Zpět na poznávací      Zpět na EUROvíkendy      Zpět na Adventní zájezdy      Kontakt  

další eurovíkendy: /šedé nemají platný termín/  

Amsterdam a okolí  Atény  Barcelona***  Barcelona****  Bejrút  Bilbao  Budapešť(vlak)  Budapešť(bus)  Dublin  Glasgow  Londýn_B  Lisabon_A  Lisabon_B  Lisabon_N  Madrid_N  Nice_N  Paříž**   Paříž****   Petrohrad_BEN   Petrohrad+Moskva  Porto_N  Řím_N   Valencie_N Istanbul_T          Istanbul_N          Istanbul_FESTIVAL tulipánů           Ženeva_EURODEN           Ženeva_EUROWEEKEND


Víkend na termálním ostrově ISCHIA

KOUPÁNÍ V TERMÁLNÍCH BAZÉNECH

A V MOŘI s teplými prameny (Sorgeto)

ITÁLIE - člen EU, člen EMU (měna EURO)

letecky

Připravujeme na rok 2015

 (4 dny, 3 noci)

ISCHIA Lacco Ameno Il Fungo

Ostrov Ischia je jeden z nejkrásnějších a nejslavnějších ostrovů ve Středomoří. Dnes patří také k nejoblíbenějším turistickým cílům, neboť je díky kombinaci moře a řady termálních pramenů ideálním místem pro bezstarostnou a odpočinkovou dovolenou a proto je označován za ostrov snů. Mnozí si ho pamatují z filmu Nebožtíci přejí lásce (Avanti!) zejména pak podle kouzelného kostelíku S. Maria del Socorsso ve Foriu.


HOTEL

(klikni pro detail)

Villa Rita***

Hotel Terme

Galidon***

Maremonti ***

Cesotta

***

Casa Nicola**

San Leonard ****

San Marco

***

Terme Park Imperial

***

Mediterraneo

****

Od Do
12.09.14 15.09.14 11 980,-       12 280,- 13 280,-      
příplatek za jednolůžkový pokoj 1 530,-       810,- 1 530,-      

dvoulůžkový pokoj

jako  jednolůžkový

1 830,-       2 040,- 1 830,-      

pokoj

SUPERIOR /os.

930,-       930,- 930,-      
plná penze 1 530,-       1 920,- 1 530,-      

výhled na moře

os. / pobyt

810,-

       

810,-

     
balkon či terasa /os.         510,-        

sleva 5% za včasnou rezervaci v období

1.2. - 15.3.2014

pro 1. a 2. osobu

200,-       205,- 230,-      
Cestovní pojištění Exclusive (Generali) 120,-       120,- 120,-      
Ceny příplatků jsou orientační a mohou se změnit - rozhodující je cena uvedená ve Vaší cestovní smlouvě

CENA ZAHRNUJE:

leteckou dopravu, trajekty, transfery, 3x ubytování s polopenzí, služby delegáta, informační materiály v češtině, slevy na vstupné do termálních parků na ostrově Ischia. 

CENA NEZAHRNUJE:

Komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu - 120,-Kč /os.

V důsledku změny cen letecké dopravy se může změnit i celková cena zájezdu. Aktuální stav sdělíme v kanceláři.

PŘÍPLATKY / SLEVY:

dle hotelu (viz tabulka)

 

Fakultativní výlety:

 

Představujeme Vám některé z možných fakultativních výletů. Můžete se přihlásit a poté zaplatit v místě pobytu u naší delegátky, která Vám také podá bližší informace. Výlety se uskuteční při naplnění stanoveného minimálního počtu účastníků a za příznivých klimatických podmínek. Ceny nezahrnují případné vstupy do objektů. Většina výletů je pořádána v českém jazyce, některé jsou pak v jazyce německém nebo anglickém.

