Zpět na poznávací      Zpět na EUROvíkendy      Zpět na Adventní zájezdy      Kontakt  

další eurovíkendy: /šedé nemají platný termín/  

Amsterdam a okolí  Atény  Barcelona***  Barcelona****  Bejrút  Bilbao  Budapešť(vlak)  Budapešť(bus)  Dublin  Glasgow  Londýn_B  Lisabon_A  Lisabon_B  Lisabon_N  Madrid_N  Nice_N  Paříž**   Paříž****   Petrohrad_BEN   Petrohrad+Moskva  Porto_N  Řím_N   Valencie_N Istanbul_T          Istanbul_N          Istanbul_FESTIVAL tulipánů           Ženeva_EURODEN           Ženeva_EUROWEEKEND

Eurovíkend v Londýně 2017

VELKÁ BRITÁNIE - člen EU (měna BRITSKÁ LIBRA)

DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

PRODLOUŽENÝ VÍKEND

LETECKY

( 4 dny/3 noci )

 

předběžné časy odletů najdete v tabulce  >>>>ZDE

letecká společnost Travel Service si vyhrazuje právo na úpravu času odletu

Eurovíkend v Londýně 2017 - Trafalgar Square

 

V žádném jiném městě na světě není minulost prezentována tak malebně jako ve městě, jehož centrum tvoří Buckinghamský palác. Na vzhledu Londýna se podílela po 1000 let britská monarchie. 

Londýn je neuvěřitelně proměnlivý a přesto tak lpí na tradicích, že královna musí stále ještě žádat o povolení, chce-li vstoupit do chráněné (buržoazní) čtvrti londýnské City. Ve vládní čtvrti Whitehall jsou rozmístěny nejdůležitější úřady, ministerstva (Banketový palác, budova Parlamentu, Downing street 10 – sídlo ministerského předsedy) a Big Ben. Návštěvník Londýna by neměl opomenout návštěvu Buckinghamského paláce, královského Toweru, Westminsterského opatství či náměstí Piccadilly Circus.

Londýnská "okurka" - aneb kancelářská budova Swiss Re, která posbírala snad všechna možná ocenění v architektuře a výrazně změnila panorama centra města. Její návrh musel dát zabrat - např. tvar okurky je uzpůsoben tak, aby minimalizoval nárazy větru, se kterými je v Londýně problém. A těch vychytávek je na této originální stavbě mnohem více...   stojí za to prohlédnout si ji blíže !

 

Eurovíkend v Londýně 2017 - Program zájezdu

1. den
po příletu do Londýna následuje transfer do hotelu a ubytování. Informační schůzka s delegátem.

2. den
po snídani informační schůzka s delegátem v lobby hotelu. Individuální volno nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu městem s českým průvodcem. Odpoledne individuální program nebo možnost procházky s českým průvodcem z Trafalgarského náměstí, kde se nachází Národní Galerie a přes oblast Whitehall, kde sídlí britská ministerstva a konají se státní přehlídky. Zde se zároveň nachází známá ulice Downing Street (sídlo premiéra nebo ministra financí), a dále směrem k Temži a Westminsteru, sídlu anglické vlády. V podvečer možný doprovod do centra města na Piccadily Circus (místo známé díky světelným reklamám a soše Erose), a dále na rozhraní čtvrtí Soho a China Town, kde se nachází množství restaurací.

3. den
po snídani individuální program nebo možnost

fakultativně celodenního výletu do Oxfordu a Windsoru s českým průvodcem.

