- - -

Zpět na poznávací      Zpět na EUROvíkendy      Zpět na Adventní zájezdy      Kontakt  

další eurovíkendy: /šedé nemají platný termín/  

Amsterdam a okolí  Atény  Barcelona***  Barcelona****  Bejrút  Bilbao  Budapešť(vlak)  Budapešť(bus)  Dublin  Glasgow  Londýn_B  Lisabon_A  Lisabon_B  Lisabon_N  Madrid_N  Nice_N  Paříž**   Paříž****   Petrohrad_BEN   Petrohrad+Moskva  Porto_N  Řím_N   Valencie_N Istanbul_T          Istanbul_N          Istanbul_FESTIVAL tulipánů           Ženeva_EURODEN           Ženeva_EUROWEEKEND

 

   

FRANCIE - člen EU, člen EMU (měna EURO)              DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

Eurovíkend v Paříži 2019

PRODLOUŽENÝ VÍKEND

LETECKY

předběžné časy odletů najdete v tabulce termínů a cen  >>>>ZDE

letecká společnost si vyhrazuje právo na úpravu času odletu

přehled fakultativních výletů   >>>>ZDE

Paříž je označována za kulturní metropoli Evropy - její dějiny, památky a muzea jsou opravdovým zážitkem. Žije se tu naplno: je centrem obchodu, světové módy, vybrané kuchyně a zábavy. Přitom návštěvník se tu brzy cítí jako doma. Čekají na Vás nejskvělejší muzea, nádherné paláce a parky, gotické katedrály, jedinečný rozhled z Eiffelovy věže, plavba po Seině, bulváry s obchůdky, módní butiky, neodolatelné kavárny a cukrárny i rozmanité trhy.

Při své návštěvě bychom neměli zapomenout na uměleckou čtvrť Montmartr s bazilikou Sacré-Coure, na čtvrť Champs-Elysées známou svými širokými bulváry, drahými exkluzivními obchody a přepychovými paláci, na Vítězný oblouk, jehož vyhlídková terasa poskytuje jeden z nejkrásnějších pohledů na Paříž, na čtvrť La Defense, které dominuje La Grande Arche a cítíte se tu jako v měsíčním městě, a samozřejmě na Eiffelovu věž, která zůstává nejtypičtějším symbolem Paříže. Galerií Louvre, kde se to světoznámými obrazy a sochami jen hemží, se dá procházet celý den. 

Eurovíkend v Paříži 2019 - Eiffelova věž

Eurovíkend v Paříži 2019

 

Eurovíkend v Paříži 2019

Cena již obsahuje všechny povinné poplatky včetně letištních

a vše ostatní jsou volitelné fakultativní služby

TERMÍN

počet

nocí

čas1 Hotel2 cena3 stav4
Od Do Poznámka 2 lůžkový 1 lůžkový
19.04.2019 22.04.2019 VELIKONOCE 3 07:10/20:15 Atypik*** 14 179 příplatek  R 
27.04.2019 01.05.2019 ST. SVÁTEK 4 07:10/20:15 Atypik*** 14 886 příplatek  R 
08.05.2019 11.05.2019 ST. SVÁTEK 3 07:10/20:15 Atypik*** 13 184 příplatek  R 
19.09.2019 22.09.2019   3 07:10/20:15 Atypik*** na dotaz příplatek  R 
25.10.2019 28.10.2019 ST. SVÁTEK 3 07:10/20:15 Atypik*** na dotaz příplatek  R 
 aktuální cenu Vám upřesníme při vytváření předběžné rezervace

1     předběžný čas odletu je-li znám


3  cena za osobu je konečná což znamená, že obsahuje všechny povinné platby - mimo tuto cenu jsou pouze volitelné služby jako jsou fakultativní výlety a služby na vyžádání (např. připojištění)

2   jméno hotelu, kliknutím se dostanete na informaci o hotelu


4 stav nabídky:

