Zpět na poznávací      Zpět na EW      Zpět na Adventní zájezdy      Kontakt  

další eurovíkendy: /šedé nemají platný termín/

Amsterdam  Amsterdam a okolí  Barcelona***  Barcelona****  Bejrút  Bilbao  Budapešť  Dublin  Londýn_B  Lisabon_B  Lisabon_N  Madrid  Paříž**  Paříž****  Pisa***  Petrohrad_NEZ  Petrohrad+Moskva  Porto  Reykjavík_okruh  Řím_N  Řím_B  Valencie Ženeva_EURODEN

 

EUROVÍKEND v Istanbulu 2015

historie, jídlo, nákupy, zábava

  TURECKO - není členem EU (měna TURECKÁ LIRA)

LETECKY

 EUROVÍKEND v Istanbulu 2015

 

Veselé varování:

Jedete-li do Istanbulu poprvé nejedete tam naposled !

 

 

Plánovaný odlet s leteckou společností Travel Service brzo ráno z  Prahy a návrat zpět do Prahy až pozdě v noci

=MAXIMÁLNÍ VYUŽITÍ ČASU

 

EUROVÍKEND v Istanbulu 2015 v každé roční i denní době plný ruchu velkoměsta. Město na rozhraní západu s východem, Evropy s Asií a islámu s křesťanstvím. Pojďte přivonět k orientu a utratit pár lir za cokoliv. Ochutnejte horké kaštany za zpěvu muezína, utečte před čističem bot na Galatskou věž podívat se na krásný západ slunce nad Zlatým rohem. Prohřejte tělo v turecké lázni abyste s novými silami vyrazili ochutnat rybu v Kumkapi. Projděte Velký bazar kde po koupi přemýšlíte jakým jazykem jste se to vlastně domluvili. Dejte si jablečný čaj na lodi při cestě na asijský břeh míjejíce Dívčí věž. A až se utahaní vrátíte na hotel, pusťte si televizi ve které budou dávat třeba "Chcete být milionářem" ...v ruštině !

 

V nejnovější historii přibyla 4.8.2013 (zkušební jízda) nová stavba - železniční tunel spojující pod Bosporským průlivem Evropu s Asií. Do provozu byla uvedena 29. října 2013 k 90. výročí založení Turecké republiky.

EUROVÍKEND v Istanbulu 2015

HOTEL

(klikni pro info)

EYFEL

***

SULTAN

***

GÖZDE

***+

AKGÜN

***+

PRESTIGE

****

KLAS

****

    TERMÍN      počet

d/n

os. ve

2-3 lůž.

os. v

1 lůž.

os. ve

2-3 lůž.

os. v

1 lůž.

os. ve

2-3 lůž.

os. v

1 lůž.

os. ve

2-3 lůž.

os. v

1 lůž.

os. ve

2-3 lůž.

os. v

1 lůž.

os. ve

2-3 lůž.

os. v

1 lůž.

28.-31.10.2015 4 / 3 7990 přípl. 8990 přípl. 8990 přípl. 9990 přípl. 9990 přípl. 10690 přípl.

 

Cena zahrnuje:

letecká doprava PRG/IST(SAW)/PRG, letištní taxa vč. bezp. a paliva, transfer z/na letiště v Istanbulu, služby česky hovořícího zkušeného delegáta, ubytování ve 2lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením ve vybraném hotelu, snídaně, hotely jsou v centru města (evropská část), pojištění zájezdu pro případ úpadku CK

Pozn: na rozdíl od jiných CK  neúčtujeme žádné další taxy a jiné skryté poplatky vyžadované až během zájezdu

CENA JE KONEČNÁ a připlácí se pouze volitelné služby (jednolůžkový pokoj, fakultativní výlety, cestovní pojištění)

Cena nezahrnuje:

fakultativní výlety (k zakoupení u delegáta v místě pobytu)

pojištění léčebných výloh (lze sjednat v kanceláři vč. pojištění storna zájezdu)

S dotazy na možné fakultativní výlety se kontaktujte s naší kanceláří.