4. den
po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů delegáta. Individuální program, příležitost navštívit nákupní centra. Ve večerních hodinách transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

Změna programu vyhrazena                                                                                                    Fakultativní výlety >>>>ZDE

 

Eurovíkend v Londýně 2017

EUROVÍKEND Cena již obsahuje všechny povinné poplatky včetně letištních

a vše ostatní jsou volitelné fakultativní služby

TERMÍN

počet

nocí

čas* Hotel** cena*** stav****

poznámka

Od Do

2 0 1 7

*     předběžný čas odletu 

**   jméno hotelu, kliknutím se dostanete na informaci o hotelu

***  cena za osobu je konečná což znamená, že obsahuje všechny povinné platby mimo tuto cenu jsou pouze volitelné služby jako jsou fakultativní výlety, příplatek za jednolůžkový pokoj a služby na vyžádání (např. připojištění)

**** stav nabídky:

 R  - možno rezervovat

 D  - doprodej - zbývá méně než 9 míst

 P   - pořadník - zařadíme Vás nezávazně do pořadníku pro případ uvolnění míst

 V  - definitivně vyprodáno

 

PŘES NÁS SE SLEVOU

Objednejte GOparking

 

28.09.17 02.10.17 3 12:30/21:55 Ramada *** 14 295  R 
12.10.17 15.10.17 3 12:30/21:55 Ramada *** 14 295  R 
             
             
             
             
             
             
             
             
             
 

Cena obsahuje:  

leteckou přepravu Praha - Londýn - Praha, včetně letištních, bezpečnostních tax a palivového příplatku

transfery letiště – hotel – letiště 

3 noclehy se snídaní ve dvoulůžkových pokojích ve 3* hotelu,

delegát CK po celou dobu zájezdu,,
kvalifikovaný průvodce fakultativní výletů,

procházka s českým průvodcem z Trafalgarského náměstí zdarma

zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

V ceně nejsou zahrnuty vstupy do jednotlivých památek.

 

Příplatky :

za jednolůžkový pokoj (podle hotelu)

Upozornění: Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání.

cestovní pojištění (více informací k pojištění obdržíte v kanceláři)

Letištní taxa a bezpečnostní taxa:  0,- (je již zahrnuta v základní ceně)

 

Fakultativně : (Cena za osobu při rezervaci před odletem za Prahy)

 

panoramatický autobusový okruh Londýnem s českým průvodcem 1000,- Kč

(minimální počet zájemců pro realizaci: 15)

 

BALÍČEK ZA ZVÝHODNĚNOU CENU, okruh Londýnem + Oxford / Windsor 3.300,- Kč

 

Londýn

Během okruhu uvidíme exteriéry Westminsterského paláce, sídla parlamentu, Big Ben, Buckinghamský palác, Tower, London Bridge, Westminsterské opatství, katedrálu sv. Pavla, královské parky – Kensington Gardens a Palace, kde se narodila královna Viktorie, Hyde Park a St. James’s Park, Trafalgarské náměstí a Piccadilly Circus, finanční čtvrť a původní Londinium = City of London s Londýnskou burzou a dalšími finančními institucemi. Nezapomene ani na jižní břeh s Národním divadlem, koncertní Festival Hall a nejvyšší budovu EU Shard. Dále během okruhu budeme mít možnost vidět exteriéry Muzea přírodní historie a vědy, Britskéeho muzea, Národní galerie, Tate Britain ci Tate Modern. A to vše s českým průvodcem.

celodenní autobusový výlet Oxford + Windsor s průvodcem  2 400,- Kč 

(vč.. vstupů)

(minimální počet zájemců pro realizaci: 25)

 

BALÍČEK ZA ZVÝHODNĚNOU CENU, okruh Londýnem + Oxford / Windsor 3.300,- Kč

Oxford

Navštivte s námi město Oxford pyšnící se nejstarší britskou univerzitou, která je zároveň jednou z těch světově nejznámějších. Její historie začíná ve 12. století, avšak dodnes není známo, která kolej je nejstarší, protože z dané doby neexistují téměř žádné záznamy. V průběhu celodenního výletu navštívíme i další malebné anglické město Windsor, ležící přibližně 30 km západně od hlavního města. Dominantou města Windsor je Windsor Castel, druhý největší doposud obývaný hrad na světě. Nenechte si ujít tento celodenní výlet s odborným českým výkladem.