 

Okruh ostrovem autobusem - cena cca 18 €.
Polodenní výlet, během kterého objedete celý ostrov klimatizovaným autobusem. Uvidíte nejatraktivnější místa Ischie a dozvíte se zajímavosti z historie i současnosti. Zastavíte se na malebné vyhlídce v městečku Fontana, kde můžete ochutnat jedinečné italské cappuccino, dále následuje procházka po rybářské vesničce Sant'Angelo. Na závěr Vám nabídneme v restauraci Belvedere ochutnávku ischitánských likérů, vín.

Okruh ostrovem lodí - cena cca 45 €

Celodenní lodní výlet, při kterém obeplujete celou Ischii a poznáte tak fascinující pobřežní krásy, vykoupete se v malebných zátokách ostrova, ochutnáte domácí víno a místní speciality připravované pro Vás přímo na palubě a vyzkoušíte účinky pleťové bahenní masky. Po celou dobu Vás budou hýčkat sluneční paprsky i posádka lodi Jolly. Ideální výlet pro den plný relaxace i zábavy.

 

Pompeje a Vesuv - cena cca 50 €
Celodenní výlet za poznáním historie jedinečného muzea pod otevřeným nebem - antického města Pompeje. Čeká Vás také dobrodružný výstup ke kráteru stále činné sopky Vesuv, odkud se Vám nabídne nezapomenutelný výhled na celý Neapolský záliv. V ceně není zahrnut vstup do Pompejí cca 11€.a výstup ke kráteru Vesuvu cca 6,50 €.

Ostrov Capri - cena cca 58 €

Celodenní výlet na malebný ostrov Capri, kde budete moci obdivovat městečka Capri a Anacapri a poznáte přírodní krásy jako Augustovy zahrady či skalní útvary Faraglioni. Doporučujeme Vám prohlédnout si vilu Axela Muntheho (terasy s panoramatickými výhledy na celý ostrov a Sorrentský poloostrov), vyjet si sedačkovou lanovkou na nejvyšší vrchol Monte Solaro nebo obeplout ostrov Capri loďkou. Okruh lodí (cca 13 € ) ani další vstupy nejsou zahrnuty v ceně.

 

Na Ischii můžete individuálně navštívit botanickou zahradu La Mortella (vstupné cca 12 €), Aragonský hrad (vstupné cca 10 €), Mořské muzeum, Archeologická muzea Santa Restituta a Villa Arbusto, zahradu Ravino, park Corbaro, udělat si výšlap na vrchol Monte Epomeo (788 mnm), navštívit Holubí dům s dobrým vínem, kostelík Santa Maria del Soccorso a mnoho dalších míst. 

 

Eurovíkend na ISCHII - Santa Maria del Soccorso Aragonský hrad v Ischia Ponte ISCHIA Barrano aquadukt

Park Imperial Hotel Terme***

Park Imperial Hotel Terme***

Park Imperial Hotel Terme***

Via Provinciale Panza 166, 80075 Forio, Ischia, Italy

Ubytování:
Moderní a elegantní hotel se nachází ve velké tropické zahradě, kde je umístěna také většina pokojů. K ideální relaxaci patří pobyt u jednoho z největších termálních hotelových bazénů na ostrově. Hotel je jen několik minut chůze od pláže Citara a slavných Poseidonových zahrad. Pro svou kvalitu a cenovou dostupnost je nejprodávanějším a nejoblíbenějším na ostrově Ischia.
Vybavení hotelu:
1x venkovní termální bazén (cca 35°C), 1x vnitřní termální bazén (cca 38°C), restaurace, recepce, hala, americký bar, taverna (všechny vnitřní místnosti hotelu jsou plně klimatizované), parkoviště, vlastní léčebné centrum. Lehátka a slunečníky u bazénu za poplatek 1,60€ /os./den.
Vybavení pokoje:
pokoje s vlastním sociálním zařízením, fénem, TV-SAT, minibarem, trezorem za poplatek, rádiem, klimatizací (od června do září).
Stravování:
polopenze, snídaně – bufet, večeře – salátový bufet, výběr z menu. Místní i mezinárodní kuchyně.

