Zpět na poznávací      Zpět na EW      Zpět na Adventní zájezdy      Kontakt  

další eurovíkendy: /šedé nemají platný termín/

Amsterdam  Amsterdam a okolí  Barcelona***  Barcelona****  Bejrút  Bilbao  Budapešť  Dublin  Londýn_B  Lisabon_B  Lisabon_N  Madrid  Paříž**  Paříž****  Pisa***  Petrohrad_NEZ  Petrohrad+Moskva  Porto  Reykjavík_okruh  Řím_N  Řím_B  Valencie Ženeva_EURODEN

 

EUROVÍKEND v Istanbulu 2017

historie, jídlo, nákupy, zábava

  TURECKO - není členem EU (měna TURECKÁ LIRA)

LETECKY

 EUROVÍKEND v Istanbulu 2016

 

Veselé varování:

Jedete-li do Istanbulu poprvé nejedete tam naposled !

 

 

EUROVÍKEND v Istanbulu 2017 v každé roční i denní době plný ruchu velkoměsta. Město na rozhraní západu s východem, Evropy s Asií a islámu s křesťanstvím. Pojďte přivonět k orientu a utratit pár lir za cokoliv. Ochutnejte horké kaštany za zpěvu muezína, utečte před čističem bot na Galatskou věž, podívat se na krásný západ slunce nad Zlatým rohem. Prohřejte tělo v turecké lázni abyste s novými silami vyrazili ochutnat rybu v Kumkapi. Projděte Velký bazar kde po koupi přemýšlíte jakým jazykem jste se to vlastně domluvili. Dejte si jablečný čaj na lodi při cestě na asijský břeh míjejíce Dívčí věž. A až se utahaní vrátíte na hotel, pusťte si televizi ve které budou dávat třeba "Chcete být milionářem" ...v ruštině !

Tak to je ta romantická varianta. 

Dnes ale můžete využít mezi Evropou a Asií celkem 3 visuté mosty, jeden železniční tunel (Marmaray) a nový silniční tunel, otevřený v prosinci 2016.

 

Pod Bosporem přibyla 4.8.2013 (zkušební jízda) nová stavba - železniční tunel spojující pod Bosporským průlivem Evropu s Asií. Do provozu byla uvedena 29. října 2013 k 90. výročí založení Turecké republiky.

FOTOGALERIE Z MARMARAY >>>>ZDE

EUROVÍKEND v Istanbulu 2017

níže uvedené předprodejní (FM) ceny jsou platné do 15.2.2017

HOTEL

(klikni pro info)

ART

***

NANDA

****

CITY PORT

****

    TERMÍN      počet

d/n

os. ve

2-3 lůž.

os. v

1 lůž.

os. ve

2-3 lůž.

os. v

1 lůž.

os. ve

2-3 lůž.

os. v

1 lůž.

18.-21.05.2017 4 / 3

6 480 Kč

 10 480 Kč 

na vyžádání

6 980 Kč

 10 980 Kč 

na vyžádání

7 480 Kč

11 480 Kč

na vyžádání

 

Cena zahrnuje:

letecká doprava PRG/IST(SAW)/PRG, letištní taxa vč. bezp. a paliva, služby česky hovořícího zkušeného delegáta, ubytování ve 2lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením ve vybraném hotelu, snídaně, hotely jsou v centru města (evropská část čtvrť Laleli), pojištění zájezdu pro případ úpadku CK

CENA JE KONEČNÁ a připlácí se pouze volitelné služby (jednolůžkový pokoj, fakultativní výlety, cestovní pojištění)

Cena nezahrnuje:

transfer z/na letiště v Istanbulu (možno dokoupit obousměrný transfer za 490 Kč)

fakultativní výlety (k zakoupení u delegáta v místě pobytu)

pojištění léčebných výloh (lze sjednat v kanceláři vč. pojištění storna zájezdu)

S dotazy na možné fakultativní výlety se kontaktujte s naší kanceláří.

  REZERVOVAT 

PŘES NÁS SE SLEVOU

GO parking se slevou

 
 
EUROVÍKEND v Istanbulu 2016 - Hotel ART***

Hotel ART***

Mesihpaša Cad. No 16 Laleli, Istanbul 34810

Art je příjemný hotel, který leží v části Laleli v docházkové vzdálenosti k Velkému bazaru. Nedaleko hotelu je i zastávka tramvajové linky, kterou se pohodlně dostanete až na náměstí Sultanahmet k hlavním památkám.

V okolí hotelu se nachází množství obchodů a restaurací.

Ubytování: jednoduše ale účelně zařízené pokoje jsou vybaveny trezorem, telefonem, TV se sat., klimatizací a vlastní koupelnou (sprcha, toaleta, fén). Možnost jedné přistýlky (u dvoulůžkových pokojů s přistýlkou se může snížit komfort ubytování).

Zařízení a služby hotelu: recepce se směnárnou, lobby bar, restaurace, terasa na střeše hotelu, čistírna oděvů. Trezor si lze pronajmout na recepci. 

