- - -

Zpět na poznávací      Zpět na EUROvíkendy      Zpět na Adventní zájezdy      Kontakt  

další eurovíkendy:                                                                                                                                                                                                                /šedé nemají platný termín/  

Amsterdam a okolí  Barcelona***  Bejrút  Budapešť(vlak)  Budapešť(bus)  Florencie_B  Londýn_B  Lisabon_A  Lisabon_B  Paříž**   Petrohrad_BEN   Petrohrad+Moskva               Istanbul_T          Istanbul_FESTIVAL tulipánů           Ženeva_EURODEN           Ženeva_EUROWEEKEND

ŠPANĚLSKO - člen EU, člen EMU (měna EURO)  DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

Eurovíkend ve VALENCII  2019

PRODLOUŽENÝ VÍKEND (3 noci)

LETECKY - letecká společnost Travel Service

odlety jsou uvedeny v tabulce termínů a cen >>>>ZDE

 

letecká společnost si vyhrazuje právo na úpravu času odletu

 

Valencie leží na východním pobřeží Španělska, u Středozemního moře. Je správním centrem stejnojmenného autonomního regionu a třetím největším městem Španělska. Své místo tu má středověk i současnost, umění i obchod, parky a zahrady, fotbal i býčí zápasy. Historický a starobylý střed Valencie nabízí mnoho zajímavostí, rybí trh la Lonja, městský trh, katedrálu, řadu dalších kostelů či paláců. 

Eurovíkend ve VALENCII  2019

Eurovíkend ve VALENCII 2019

Valencia je největší město španělské Levanty a je to významné středisko v řídce osídlené oblasti známé též pod názvem Costa del Azahar. Město leží na pravém břehu řeky Turia, jejíž tok byl celý odveden a původní řečiště bylo přeměněno v obrovský komplex parků a zahrad. Přes koryto bývalé řeky vede několik mostů a některé jsou přímo výstavní. Na místě, kde dnes stojí katedrála stával dříve římský chrám bohyně Diany, později mešita, po znovudobytí El Cidem v roce 1095 křesťanský chrám. Hned vedle katedrály stojí další chrám, Panny Marie Opuštěných, patronky města. A nelze opomenout další místní chrám, monumentální fotbalový stadion, jehož vysoké nezakryté tribuny z betonu a železa pojmou až 50.000 diváků.

Eurovíkend ve VALENCII 2019 - Program zájezdu:

1.den
ve večerních hodinách přílet do Valencie, transfer do hotelu. Informativní schůzka s delegátem v lobby hotelu.

2. den
po snídani informační schůzka. Dopoledne individuální program nebo nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu Valencií s českým průvodcem (exteriéry Město umění a vědy, přístav a pláže Las Arenas, zahrady Turia, park Cabecera, Bioparc, kongresové centrum, fotbalový stadion Mestalla, býčí aréna, historické centrum Valencie, muzeum Fallero, Hedvábný trh, institut současného umění Ivam…). Odpoledne možnost procházky historickým centrem Valencie se zaměřením na památky a zajímavosti španělské kuchyně s českým průvodcem v ceně zájezdu. Necháme se okouzlit specialitami Mercado Central, náměstím Plaza de Mercado, uličkami v okolí paláce La Lonja a také bary v blízkosti uličky Caballeros. Neopomeneme hlavní památky historické části Valencie, překrásnou katedrálu La Seu, věž Miqueleta, valencijskou radnici a mnohé další.
3 .den
po snídani individuální program.

4. den
po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno nebo možnost fakultativního výletu do přírodního parku Albufera s českým průvodcem. 

Odpoledne transfer na letiště a večer odlet do Prahy.


Změna programu vyhrazena.

 

Eurovíkend ve VALENCII 2019

EUROVÍKEND Cena již obsahuje všechny povinné poplatky včetně letištních

a vše ostatní jsou volitelné fakultativní služby

TRMÍN

nocí

čas1

Hotel2

cena3

stav4

Od

Do

Poznámka
19.04.19 22.04.19 na dotaz 3 18:35/22:05 Puerta Valencia**** od 11 990 Kč  R 
25.10.19 28.10.19

na dotaz

ST. SVÁTEK v ČR

3 18:35/22:05 Puerta Valencia**** od 11 990 Kč  R 
               

1     předběžný čas odletu je-li znám


2   jméno hotelu, kliknutím se dostanete na informaci o hotelu


3  cena za osobu je konečná což znamená, že obsahuje všechny povinné platby - mimo tuto cenu jsou pouze volitelné služby jako jsou fakultativní výlety a služby na vyžádání (např. připojištění, jednolůžkový pokoj a pod.)

4 stav nabídky:

 R - možno rezervovat

 D  - doprodej - zbývá méně než 9 míst

 P   - pořadník - zařadíme Vás nezávazně do pořadníku pro případ uvolnění míst

 V  - definitivně vyprodáno

PŘES NÁS SE SLEVOU

Objednejte GOparking

Cena obsahuje:  

letenku Praha - Valencie - Praha (přímý let), včetně letištních, bezpečnostních tax a palivového příplatku a transfery letiště – hotel – letiště 
3x nocleh se snídaní ve vybraném hotelu ve dvoulůžkových pokojích
delegáta CK po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů 

procházka centrem Valencie s českým průvodcem v ceně
povinné pojištění zájezdu pro případ úpadku CK

V ceně nejsou zahrnuty vstupy do jednotlivých památek.