 R  - možno rezervovat

 D  - doprodej - zbývá méně než 9 míst

 P   - pořadník - zařadíme Vás nezávazně do pořadníku pro případ uvolnění míst

 V  - definitivně vyprodáno

PŘES NÁS SE SLEVOU

Objednejte GOparking

Cena obsahuje:  

letenku Praha - Paříž - Praha, včetně letištních, bezpečnostních tax a palivového příplatku a včetně jednoho zavazadla do úložného prostoru pro každého cestujícího nad 2 roky

transfery letiště – hotel – letiště
2 noci se snídaní ve vybraném hotelu
česky mluvící delegát CK po celou dobu pobytu a kvalifikovaný průvodce fakultativních výletů
procházka malebnými uličkami Montmartu s českým průvodcem zdarma

povinné pojištění zájezdu pro případ úpadku CK

V ceně nejsou zahrnuty vstupy do jednotlivých památek.

Příplatky :

za jednolůžkový pokoj dle hotelu a délky

Upozornění: Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání.

cestovní pojištění (více informací k pojištění obdržíte v kanceláři)

Letištní taxa a bezpečnostní taxa:  0,- (je již zahrnuta v základní ceně)

  REZERVOVAT 


 

Eurovíkend v Paříži 2019 - program zájezdu (4denní):

1. den

přílet do Paříže v ranních hodinách, transfer do hotelu. Fakultativně panoramatický okruh Paříží (cca 4 hod.) v dopoledních hodinách s českým průvodcem po trase: Trocadero, Arc de Triomphe, Champs Elysées, Concorde, Opera, Louvre, ostrov Cité s katedrálou Notre Dame, Pantheon, Lucemburské zahrady, Musée d´Orsay, Invalides, Champ de Mars, Tour Eiffel …), během okružní jízdy krátké přestávky. Po okruhu ubytování a informační schůzka v hotelu. Ve večerních hodinách možnost návštěvy Tour Montparnasse s úchvatnou vyhlídkou na Paříž (s průvodcem, dohoda na místě dle aktuálního počasí).

2. den

snídaně. V ranních hodinách informační schůzka na recepci hotelu. Dopoledne procházka s průvodcem malebnými uličkami Montmartru – Moulin Rouge, Moulin de la Galette, náměstí Abbesses, Bateau Lavoir, Lapin Agile, Place du Tertre, Sacre Coeur...Odpoledne volno, pro zájemce možnost zajištění prohlídky Louvre s místním průvodcem. Ve večerních hodinách možnost projížďky lodí po Seině (cca 1 hod.) s doprovodem průvodce (fakultativně).

3. den

snídaně. V ranních hodinách informační schůzka na recepci hotelu. Autobusový výlet do Versailles, rezidence francouzských králů (fakultativně). Prohlídka interiérů zámku s autorizovaným českým průvodcem, procházka zahradami, fontánové představení za doprovodu dobové hudby. 

Po návratu do Paříže individuální volno.

4. den

snídaně. V ranních hodinách informační schůzka na recepci hotelu. Volný program. Pro zájemce procházka po trase Cité (Notre Dame a okolí), Ile St. Louis, Marais (Place des Vosges – jedno z nejkrásnějších náměstí Paříže).

Transfer na letiště, odlet do Prahy v odpoledních nebo ve večerních hodinách. 

Eurovíkend v Paříži 2019 - program zájezdu (5denní, 27.4.-.1.5.2019):