Hotel Terme Galidon***

Hotel Terme Galidon***

Hotel Terme Galidon***

Hotel Terme Galidon***

Via prov. Forio-Panza, 166 (Citara) - 80075 Forio d'Ischia (Napoli - Italy)

www.hoteltermegalidon.it

Ubytování
Atraktivní hotel se skládá z několika budov rozmístěných v krásně upravené zahradě, v jejímž středu se nachází velký termální bazén. Hotel je vzdálen cca 20 minut chůze z kopce od pláže Citara a Poseidonových zahrad, přístup po silnici (cca 700 m). Trvale kvalitní služby včetně dobré kuchyně a vlastního lázeňského zařízení.

 

Vzdálenosti: od moře přibližně 550 m, od centra přibližně 1600 m

 

Vybavení hotelu

1x velký venkovní termální bazén - 35°C - 38°C (leden-únor mimo provoz, nutná koupací čepice), 1x venkovní bazén pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu, bar, TV místnost, výtah v hlavní budově, centrální topení, vlastní léčebné zařízení, 1x v týdnu taneční večer, přírodní sauna (květen - říjen), možnost připojení na internet - WiFi zdarma, parkoviště. Hotelový minibus na pláž Citara zdarma (červen - září).

 

Vybavení pokojů

80 pokojů s vlastním sociálním zařízením, telefonem, TV-SAT, klimatizací (cca 15.06. - 15.09.2011, bez příplatku), centrálním topením. U jednolůžkových pokojů není možné připlatit výhled na moře. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient můze být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

 

Stravování

polopenze, snídaně - bufet, večeře - salátový bufet, výběr z menu.

SAN MARCO***

SAN MARCO***

SAN MARCO***

Via Citara 171 - 80075 Forio (NA) Italia

sanmarco.fmthotels.it

Ubytování:
Velmi oblíbený moderní hotelový komplex nacházející se v blízkosti světoznámého termálního parku Poseidonovy zahrady a krásné pláže Citara. Hotel nabízí dlouhodobě kvalitní služby a je propojen překrásnou zahradou s hotelem Royal Palm. Klientům jsou k dispozici tři termální bazény. Pláž Cava del’Isola je nedaleko hotelu.
Vybavení hotelu:
2x venkovní termální bazén, 1x vnitřní termální bazén, sluneční terasy s lehátky (za poplatek cca 1,60 €/ den) a slunečníky, léčebné a kosmetické centrum, sauna, recepce, 3 bary, restaurace se širokými vyhlídkovými terasami - restaurace „Citara”, restaurace „Cava del’Isola”, restaurace „San Marco”, parkoviště. Některé služby a vybavení jsou společné s hotelem Royal Palm****.
Vybavení pokoje:
pokoje se sociálním zařízením, TV-SAT, telefon, minibar, centrální vytápění, fén, klimatizace (15.06. – 15.09.). Některé s výhledem na moře (některé s balkonem nebo terasou) za poplatek.

Stravování:  polopenze, snídaně – bufet, večeře – salátový bufet a výběr z menu

Hotel MEDITERRANEO ****

Hotel MEDITERRANEO ****

Hotel MEDITERRANEO ****

Via Provinciale Panza, 80075 Forio, isola d'Ischia (NA) Italia 

www.mediterraneo.it

Ubytování:
Velice luxusní hotelový komplex sestávající z centrální budovy a dalších 4 obytných objektů v zelené oáze plné květů, kaktusů, palem a subtropických rostlin. Klientům je k dispozici unikátní hotelová exotická zahrada s termálními bazény a nové lázeňské a kosmetické centrum. Od hotelu je přímé autobusové spojení na pláž Citara, k Poseidonovým zahradám, do termálního parku Tropical a rovněž tak do centra Foria a malebného městečka Sant’ Angelo. V blízkosti hotelu jsou tenisové kurty.
Vybavení hotelu:
2x venkovní termální bazén (27°C a 36°C), 1x vnitřní termální bazén s hydromasáží, venkovní Kneippovy lázně – masáže nohou a chodidel, terasa se slunečníky a lehátky, recepce, klimatizovaná restaurace, bar, parkoviště, vlastní lázeňské zařízení „La Ninfea“. Možnost pobytu s domácím zvířatem do 20 kg. 
Vybavení pokoje:
pokoje s vlastním sociálním zařízením, telefonem, TV-SAT, centrálním vytápěním, klimatizace na vyžádání.
Stravování:
polopenze, snídaně – bufet, večeře – salátový bufet a výběr z menu.

