- - -

Zpět na poznávací      Zpět na EUROvíkendy      Zpět na Adventní zájezdy      Kontakt  

další eurovíkendy:                                                                                                                                                                                                                /šedé nemají platný termín/  

Amsterdam a okolí  Atény  Barcelona***  Barcelona****  Bejrút  Bilbao  Budapešť(vlak)  Budapešť(bus)  Dublin  Florencie_B  Glasgow  Londýn_B  Lisabon_A  Lisabon_B  Lisabon_N  Madrid_N  Nice_N  Paříž**   Paříž****   Petrohrad_BEN   Petrohrad+Moskva  Porto_N  Řím_N   Valencie_N          Istanbul_T          Istanbul_N          Istanbul_FESTIVAL tulipánů           Ženeva_EURODEN           Ženeva_EUROWEEKEND

FRANCIE - člen EU, člen EMU (měna EURO)

DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

 

Kouzelný víkend na Azurovém pobřeží

 

EUROVÍKENDY LETECKY

(3 noci) hotel*** se snídaní

 

Nice

 

Termíny a ceny   >>>ZDE

 

Praha - Nice 07:30 -09:20
Nice - Praha 10:05 -11:50

Letecká společnost: ČSA

hotel Negresco

 

Vydejte se s námi na víkendový výlet na Riviéru, která nabízí mnohem víc než jen malebné pláže oblíbené filmovými hvězdami. Na své si přijdou i milovníci umění, mlsné jazýčky gurmánů a pozadu nezůstanou ani obdivovatelé historických památek, zahrad a přírody.
Nice – elegantní kráska, ale taky město veselé, dynamické, voňavé. Město luxusu, moře a slunce. Ponoříte se do uliček starého města, budete obdivovat centrální náměstí Masséna s fontánou, projdete se po slavné Promenade des Anglais, můžete se cachtat v moři anebo z vrcholku Le Chateau pozorovat nezapomenutelný západ slunce. Večerní atmosféru si pak můžete vychutnat
a doslova ochutnat v nesčetných restauracích starého města.

 

Program víkendu na Azurovém pobřeží:

1. den:

Odlet z Prahy v ranních hodinách, let do Nice. Transfer z letiště do hotelu, uložení zavazadel. Možnost fakultativního panoramatického okruhu městem Nice - Anglická promenáda, náměstí Masséna, tradiční trh (květiny, ovoce, zelenina, místní produkty a speciality,…), malebné uličky starého města s katedrálou sv. Reparaty, vyhlídka Chateau s úchvatným pohledem na město a Andělský záliv, přístav.

možnost fakultativního panoramatického okruhu městem s českým průvodcem.

2. den:

Snídaně. Individuální program (možnost návštěvy některého z četných muzeí – např. Musée Matisse, Musée Chagal, MAMAC …) nebo fakultativní výlet s českým průvodcem - vlakem do ANTIBES, malebného letoviska, v němž se nachází největší jachetní přístav francouzské Riviery. Procházka městem – provensálský trh, katedrála, květinové uličky starého města, jachetní přístav... Možnost návštěvy Picassova muzea v Chateau Grimaldi, kde v roce 1946 umělec měl svůj ateliér a veškerá díla, která zde vytvořil, věnoval muzeu. Odpoledne přesun do CANNES, procházka centrem slavného letoviska, které je každoročně místem konání Filmového festivalu. Návrat vlakem do Nice.

3. den:

Snídaně. Individuální program nebo fakultativní výlet s českým průvodcem - návštěva jednoho z nejmenších států světa – MONACKÉHO KNÍŽECTVÍ. Prohlídka - kasino + okolí, přístav, staré Monaco, katedrála, Knížecí palác …Možnost návštěvy velkolepého Oceánografického muzea (vstupné není v ceně výletu), botanické zahrady s úchvatným výhledem na celé knížectví nebo Knížecího paláce. Návrat do Nice. Pro zájemce možnost přesunu do nedalekého letoviska MENTON proslulého pěstováním citrusů – procházka centrem, dohoda na místě s průvodcem.

4. den:

po snídani check out a transfer na letiště. Odlet do Prahy.

   REZERVOVAT 

Změna programu vyhrazena.

 

EUROVÍKEND v Nice 2019

Cena již obsahuje všechny povinné poplatky včetně letištních

a vše ostatní jsou volitelné fakultativní služby

TERMÍN  

Od

Do

Poznámka

nocí

čas1

Hotel2

cena3

stav4

16.05.2019 19.05.2019   3 07:30/10:05

HÔTEL L'ANNEXE

14 396

 R   
12.09.2019 15.09.2019 na dotaz 3 --:--/--:--

HÔTEL L'ANNEXE

   R   
10.10.2019 13.10.2019 na dotaz 3 --:--/--:--

HÔTEL L'ANNEXE

   R   
               

1     předběžný čas odletu je-li znám


3  cena za osobu je konečná což znamená, že obsahuje všechny povinné platby - mimo tuto cenu jsou pouze volitelné služby jako jsou fakultativní výlety a služby na vyžádání (např. připojištění)

2   jméno hotelu, kliknutím se dostanete na informaci o hotelu


4 stav nabídky:

 R  - možno rezervovat

 D  - doprodej - zbývá méně než 9 míst

 P   - pořadník - zařadíme Vás nezávazně do pořadníku pro případ uvolnění míst

 V  - definitivně vyprodáno

PŘES NÁS SE SLEVOU

Objednejte GOparking

 

PŘES NÁS SE SLEVOU

Objednejte GOparking

Cena obsahuje:

letenku Praha - Nice - Praha včetně všech letištních poplatků
transfer letiště - hotel - letiště
3 noci se snídaní ve vybraném hotelu
česky mluvící delegát CK po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů
procházka městem s českým průvodcem

Příplatky :

za jednolůžkový pokoj

Upozornění: Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání.