1. den

po příletu do Paříže transfer do hotelu a uložení zavazadel v hotelové úschovně. Individuální program nebo fakultativně panoramatický okruh Paříží s českým průvodcem (náměstí Trocadero, Arc de Triomphe, Champs Elysées, náměstí Concorde, Opera, Louvre, ostrov Cité s katedrálou Notre Dame, Pantheon, Lucemburské zahrady, čtvrť St. Germain, Musée d´Orsay, Invalides, Champ de Mars, Tour Eiffel...). Po okruhu ubytování (cca v 15.00 h.) a informační schůzka v hotelu. Ve večerních hodinách možnost návštěvy Tour Montparnasse s úchvatnou vyhlídkou na Paříž (individuálně nebo s průvodcem, dohoda na místě dle aktuálního počasí).
2. den

snídaně. V ranních hodinách informační schůzka na recepci hotelu. Autobusový výlet do Versailles, rezidence francouzských králů (fakultativně). Prohlídka interiérů zámku s autorizovaným českým průvodcem, procházka zahradami, fontánové představení za doprovodu dobové hudby. Po návratu do Paříže individuální volno. Ve večerních hodinách možnost projížďky lodí po Seině (cca 1 hod.) s doprovodem průvodce (fakultativně). 

3. den

snídaně. V ranních hodinách informační schůzka na recepci hotelu. Pro zájemce pěší procházka s průvodcem po trase: Hotel de Ville, Centre G.Pompidou, Les Halles, Palais Royal, Tuileries ... Odpoledne individuální volno – možnost návštěvy nejslavnějšího muzea Paříže – Louvre.
4. den

snídaně. V ranních hodinách informační schůzka na recepci hotelu. Dopoledne volno k návštěvě Tour Eiffel. Odpoledne procházka s průvodcem malebnými uličkami Montmartru – Moulin Rouge, Moulin de la Galette, náměstí Abbesses, Bateau Lavoir, Lapin Agile, Place du Tertre, Sacre Coeur..., pro zájemce možnost zajištění večeře v místní restauraci.

5. den

snídaně. V ranních hodinách informační schůzka na recepci hotelu. Volný program. Pro zájemce procházka po trase Cité (Notre Dame a okolí), Ile St. Louis, Marais (Place des Vosges – jedno z nejkrásnějších náměstí Paříže). Transfer na letiště, odlet do Prahy v odpoledních nebo ve večerních hodinách.


Po domluvě s průvodcem na místě v průběhu zájezdů pro zájemce možnost zajištění:
návštěvy kabaretu (Moulin Rouge/ Lido/ Crazy Horse)
projížďky lodí po Seině s večeří a živou hudbou (cca 2,5 hod.)
vstupenek (např. Louvre, Disney, muzeum voskových figurin – Grévin …)
prohlídky Louvre s českým průvodcem

Změna programu vyhrazena.

 

Fakultativní výlety

Cena za osobu při rezervaci před odletem z Prahy Minimální počet zájemců pro realizaci

A plavba po Seině (cca 1 hod)

Chcete si vychutnat krásu Paříže trochu jinak? Vidět její památky z jiného úhlu pohledu? Pak je tento výlet právě pro Vás! V průběhu hodinové plavby po Seině Vám neunikne žádná z pařížských pamětihodností.

270 1

B panoramatický autobusový okruh Paříží s průvodcem (cca 4 hodiny)

V průběhu panoramatického okruhu Paříží uvidíte známá místa jako je náměstí Trocadero, Arc de Triomphe, Champs Elysées, Operu, Louvre, ostrov Cité s katedrálou Notre Dame, Pantheon, Lucemburské zahrady, Musée d´Orsay, Invalidovnu, Tours Eiffel a další. To vše s výkladem odborného česky hovořícího průvodce.

1 100 15

C výlet do Versailles, vč. vstupu do zámku a zahrad (cca 6 hodin)

Vydáme se do někdejší residence francouzských králů - zámku a zahrad Versailles. Navštívíme interiér zámku, projdeme se v překrásných rozlehlých zámeckých zahradách a v hlavní sezoně můžeme zhlédnout i fontánové představení za doprovodu dobové hudby (červen - říjen). To vše za účasti česky hovořícího průvodce. Z důvodu nutné rezervace přesného počtu zájemců o prohlídku zámku, je nutné si tento výlet koupit nejpozději týden před odletem z Prahy.

