eurovíkendy Gibraltar

Torremolinos Benalmadena monatour fischer čedok prázdninový klub firo travelservice rekrea

korida toreádor kosta bráva flemengo flamenko flamenco alkazar