Zpět na EW      Zpět na Adventní zájezdy      Kontakt  

další eurovíkendy: /šedé nemají platný termín/

Amsterdam  Barcelona***  Barcelona****  Bejrút  Bilbao  Budapešť  Dublin  Florencie  Istanbul_T  Lisabon_N  Londýn_N  Londýn_B  Madrid  Mallorka  Paříž**  Paříž****  Pisa*** Petrohrad_2  Petrohrad_NEZ  Petrohrad+Moskva  Porto  Reykjavík_okruh  Řím_N  Řím_B  Valencie


PORTUGALSKO - člen EU, člen EMU (měna EURO)

DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

Eurovíkend v LISABONU 2017

prodloužený víkend

LETECKY

 (4 dny  / 3 noci)

pouze 1 den dovolené

přímý let  Praha - Lisabon - Praha s TAP Portugal

ubytování v hotelu***** se snídaní        >>>CENY

Eurovíkend v LISABONU 2017 - Památník objevitelů

Eurovíkend v LISABONU 2017 - program zájezdu:

1. Den 

odlet z Prahy (17:25 hod.), přílet do Lisabonu, transfer do hotelu, ubytování. Poté se vydáme s průvodcem na večerní prohlídku metropole – první seznámení s městem a okolím ubytování, návrat do hotelu.

2. Den 

po snídani bude následovat prohlídka čtvrti Bairo de Belém, odkud před pětisty lety vyplouvali portugalští mořeplavci za svými zámořskými objevy. Uvidíme památník zámořských objevů, postavený v roce 1960 (viz obr.) k pětisetletému výročí úmrtí Jindřicha Mořeplavce, portugalského prince, který podporoval zámořské objevy, sám se ale nikdy na moře nevydal. Památník má tvar stylizované karavely, na jejíž přídi stojí princ a za ním stojí ve dvou řadách po obou stranách plachet osobnosti, které se nejvíc zasloužily o vytvoření portugalské koloniální říše. Jsou zde králové, mořeplavci, význační dobyvatelé, umělci i obyčejní námořníci. Dále navštívíme Belémskou věž, klášter sv. Jeronýma (Mosteiro dos Jerónimos) a Centro Cultural de Belém. Po přestávce na oběd budeme pokračovat v prohlídce – most Vasca de Gamy, možnost prohlídky areálu Parque EXPO 1998, nádraží Oriente. Poté můžeme posedět u dobré kávy a ochutnat místní speciality. Večer návrat do hotelu.

3. Den 

po snídani následuje další prohlídka starého i nového centra Lisabonu – BAIXA – v severní části si prohlédneme náměstí Markýze Pombala, park Eduarda VII., hlavní nádraží a náměstí krále Petra IV. Projdeme se ulicemi a náměstími města z doby přestavby po zemětřesení – Obchodní náměstí s jezdeckým pomníkem krále Josefa I., uvidíme malebnou čtvrť Alfama – tzv. lisabonská „Malá Strana“, diamantový dům nebo románskou katedrálu Sé, nejstarší lisabonskou katedrálu, pocházející ze 12. století. Večer se vrátíme do hotelu.
4. Den 

po snídani nás čeká výstup na maurský hrad sv. Jiří (Castelo de Săo Jorge), odkud je překrásný výhled na město i na řeku Tejo, která nedaleko Lisabonu ústí do Atlantiku. Poté následuje individuální volno – možnost návštěv muzeí nebo nákupů. Večerní transfer na letiště a odlet do Prahy (přílet ve 23:55 hod.)

 

Změna programu je vyhrazena.

Klášter svatého Jeronýma v Lisaboinu-Belemu

2 0 1 7

Hotel

počet

nocí

letové časy

doba letu cca 3 hodiny

VIP Grand Lisboa Hotel & Spa*****
Termíny 2lůžkový
27.09.-30.09. 3 Praha odlet 17:25 / Praha přílet 23:55) 15 990
  REZERVOVAT 

Další termíny připravujeme, napište nám a my Vám pak dáme vědět

mail:  kontakt@matylda.cz

PŘES NÁS SE SLEVOU

Objednejte GOparking

Cena zahrnuje:

leteckou dopravu Praha – Lisabon - Praha s leteckou společností TAP Portugal včetně všech tax a emisních poplatků, 

přepravu zavazadel (max. 23 kg odbavené zavazadlo + max. 8 kg příruční zavazadlo), 

transfer letiště-hotel a zpět, 

3x ubytování v hotelu s bufetovou snídaní, 

odborného průvodce po celou dobu pobytu, 

služby dle programu bez vstupů, 

pojištění zájezdu pro případ úpadku CK.