1 900 20

D kombi packet A+B

1 200  

E kombi packet A+C

2 050  

F kombi packet A+B+C

3 000  

Zpět na ceník

 

 Renaissance La Defense ****

Ubytování: hotel starstarstarstar

www.LaDefence.fr

60 Jardin de Valmy, Boulevard Circulaire, Sortie 7, Paris La Defense Cedex, 92918 GPS souřadnice hotelu: (lat/lon): 48.892601° / 2.233630°


velmi hezký hotel z hotelového řetězce Marriott ležící v moderní čtvrti La Defense v západní části Paříže cca 200 metrů od stanice metra La Defense Grande Arche. 

327 komfortně zařízených pokojů vybavených klimatizací, TV - SAT, koupelnou, WC, minibarem, trezorem.

Eurovíkend v Paříži 2012
  Eurovíkend v Paříži 2019 - La Defense Eurovíkend v Paříži 2019 - Hotel Renesance La Defense

 

 Hotel Atypik***

Ubytování: hotel starstarstar

www.hotelclichy.com

20 rue Villeneuve, 92110 CLICHY

 

Hotel se nachází v části Clichy. V blízkosti zastávka metra (Mairie de Clichy) se spojením do Montmartre, 

k Champs Elysées a k Invalidovně. V okolí hotelu bary, restaurace a obchody. K vybavení patří bar a wellness centrum. WiFi. Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC. Snídaně formou bufetových stolů.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět na ceník

Atypik hotel
    Atypik hotel
 

Zpět na poznávací      Zpět na EUROvíkendy      Zpět na Adventní zájezdy      Kontakt  

další eurovíkendy: /šedé nemají platný termín/  

Amsterdam a okolí  Atény  Barcelona***  Barcelona****  Bejrút  Bilbao  Budapešť(vlak)  Budapešť(bus)  Dublin  Glasgow  Londýn_B  Lisabon_A  Lisabon_B  Lisabon_N  Madrid_N  Nice_N  Paříž**   Paříž****   Petrohrad_BEN   Petrohrad+Moskva  Porto_N  Řím_N   Valencie_N Istanbul_T          Istanbul_N          Istanbul_FESTIVAL tulipánů           Ženeva_EURODEN           Ženeva_EUROWEEKEND

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Thomas Cook s.r.o.).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

Jak rezervovat

Váš požadavek nám zašlete na e-mail kontakt@matylda.cz  (je-li Vám bližší zavolat - volejte 608111247)  

My Vám zpět odešleme potvrzení a zprávu s konkrétními podmínkami/výjimkami k Vašemu zájezdu a s pokynem, jak dál postupovat s uzavřením smlouvy a s bankovním převodem/složením hotovosti do banky. (máme Raiffeisen, mBank, ČSOB(zahrnuje Poštovní spořitelmu), Equa bank, Air Bank, Fio banku a Českou Spořitelnu - o dalších uvažujeme)

Pro předběžnou rezervaci potřebujeme základní údaje: 

jméno objednavatele, odkud je, telefon, mail a počet osob (u dětí věk), zda budete chtít cestovní pojištění a další Vaše požadavky na dopravu a ubytování. Spojíme se s Vámi.

Nenabízíme "automatizované" odbavení protože bez vzájemného kontaktu se stejně neobejdeme. Jsme tu proto abychom Vás obsloužili k Vaší spokojenosti. Nepoužíváme neosobní formuláře. Nejsme e-shop, slevomat, raketa ani všeslibující internetový obchod ale osobní služba našim cestovatelům.                                                           

Zpět na ceník a termíny

 

 

France paris seina eiffel tower mont martre euroweekend Versailles Champs-Elysées La Grande Archefrancie paříž svatý grál séna eiffelova věž eurovíkend La Defense Louvre

paříš montmártr eifelova věž eifelovka eifelofka ajfelofka eurovíkent versaj verzajnatur euroagentur šanzelizé luvr 

květnové svátky velikonoce advent exim bena tour čedok smart wings travel service lufthansa
invia last moment last minute last.cz