 

Ramada London South Ruislip *** 

Ubytování: hotel starstarstar

www.ramada.com

Long Drive Station Approach, London, HA4 0HG GB 

 

Velmi oblíbený a klienty vysoce hodnocený hotel v západní části Londýna. Vzhledem k své poloze (ca 30 minut z letiště Heathrow, ca 30 minut metrem do centra Londýna), ideální k prodlouženému víkendu v Olympijském městě roku 2012. Stanice metra přímo u hotelu. V hotelu se nachází bar a restaurace. Další možnosti stravování v okolí hotelu. 78 nekuřáckých pokojů vybavených TV - SAT, koupelnou s vanou a vysoušečem vlasů, kávou a čajem. Na vyžádání k dispozici žehlička a žehlící prkno. 

Ramada London South Ruislip *** 

příplatek za jednolůžkový pokoj

Ramada London South Ruislip *** - pokoj Ramada London South Ruislip *** 
 

 

Zpět na poznávací      Zpět na EUROvíkendy      Zpět na Adventní zájezdy      Kontakt  

další eurovíkendy: /šedé nemají platný termín/  

Amsterdam a okolí  Atény  Barcelona***  Barcelona****  Bejrút  Bilbao  Budapešť(vlak)  Budapešť(bus)  Dublin  Glasgow  Londýn_B  Lisabon_A  Lisabon_B  Lisabon_N  Madrid_N  Nice_N  Paříž**   Paříž****   Petrohrad_BEN   Petrohrad+Moskva  Porto_N  Řím_N   Valencie_N Istanbul_T          Istanbul_N          Istanbul_FESTIVAL tulipánů           Ženeva_EURODEN           Ženeva_EUROWEEKEND

Jak rezervovat

Váš požadavek nám zašlete na e-mail kontakt@matylda.cz  (je-li Vám bližší zavolat - volejte 608111247)  

My Vám zpět odešleme potvrzení a zprávu s konkrétními podmínkami/výjimkami k Vašemu zájezdu a s pokynem, jak dál postupovat s uzavřením smlouvy a s bankovním převodem/složením hotovosti do banky. (máme Raiffeisen, mBank, ČSOB(zahrnuje Poštovní spořitelmu), Equa bank, Air Bank, Fio banku a Českou Spořitelnu - o dalších uvažujeme)

Pro předběžnou rezervaci potřebujeme základní údaje: 

jméno objednavatele, odkud je, telefon, mail a počet osob (u dětí věk), zda budete chtít cestovní pojištění a další Vaše požadavky na dopravu a ubytování. Spojíme se s Vámi.

Nenabízíme "automatizované" odbavení protože bez vzájemného kontaktu se stejně neobejdeme. Jsme tu proto abychom Vás obsloužili k Vaší spokojenosti. Nepoužíváme neosobní formuláře. Nejsme e-shop, slevomat, raketa ani všeslibující internetový obchod ale osobní služba našim cestovatelům.                                                           

Zpět na ceník a termíny

 

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Thomas Cook s.r.o.).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

Eurovíkend v Londýně 2016 City of London United Kingdom England Tower of London Westminster Abbey Palace of Westminster Royal Botanic Gardens Houses of Parliament Britannia Covent Garden City of Westminster Downing Street Trafalgar Square Thames Tower Bridge
City of London City of Westminster Kensington and Chelsea Hammersmith and Fulham Wandsworth Lambeth Southwark Tower Hamlets Hackney Islington Camden Brent Ealing Hounslow Richmond Kingston Merton Sutton Croydon Bromley Lewisham Greenwich Bexley Havering Barking and Dagenham Redbridge Newham Waltham Forest Haringey Enfield Barnet Harrow Hillingdon doubledecker Hyde park

Londýn Trafalgarské náměstí Temže Wimbledon Grinidž

květnové svátky exim bena tour čedok smart wings travel service lufthansa invia last moment last minute last.cz

Londín Pikadyly Cirkus dabldekr taur bridž hajd park Grinidž Grinič