Snídaně se podává formou bufetu.
ZPĚT NA CENÍK

 
EUROVÍKEND v Istanbulu 2016 - Hotel NANDA****

Hotel NANDA**** 

Şehnameci Sk. No:14, İSTANBUL

Tento stylový hotel byl v nedávné době zcela zrekonstruován. Je to neveliký, ale moc příjemný hotel, který má výbornou polohu, nachází se v části Laleli jen několik minut pěší chůze od Velkého bazaru a nejvýznamnějších památek Istanbulu. Hotel se vyznačuje typickou tureckou pohostinností a personál hotelu je moc milý a ochotný Vám pomoct při jakémkoliv problému. Volný čas můžete trávit jak v hotelové restauraci či baru nebo i okolí hotelu nabízí množství příjemných kaváren, restaurací a různých obchůdků. Po náročném dni si můžete relaxovat v hotelové sauně.

Ubytování: Hotel nabízí moderní a stylové pokoje. K dispozici je vlastní sociální zařízení (sprcha nebo vana, toaleta, fén), telefon, TV se SAT, hudební kanál, připojení k internetu, klimatizace, minibar (za poplatek). Většina pokojů má nádherný výhled na Marmarské moře.
Stravování: SNÍDANĚ formou bufetu.

ZPĚT NA CENÍK

 
EUROVÍKEND v Istanbulu 2016 - Hotel CITY PORT****

Hotel CITY PORT****

Katip Kasim Mah.Sepetci Selim Sk.No:58 Yenikapi / Fatih / Istanbul

www.thecityporthotel.com/

Nově zrekonstruovaný hotel má velmi výhodnou polohu u nově vybudované stanice metra Yenikapi, odkud jezdí vlaky na náměstí Taksim i do Asijské části Istanbulu. Poblíž je i zastávka tramvaje, kterou se pohodlně dostanete do centra starého Istanbulu – na náměstí SultanAhmet. V docházkové vzdálenosti se nachází i Velký bazar. V okolí hotelu je velké množství obchodů a restaurací.

Pokoje: velmi pěknéé a mají k dispozici klimatizaci, wifi připojení k internetu zdarma, SAT TV, telefon, minibar (za poplatek), zvukotěsné stěny, trezor a koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou, toaletou a fénem. Možnost 1 přistýlky
Vybavení: recepce, lobby bar, restaurace a la carte, pokojová služba, konferenční místnost, směnárna, čistírna oděvů.
Stravování: snídaně se podává formou bohatého bufetu

ZPĚT NA CENÍK

 

 

Zpět na poznávací      Zpět na EW      Zpět na Adventní zájezdy      Kontakt  

další eurovíkendy: /šedé nemají platný termín/

Amsterdam  Amsterdam a okolí  Barcelona***  Barcelona****  Bejrút  Bilbao  Budapešť  Dublin  Londýn_B  Lisabon_B  Lisabon_N  Madrid  Paříž**  Paříž****  Pisa***  Petrohrad_NEZ  Petrohrad+Moskva  Porto  Reykjavík_okruh  Řím_N  Řím_B  Valencie Ženeva_EURODEN

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje TopFly, s.r.o.).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

Jak rezervovat

Váš požadavek nám zašlete na e-mail kontakt@matylda.cz  (je-li Vám bližší zavolat - volejte 608111247)  

My Vám zpět odešleme potvrzení a zprávu s konkrétními podmínkami/výjimkami k Vašemu zájezdu a s pokynem, jak dál postupovat s uzavřením smlouvy a s bankovním převodem/složením hotovosti do banky. (máme Raiffeisen, mBank, ČSOB(zahrnuje Poštovní spořitelmu), Equa bank, Air Bank, Fio banku a Českou Spořitelnu - o dalších uvažujeme)

Pro předběžnou rezervaci potřebujeme základní údaje: 

jméno objednavatele, odkud je, telefon, mail a počet osob (u dětí věk), zda budete chtít cestovní pojištění a další Vaše požadavky na dopravu a ubytování. Spojíme se s Vámi.

Nenabízíme "automatizované" odbavení protože bez vzájemného kontaktu se stejně neobejdeme. Jsme tu proto abychom Vás obsloužili k Vaší spokojenosti. Nepoužíváme neosobní formuláře. Nejsme e-shop, slevomat, raketa ani všeslibující internetový obchod ale osobní služba našim cestovatelům.                                                           

Zpět na ceník a termíny

 

 

Seo servis

 

Eurovíkend 2016 euroweekend eurovíkent prodloužený víkend víkendy v Evropě

turkey turecko istanbul istambul aya sofia hypodrom sultanahmed suleyman sulejman laleli šíša vodní dýmka nargile 

bospor ajasofia pytagoras pytagorova věta Galata Istanbul Galata Istambul řecký ostrov Samos Marmarské moře

Princovy ostrovy Sulejmanova mešita Sultanahmed podzemní cisterna  Valentův akvadukt aquadukt ayran kuzušiš

döner kebab kebap fbsk imtravelling čedok firotour siam detur timetravel suntime sex drinkingtour hamam turecké lázně

turkish bath bazar nákupní nákupy nakupovací jerebatan yerebatan topkapi minaret zlatý roh golden horn emünenü

galatský most atatürk atatyrk mustafa kemal turecká lira kebabtour