Povinné příplatky :

platba městské taxy na místě cca 1,50 € osoba/noc.

Příplatky :

za jednolůžkový pokoj

Upozornění: Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání.

cestovní pojištění (více informací k pojištění obdržíte v kanceláři)

Letištní taxa a bezpečnostní taxa:  0,- (je již zahrnuta v základní ceně)

Fakultativně : (*Cena za osobu při rezervaci z Prahy.)

 

Polodenní panoramatický okruh Valencií s českým průvodcem 950 Kč*

 

Vytvořte si první dojem o Valencii v průběhu panoramatického okruhu a navíc s výkladem česky hovořícího průvodce. Těšit se můžete na exteriéry známých valencijských památek. Uvidíte Město umění a vědy a přístav a pláže Las Arenas, zahrady Turia, park Cabecera, Bioparc, kongresové centrum, fotbalový stadion Mestalla, býčí arénu, historické centrum Valencie, muzeum Fallero, Hedvábný trh a institut současného umění Ivam. Výlet je doprovázen česky mluvícím průvodcem.

 

Valencie

Přírodní park Albufera s českým průvodcem 950 Kč*

Navštivte přírodní park, který se nachází na Costa del Azahar,

cca 15 km od Valencie. Je to jedna z nejdůležitějších přírodních oblastí ve Středomoří. 

Tvoří ho sladkovodní laguny a centrem je jezero o velikosti 5x6 km. Park má i svou specifickou faunu a floru a je hnízdištěm pro stěhovavé ptáky. Můžete zde vidět až 250 různých druhů ptactva. 

 

Výlet je doprovázen česky mluvícím průvodcem.

(výlety se uskuteční při minimálním počtu 15 osob)

Costa del Azahar
 Hotel Silken Puerta Valencia****

www.hoteles-silken.com/en/hotel-puerta-valencia

Ubytování: hotel****
Avinguda del Cardenal Benlloch, 28, 46021 València, Španělsko

 

Valencie je město vědy a umění, ale jeho podstatnou část tvoří i moderní architektura. Pyšní se největším oceánografickým parkem v Evropě, planetáriem a interaktivním muzeem vědy.

 

Hotel se nachází nedaleko centra Valencie, cca 5 minut chůze od Mestalla stadionu. V blízkosti Oceanografic, the city of Arts and Sciences, pláž, staré město. Pár minut chůze od hotelu se nachází stanice metra Aragón a dobré autobusové spojení do Bioparc a do oblíbených míst Valencie. K vybavení hotelu patří WiFi, restaurace, kavárna s barem. Pokoje jsou vybaveny sat. TV, telefonem, minibarem, WiFi, fénem, trezorem, WC a vanou nebo sprchou. Snídaně.

Hotel Silken Puerta Valencia****

Upozorňujeme, že se jedná o obecný popis hotelu. Pro rezervaci je směrodatný popis, který se vztahuje na konkrétní termín. 

Tento popis najdete pod odkazem Info k nabídce v sekci Termíny a ceny. 

Je možné, že v některých případech není popis k nabídce k dispozici.

 

příplatek za jednolůžkový pokoj

 

 

 

 

>>>>Zpět na ceník

Hotel Silken Puerta Valencia****
 

Zpět na poznávací      Zpět na EUROvíkendy      Zpět na Adventní zájezdy      Kontakt  

další eurovíkendy:                                                                                                                                                                                                                /šedé nemají platný termín/  

Amsterdam a okolí  Barcelona***  Bejrút  Budapešť(vlak)  Budapešť(bus)  Florencie_B  Londýn_B  Lisabon_A  Lisabon_B  Paříž**   Petrohrad_BEN   Petrohrad+Moskva               Istanbul_T          Istanbul_FESTIVAL tulipánů           Ženeva_EURODEN           Ženeva_EUROWEEKEND

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Thomas Cook s.r.o.).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.

 

 Jak rezervovat

Váš požadavek nám zašlete na e-mail kontakt@matylda.cz  (je-li Vám bližší zavolat - volejte 608111247)  

My Vám zpět odešleme potvrzení a zprávu s konkrétními podmínkami/výjimkami k Vašemu zájezdu a s pokynem, jak dál postupovat s uzavřením smlouvy a s bankovním převodem/složením hotovosti do banky. (máme Raiffeisen, mBank, ČSOB(zahrnuje Poštovní spořitelmu), Equa bank, Air Bank, Fio banku a Českou Spořitelnu - o dalších uvažujeme)

Pro předběžnou rezervaci potřebujeme základní údaje: 

jméno objednavatele, odkud je, telefon, mail a počet osob (u dětí věk), zda budete chtít cestovní pojištění a další Vaše požadavky na dopravu a ubytování. Spojíme se s Vámi.

Nenabízíme "automatizované" odbavení protože bez vzájemného kontaktu se stejně neobejdeme. Jsme tu proto abychom Vás obsloužili k Vaší spokojenosti. Nepoužíváme neosobní formuláře. Nejsme e-shop, slevomat, raketa ani všeslibující internetový obchod ale osobní služba našim cestovatelům.                                                           

Zpět na ceník a termíny

 

 

Espaňa euroweekend Costa Brava flamenco Catalunia Madrid 2019 COSTA DEL AZAHAR - VALENCIA

Španělsko corrida býčí zápasy toreador eurovíkend eurovíkendy Katalánie

monatour fischer čedok axia prázdninový klub firo travelservice rekrea

korida toreádor kosta bráva flemengo flamenko alkazar