hotel Villa Rita***

hotel Villa Rita***

Ubytování:
Příjemný hotel Villa Rita je ideální pro milovníky absolutního klidu a relaxování. Hotel je situovaný na velmi klidném a panoramatickém místě nad nádherným zálivem La Scanella. Nedaleko se nachází kamenitý záliv Sorgeto s termálními prameny vyvěrajícími do moře (cca 200 schodů, vhodné boty do vody, nevhodné pro děti). Hotelové minibusy vozí klienty do městečka Panza a na Sorgeto. Hotel se nachází v blízkosti hotelu San Leonard****, jehož je depandancí.

Vybavení hotelu:
klienti využívají služeb a zařízení hotelu San Leonard - 1x venkovní bazén na terasách přímo nad mořem - smíšená mořská a termální voda (37°C), vlastní léčebné a kosmetické zařízení, velká restaurace, TV-hala, bar, velká terasa s lehátky a slunečníky, parkoviště, zahrada, trezor v recepci za poplatek. Vnitřní termální (38°C) bazén je v hlavní budově. 

Vybavení pokoje:
pokoje s vlastním soc. zařízením, většina s balkónem nebo terasou. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient můze být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Stravování: polopenze, snídaně - bufet, večeře - výběr z menu.

Maremonti ***

Maremonti ***

Ubytování:
40 jednoduše zařízených pokojů s vlastním soc. zařízením, telefonem a balkon či terasa.


Vybavení hotelu:
1x venkovní termální bazén, sluneční terasa s lehátky aslunečníky, recepce, restaurace, bar, TV-SAT místnost, připojení WiFi v prostorách recepce zdarma, malé parkoviště. Hotel je často využíván pro skupiny s programem cvičení u hořejšího bazénu.


Vzdálenost od moře:
cca 700 m + cca 200 schodů - Sorgeto (horké prameny vyvěrající do moře, kamenitá pláž - nevhodná pro děti), na větší pláže - cca 10 min. autobusem (zastávka se nachází zhruba 100m nad hotelem) - možno navštívit pláž Citaru, Poseidonovy zahrady, městské pláže v Sant´Angelu a nebo i pláž Maronti.

Stravování:  polopenze, snídaně - kontinentální, večeře - výběr z menu.Tradiční ischitánská a italská kuchyně.

Cesotta***

Cesotta***

Ubytování:
Menší rodinný hotel situovaný na klidném místě u malebné písečné pláže San Francesco. Hotel se vyznačuje stálými kvalitními službami. Nedaleko se nachází botanická zahrada La Mortella. Do centra Foria se dostanete pěšky po silnici (cca 20 minut) nebo busem (cca 5 minut).

Vybavení hotelu:
1x venkovní sladkovodní bazén, 1x vnitřní termální bazén (36 °C), TV-SAT místnost, bar, recepce, restaurace, terasa s lehátky a slunečníky, malé parkoviště za poplatek.
Vybavení pokoje:
24 jednoduše zařízených pokojů se sociálním zařízením, centrálním topením a telefonem, většina s terasou nebo balkónem. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient můze být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Stravování:  

polopenze, snídaně - rozšířená kontinentální, večeře - výběr z menu.

Vzdálenosti: od moře:  50 m, 

od centra: přibližně 1000 m. 

Casa Nicola**

Casa Nicola**

Casa Nicola**

Jedná se o jednoduchý, přesto příjemný rodinný hotel v oblasti Serrara Fontana - Succhivo na jihu ostrova, nedaleko známé rybářské vesničky Sant’ Angelo a pláže v malebné zátoce Cava Grado. Je postaven v pěkném ischitánském stylu a sestává z hlavní budovy a několika dalších. V okolí jsou vinice a citrónové a pomerančové sady.
Ubytování:
20 pokojů s vlastním sociálním zařízením, fénem, topením, některé s klimatizací (za příplatek). Většina pokojů má balkon nebo terasu společnou pro několik pokojů, za příplatek. Na vyžádání TV bez poplatku.