 

Fakultativně :

A) Panoramatický okruh městem 950 Kč*
Obdivujte s námi Anglickou promenádu, náměstí Masséna, tradiční trh (květiny, ovoce, zelenina, místní produkty a speciality,…), malebné uličky starého města s katedrálou sv. Reparaty, vyhlídku Chateau s úchvatným pohledem na město a Andělský záliv, přístav. To vše za účasti česky hovořícího průvodce.
minimální počet zájemců pro realizaci: 15

 

B) Celodenní výlet do Cannes 1 100 Kč*
Vydejte se s námi vlakem do Antibes, malebného letoviska, v němž se nachází největší jachetní přístav francouzské Riviery. Užijte si procházku městem – prohlédněte si provensálský trh, katedrálu, květinové uličky starého města, jachetní přístav... Navštívit můžete i Picassovo muzeum v Chateau Grimaldi, kde v roce 1946 umělec měl svůj ateliér a veškerá díla, která zde vytvořil, věnoval muzeu. Odpoledne se přesunete do Cannes a projdete se centrem slavného letoviska, které je každoročně místem konání Filmového festivalu. Pak se vlakem vrátíte do Nice. Výlet se pořádá za účasti česky hovořícího průvodce.

 

C) Půldenní výlet do Monaka s českým průvodcem (ca 9:00 - 14:30 hod) 750,-Kč*


BALÍČEK ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 2 500 Kč*
balíček A + B + C


* Cena za osobu při rezervaci před odletem z Prahy.

 

Jak rezervovat

Váš požadavek nám zašlete na e-mail kontakt@matylda.cz  (je-li Vám bližší zavolat - volejte 608111247)  

My Vám zpět odešleme potvrzení a zprávu s konkrétními podmínkami/výjimkami k Vašemu zájezdu a s pokynem, jak dál postupovat s uzavřením smlouvy a s bankovním převodem/složením hotovosti do banky. (máme Raiffeisen, mBank, ČSOB(zahrnuje Poštovní spořitelmu), Equa bank, Air Bank, Fio banku a Českou Spořitelnu - o dalších uvažujeme)

Pro předběžnou rezervaci potřebujeme základní údaje: 

jméno objednavatele, odkud je, telefon, mail a počet osob (u dětí věk), zda budete chtít cestovní pojištění a další Vaše požadavky na dopravu a ubytování. Spojíme se s Vámi.

Nenabízíme "automatizované" odbavení protože bez vzájemného kontaktu se stejně neobejdeme. Jsme tu proto abychom Vás obsloužili k Vaší spokojenosti. Nepoužíváme neosobní formuláře. Nejsme e-shop, slevomat, raketa ani všeslibující internetový obchod ale osobní služba našim cestovatelům.                                                           

Zpět na ceník a termíny

 

 

HÔTEL L'ANNEXE

Ubytování: hotel 3*

 

www.hotel-annexe-nice.com

15-17 AVENUE MALAUSSENA, 06000 Nice, Francie

POLOHA:
Nekuřácký hotel s ideální polohou nedaleko centra Nice. 

Obchodní centrum a městská doprava v blízkosti hotelu. 

 

POKOJE:

Moderní pokoje jsou vybavené televizí, klimatizací, WiFi a koupelnou. 

 

Stravování:

snídaně formou bufetu

Hôtel Annexe  Hôtel Annexe
 

Zpět na ceník a termíny

Hôtel Annexe

Zpět na poznávací      Zpět na EUROvíkendy      Zpět na Adventní zájezdy      Kontakt  

další eurovíkendy:                                                                                                                                                                                                                /šedé nemají platný termín/  

Amsterdam a okolí  Atény  Barcelona***  Barcelona****  Bejrút  Bilbao  Budapešť(vlak)  Budapešť(bus)  Dublin  Florencie_B  Glasgow  Londýn_B  Lisabon_A  Lisabon_B  Lisabon_N  Madrid_N  Nice_N  Paříž**   Paříž****   Petrohrad_BEN   Petrohrad+Moskva  Porto_N  Řím_N   Valencie_N          Istanbul_T          Istanbul_N          Istanbul_FESTIVAL tulipánů           Ženeva_EURODEN           Ženeva_EUROWEEKEND

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Thomas Cook s.r.o.).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

Francie Nice Negresco promenáda angličanů Provence Region Provence-Alpes-Côte d'Azur 
Grand canyon du Verdon Nizza Azurové pobřeží