PŘES NÁS SE SLEVOU

GO parking se slevou


Zpět       Kontakt                         Připravte se na vaši cestu ve víkendovém kursu Ela Lingua


EUROVÍKEND v Istanbulu 2015 - Hotel EPHESUS

Hotel EPHESUS ***+

Mesihpasa Mah. Aksaray cad. No:30 Laleli - Istanbul

www.hotelephesus.com

Tento útulný a našimi klienty oblíbený hotel se nachází v historické evropské části Istanbulu, zhruba 15 minut pěší chůze od Velkého bazaru a okolo 20ti minut k nejznámějším památkám jako je Palác Topkapi, Modrá mešita, Hipodrom, Aya Sophia. Tramvajová a autobusová zastávka jsou necelé 3 minuty chůze od hotelu. Hotel je velmi pěkně a moderně zařízen. Pokoje jsou prostorné, nově vybavené a na každém z nich nejdeme koupelnu (fén), toaletu, TV se sat., minibar (za poplatek) a klimatizaci. Trezory jsou k pronajmutí na recepci zdarma. V hotelu jsou také turecké lázně, sauna, fitness koutek a restaurace s barem. Bohatá snídaně se podává formou bufetu. 

(Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky)
ZPĚT NA CENÍK

 
EUROVÍKEND v Istanbulu 2015 - Hotel AKGÜN***

Hotel AKGÜN***+ 

ORDU CAD. HAZNEDAR SOK.NO:6 BEYAZIT 34490 İSTANBUL

www.uygartur.com

Hotel prošel nedávno celkovou rekonstrukcí. Již před rekonstrukcí byl tím nejoblíbenějším hotelem z naší nabídky s největším procentem vracejících se klientů. Jeho oblíbenost je dána nejen ideální polohou, ale zejména přátelskou atmosférou, milým personálem a naprosto jedinečnými snídaněmi. Nachází se jen několik kroků od Velkého bazaru. Leží ve vedlejší klidné ulici rovnoběžné s ulicí hlavní. Tramvajová a autobusová zastávka jsou vzdáleny minutu chůze od hotelu. Pro ty, kdo hotel Akgün znají z předešlých let, bude jeho zcela nový moderní vzhled určitě velmi příjemným překvapením. 

Ubytování: zcela nové moderně zařízené pokoje jsou vybaveny koupelnou (vana/sprcha, toaleta a fén), LCD TV se Sat., minibarem (za poplatek) a telefonem. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Hostům je dále k dispozici: restaurace, coctail-bar, prádelna, konferenčí sál.
Stravování: SNÍDANĚ (formou bohatého a rozmanitého bufetu)
ZPĚT NA CENÍK

 
EUROVÍKEND v Istanbulu 2015 - Hotel Prestige

Hotel PRESTIGE****

Koska Cad. NO:8 34480 LALELI-ISTANBUL / TURKEY

www.hotelprestige.tr

Hotel je umístěn v historické evropské části Istanbulu v pěším dosahu Velkého bazaru (cca 8 minut chůze) a těch nejznámějších historických památek. Tramvajová a autobusová zastávka jsou v těsné blízkosti hotelu. V hotelu je zdarma k dispozici WI-FI.

Pokoje: jsou vybaveny LCD TV se sat., telefonem, minibarem (za poplatek), koupelnou (toaleta, sprcha a fén). Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky.
Vybavení: restaurace, bar, prádelna, terasa, lobby bar. 
Stravování: snídaně se podává formou bohatého bufetu

ZPĚT NA CENÍK

 
EUROVÍKEND v Istanbulu 2015 - Hotel Gözde

Hotel GÖZDE***

Ordu Caddesi Selimpasa Sok. No:40 Laleli, Istanbul

www.hotelgozde.com

Tento pohodový hotel, který prošel nedávno celkovou rekonstrukcí se nachází přímo v centru evropské části Istanbulu zhruba 15 minut pěší chůze od Velkého bazeru a zhruba 20 minut
k nejznámějším památkám jako je Palác Topkapi, Modrá Mešita a Aya Sofia. Tramvajová a autobusová zastávka se nachází v těsné blízkosti hotelu.
Ubytování: 36 komfortně a moderně zařízených pokojů je vybaveno koupelnou (toaleta, sprcha a fén), klimatizací, LCD TV se sat., telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem (může být za poplatek), wireless připojením k internetu. Možnost 24-hodinového pokojového servisu. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky.
Stravování: SNÍDANĚ (snídaně se podávají formou bufetu)
Hostům je dále k dispozici: restaurace, v létě otevřený bar na terase, směnárna, prádelna.