Cena nezahrnuje:

pobytovou taxu 1 €/ osoba/ noc – povinná platba na místě, vstupy do jednotlivých objektů.
Doporučujeme zakoupit návštěvnickou kartu „Lisboa Card“ (31,50 €/ 48 hod. nebo 39 €/ 72 hod.), která opravňuje držitele k volným vstupům do většiny muzeí a galerií v Lisabonu a je zároveň volnou jízdenkou na městskou hromadnou dopravu.

Příplatky:

jednolůžkový pokoj příplatek 3.360 Kč na pobyt
cestovní pojištění (dle tarifu-ptejte se v kanceláři)

*) výlety se realizují při min. počtu 10 osob

 

 VIP Grand Lisboa Hotel & Spa*****

Ubytování: hotel starstarstarstarstar

www.viphotels.com

Avenida 5 de Outubro, 197, 1050-054 Lisboa - Portugal


POLOHA:
Nachází se mezi historickým centrem Lisabonu a novou finanční čtvrtí města, cca 5 minut chůze od stanice metra Campo Pequeno.

 

VYBAVENÍ HOTELŮ:

Hotel nabízí moderní ubytování, luxusní wellness centrum (různé procedury, masáže) a venkovní bazén.

 

VYBAVENÍ POKOJŮ:

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny klimatizací, telefonem, fénem, minibarem a TV. 

 

STRAVOVÁNÍ:
Snídaně jsou podávány formou bufetu v restauraci

 

SPORT A ZÁBAVA: 
Poloha hotelu ve středu města z něj dělá ideální výchozí bod k poznávání města.

 

 

 

 

 

Zpět na program zájezdu

VIP Grand Lisboa Hotel & Spa

VIP Grand Lisboa Hotel & Spa

VIP Grand Lisboa Hotel & Spa

VIP Grand Lisboa Hotel & Spa

 

Zpět na EW      Zpět na Adventní zájezdy      Kontakt  

další eurovíkendy: /šedé nemají platný termín/

Amsterdam  Barcelona***  Barcelona****  Bejrút  Bilbao  Budapešť  Dublin  Florencie  Istanbul_T  Lisabon_N  Londýn_N  Londýn_B  Madrid  Mallorka  Paříž**  Paříž****  Pisa*** Petrohrad_2  Petrohrad_NEZ  Petrohrad+Moskva  Porto  Reykjavík_okruh  Řím_N  Řím_B  Valencie

Jak rezervovat

Váš požadavek nám zašlete na e-mail kontakt@matylda.cz  (je-li Vám bližší zavolat - volejte 608111247)  

My Vám zpět odešleme potvrzení a zprávu s konkrétními podmínkami/výjimkami k Vašemu zájezdu a s pokynem, jak dál postupovat s uzavřením smlouvy a s bankovním převodem/složením hotovosti do banky. (máme Raiffeisen, mBank, ČSOB(zahrnuje Poštovní spořitelmu), Equa bank, Air Bank, Fio banku a Českou Spořitelnu - o dalších uvažujeme)

Pro předběžnou rezervaci potřebujeme základní údaje: 

jméno objednavatele, odkud je, telefon, mail a počet osob (u dětí věk), zda budete chtít cestovní pojištění a další Vaše požadavky na dopravu a ubytování. Spojíme se s Vámi.

Nenabízíme "automatizované" odbavení protože bez vzájemného kontaktu se stejně neobejdeme. Jsme tu proto abychom Vás obsloužili k Vaší spokojenosti. Nepoužíváme neosobní formuláře. Nejsme e-shop, slevomat, raketa ani všeslibující internetový obchod ale osobní služba našim cestovatelům.                                                           Zpět na ceník a termíny

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Fede, s.r.o.).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

   

Seo servis

 

Portugal exim Lisboa snail Lisbon čsa campana Lisabon dominikana invia euro dovolená fischer oceán palma firo aquarius Siam čedok eurovíkend air weekend aquarius oceanarium istambul azory azorské ostrovy Portugalsko Belém konec světa Cabo da Roca mys Cabo da Rocca nejzápadnější výběžek Evropy most pátého října most Vasco da Gama