Vybavení hotelu:
1x venkovní termální bazén s hydromasáží (35°C - 38°C, vhodné i pro děti) - v zahradě s lehátky a slunečníky - 100 metrů od hotelu, 1x vnitřní termální vířivka v hotelu, recepce, restaurace, bar.

Vybavení pokoje:
pokoje se sociálním zařízením, TV-SAT, telefon, minibar, centrální vytápění, fén, klimatizace 15.06. – 15.09.. Některé s výhledem na moře a některé s balkonem nebo terasou za poplatek.

Stravování:  polopenze, snídaně - rozšířená kontinentální, večeře - servírovaná. Výborná domácí kuchyně.

San Leonard ****

San Leonard ****

San Leonard ****

Ubytování 
moderní a příjemný hotel na samotě je ideální pro milovníky absolutního klidu a relaxování. Hotel je situovaný na velmi klidném a panoramatickém místě nad nádherným zálivem La Scanella. Nedaleko se nachází kamenitý záliv Sorgeto s termálními prameny vyvěrajícími do moře (cca 200 schodů, doporučujeme obuv do vody, nevhodné pro děti). Hotelové minibusy vozí klienty do městečka Panza a zpět zdarma (cca červen - září).
Stravování 
polopenze, snídaně - bufet, večeře - salátový bufet, výběr z menu.

Vybavení hotelu:
1x venkovní bazén - smíšená mořská a termální voda (37 °C) - na terasách přímo nad mořem, 1x vnitřní termální bazén (38°C), velká restaurace, TV-hala, bar, velká terasa s lehátky a slunečníky, zahrada, možnost připojení na internet - WiFi v prostorách recepce a internet za poplatek, trezor v recepci za poplatek, parkoviště. Vzdálenost od moře - 200 m nad mořem (strmé schody) - menší romantická přírodní pláž s malým bazénem a restaurací, privátní kamenitá pláž (vhodná obuv do vody) za poplatek cca 10 € /den. Ostatní pláže na ostrově busem cca 20min. Vzdálenost od centra - cca 2 km. Hotelový minibus do centra Panzy zdarma.
Vybavení pokojů 
70 pokojů, všechny s vlastním soc. zařízením, TV,mini-barem.

Zpět na poznávací      Zpět na EUROvíkendy      Zpět na Adventní zájezdy      Kontakt  

další eurovíkendy: /šedé nemají platný termín/  

Amsterdam a okolí  Atény  Barcelona***  Barcelona****  Bejrút  Bilbao  Budapešť(vlak)  Budapešť(bus)  Dublin  Glasgow  Londýn_B  Lisabon_A  Lisabon_B  Lisabon_N  Madrid_N  Nice_N  Paříž**   Paříž****   Petrohrad_BEN   Petrohrad+Moskva  Porto_N  Řím_N   Valencie_N Istanbul_T          Istanbul_N          Istanbul_FESTIVAL tulipánů           Ženeva_EURODEN           Ženeva_EUROWEEKEND


Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiží Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Josef Sklenář – Osvěta).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

Italy Ischia euroweekend Capri Napoli Vesuv Pompeia Herculaneum terme Monte Epomeo Puzzuoli Sofia Loren Santa Maria del Soccorso Ischia Porto Ischia Ponte Casamicciola Terme, Lacco Ameno Forio Serrara Fontana Barano Sant Angelo Cittara Nymfe Nitrodi
Itálie termály termální bazény minerální koupele welnes service eurovíkend eurovíkendy Neapol Čitaramonatour fischer pinocchio čedok axia prázdninový klub firo tour travelservice invia fede rekrea petra tour mafie čsa cestování zájezdy monatůr hříbek hřib houba campana world travel petraIskia Iskija Vezuv Vezuf Pompeje Herkuláneum Pucuoli Sofia Lorenová sopka Monte Epomeo 788 mnm Lako Ameno