ZPĚT NA CENÍK

 
EUROVÍKEND v Istanbulu 2015 - Hotel Klas

Hotel KLAS****

Harikzadeler Sok. No:48 Laleli, Istanbul

Velmi příjemný po celkové rekonstrukci, se nachází přímo ve starém městě, ve čtvrti Laleli nad hlavní třídou Ordu Caddessi. Velký bazar je vzdálen cca 5 minut, a centrum starého města se všemi památkami je vzdáleno cca 12 minut pěší chůzí.

Pokoje: moderní, dvoulůžkové s centrální klimatizací, telefonem a TV, minibarem, kompletně vybavenou koupelnou (fén) s vanou, WC
Vybavení: recepce, bar,restaurace, společenská místnost, bazén a sluneční terasu s barem na střeše.

Strava: snídaně formou bufetu
ZPĚT NA CENÍK

 
EUROVÍKEND v Istanbulu 2015 - Hotel SULTAN

Hotel SULTAN***

GENÇTÜRK CAD.NO:29, LALELİ-İSTANBUL

Tento 3* hotel je umístěn v historické evropské části Istanbulu v pěším dosahu Velkého bazaru a těch nejznámějších historických památek. Zhruba 12 minut pěší chůze od Velkého bazaru a okolo 20ti minut od náměstí Sultan Ahmet. Tramvajová a autobusová zastávka jsou v těsné blízkosti hotelu. Hotel byl v loňském roce plně rekonstruován. Na pokojích koupelna (fén, telefon), toaleta, TV, centrální klimatizace, telefon a minibar (za poplatek). 

V hotelu je velmi pěkná restaurace, jejíž střešní umístění nabízí nádherný výhled na Marmarské moře. Bezpečnostní schránky možno pronajmout na recepci. 

Bohatá snídaně se podává formou bufetu.
ZPĚT NA CENÍK

 
EUROVÍKEND v Istanbulu 2015 - Hotel EYFEL***

Hotel EYFEL***

Kurultay sok. No:19 PK Laleli-Istanbul / TURKIYE 34470

Tento příjemný jednoduchý hotel má ideální umístění, nachází
se jen několik málo minut pěší chůze od Velkého bazaru a
v pěším dosahu těch nejznámějších historických míst Istanbulu
jako je Modrá mešita, palác Topkapi či Aya Sofya. Hotel nabízí
své služby již mnoho let, tramvajová a autobusová zastávka
jsou jen několik minut chůze od hotelu. Ubytování: 85 pokojů je vybaveno koupelnou (fén), TV, telefonem, minibarem (za poplatek) a klimatizací. Hostům je dále k dispozici restaurace, lobby bar, fitness, sauna, masáže, prádelna, bezpečnostní schránky, terasa, bar a restaurace a bazén na terase s fantastickým výhledem. Bazén na terase je k dispozici jen v letních měsících.

Snídaně se podává formou bufetu.
ZPĚT NA CENÍK


Připravte se na vaši cestu ve víkendovém kursu Ela Lingua


Zpět na poznávací      Zpět na EW      Zpět na Adventní zájezdy      Kontakt  

další eurovíkendy: /šedé nemají platný termín/

Amsterdam  Amsterdam a okolí  Barcelona***  Barcelona****  Bejrút  Bilbao  Budapešť  Dublin  Londýn_B  Lisabon_B  Lisabon_N  Madrid  Paříž**  Paříž****  Pisa***  Petrohrad_NEZ  Petrohrad+Moskva  Porto  Reykjavík_okruh  Řím_N  Řím_B  Valencie Ženeva_EURODEN

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Buzola Int., s.r.o.).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

.

.Valid HTML 4.01 Transitional

.

Seo servis

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

.

Eurovíkend 2013 euroweekend eurovíkent prodloužený víkend víkendy v Evropě

turkey turecko istanbul istambul aya sofia hypodrom sultanahmed suleyman sulejman laleli šíša vodní dýmka nargile 

bospor ajasofia pytagoras pytagorova věta Galata Istanbul Galata Istambul řecký ostrov Samos Marmarské moře

Princovy ostrovy Sulejmanova mešita Sultanahmed podzemní cisterna  Valentův akvadukt aquadukt ayran kuzušiš

döner kebab kebap fbsk imtravelling čedok firotour siam detur timetravel suntime sex drinkingtour hamam turecké lázně

turkish bath bazar nákupní nákupy nakupovací jerebatan yerebatan topkapi minaret zlatý roh golden horn emünenü

galatský most atatürk atatyrk mustafa kemal turecká lira kebabtour