Zpět    Kontakt  podobné zájezdy:  Menu SILVESTRY                                                                                         /šedé nemají platný termín/

Egypt:    Hurghada H**** (letecky)   Hurghada H*** ( letecky)   

Itálie:     na Ischii(letecky)   na_SARDINII_Alghero(letecky)   na_SARDINII_Cagliari(letecky)

Maďarsko:  v ZALAKAROŠI(vlastní dopravou)  Silvestr v Budapešti(vlakem)    Silvestr v Hevízu(5)

Slovensko:  v Podhájské***Borinka(busem)   v Podhájské_Borinka(busem)   v Podhájské_Andrejka(busem)

 

- - -

MAĎARSKO - člen EU (měna FORINT)

 DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

Štamprdlička

 

Silvestr v Hevízu

29.12. - 2.1.2024

luxbus * ENSANA Thermal resort s polopenzí * průvodce * výlety

CENA:   15 490 Kč (po slevě)

4 nocí / 5 dnů

oslava

SILVESTROVSKÝ ALL INCLUSIVE PROGRAM

PŘEDSILVESTROVSKÁ PÁRTY
ŽHAVÁ SILVESTROVSKÁ NOC a slavnostní GALAVEČEŘE s půlnočním přípitkem
SILVESTROVSKÁ koupací SHOW na jezeře Malomtó

Prožijte letošní Silvestr tak trochu jinak. S přáteli a sklenkou lahodného moku v blahodárných termálech komfortního hotelu Ensana Thermal Hévíz nad hévízským termálním jezerem. 

Do nového roku 2024 vstoupíte ozdraveni na těle, osvěženi na duchu, plni zážitků a s úsměvem na rtech.


Silvestr v Hevízu 2023 / 2024 - program zájezdu:

1. den: ráno odjezd do Maďarska, cesta Zádunajím do lázní Hévíz, ubytování a relaxace v hotelovém lázeňském komplexu (kryté a venkovní relaxační bazény, plavecký bazén, horká lázeň, kryté a venkovní termální bazény s vodou stejného složení jako v unikátním léčivém jezeře), večeře, nocleh

2. den: po snídani relaxace v hotelových termálních lázních s unikátní léčivou vodou 33-37 °C stejného složení jako zázračná voda v jezeře Gyógy tó blahodárně působící na pohybové ústrojí, osteoporózu a exémy, pohybové aktivity (aqua fitness, ranní cvičení a fitness trénink, výlety pěšky i na kole, stolní tenis, severská chůze či fitness studio) se zkušenými fyzioterapeuty, odpoledne veselá jízda na vinný kopeček Weinberg, posezení při skleničce dobrého vína a zsíroskenyéru, typického chleba "s masťou", ladění formy na další den, večeře, nocleh

3. den: po snídani veselý výlet do lázních Tapolca zakončený koupáním v Mlýnském jezeře pod taktovkou starosty města, pro zahřátí ochutnávka tří vzorků balatonských vín a domácí pálenky na molu u jezera, odpoledne relaxace v hotelových termálních lázních s unikátní léčivou vodou stejného složení jako zázračná voda v jezeře Gyógy tó, pohybové aktivity se zkušenými fyzioterapeuty, večer Silvestrovská oslava (spousta dobrého jídla a pití, zpíváme, tančíme, radujeme se až do rána)

4. den: po snídani relaxace v hotelových termálních léčebných bazénech, pohybové aktivity se zkušenými fyzioterapeuty, odpoledne dobrodružný výlet k Balatonu, největšímu sladkovodnímu jezeru střední Evropy, do malebné vesničky Szigliget s typickými domky se střechou z rákosu, kde se koná otužilecká slavnost spojená s novoročním koupáním, návštěva starobylého sklepu Eszterházy pince, pálenka na přivítanou, ochutnávka balatonských vín s drobným pohoštěním, jak na Nový rok, tak po celý rok, možnost nákupu, večeře, nocleh

5. den: po snídani rozloučení s Hévízem, relaxace v hotelových termálních lázních na rozloučenou, poté odjezd do České republiky, návrat ve večerních hodinách

 

změna programu vyhrazena

CENA dospělý          15 490 Kč

Zážitky, na které se můžete těšit
silvestrovský žbluňk do jezera Malom-tó v Tapolce s ochutnávkou vín a pálenky na zahřátí
novoroční šplouch do Balatonu, aneb někdo po kotníky, někdo po kolena a někdo komplet
hravá ochutnávka balatonských vín s pohoštěním, aneb jak na Nový rok, tak po celý rok

Cena zahrnuje:

doprava lux busem

4x ubytování (hotel Ensana Thermal Hévíz 4*)

4x polopenze / nealkoholický nápoj k večeři / silvestrovský program

výlety dle programu 

služby průvodce * balíček na cestu * welcome drink * pojištění pro případ úpadku CK

neomezená relaxace v hotelovém lázeňském a termálním komplexu s léčebnými termálními bazény s vodou stejného složení jako v jezeře Gyógy-tó (unikátní léčivá voda 33 - 37 °C blahodárně působí na pohybové ústrojí, osteoporózu a ekzémy), pohybové aktivity (aqua fitness, ranní cvičení a fitness trénink, výlety pěšky i na kole, stolní tenis, severská chůze či fitness studio) se zkušenými fyzioterapeuty ZDARMA!

BONUS: SILVESTROVSKÝ GALAVEČER S PROGRAMEM ZDARMA

Cena neobsahuje:

fakultativní vstupné do navštěvovaných objektů, ochutnávka vína, jízdné vláčkem

pobytová taxa 600 HUF/os/noc (hradí se na recepci hotelu, platí pro osoby starší 18 let) 
Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu

Doprava:

Lux bus (klimatizace, WC, minibar, teplé a studené občerstvení). Rezervujte si místo v předních řadách busu za 299,- Kč.

komplexní cestovní pojištění UNIQA Covid+ 60,- Kč/os/den

Předpokládaná trasa:

Praha - Nymburk - Poděbrady - Kolín - Brno - Břeclav/Brodské – Bratislava – Györ - Tapolca (svozy z nástupních míst Jičín - Hradec Králové - Pardubice)
Předpokládaná místa a časy odjezdu a příjezdu:
Praha (05:30) - Nymburk (06:15) - Poděbrady (06:30) - Kolín (07:00) - Brno (09:30) - Hradec Králové (06:00) - Pardubice (05:30), Jičín (05:00), příjezd do Tapolci v odpoledních hodinách (15-17 hod)
odjezd zpět poslední den v cca 11-12 hod, návrat do ČR ve večerních hodinách (cca 20-24 hod) dle výstupních míst.
Konkrétní místo nástupu a čas odjezdu obdrží zákazník 7 dní před odjezdem v cestovních pokynech.
Cestou jsou realizovány zdravotní přestávky každých 3-4 hod.

Ubytování:

Ensana hotel Thermal Hévíz 4* se nachází v srdci lázeňského města Hévíz, uprostřed zeleně, pouhých 5 minut pěší chůze od termálního jezera Gyógy-tó a rušné lázeňské promenády plné obchůdků, kaváren a restaurací. Hotel se pyšní vlastním lázeňským a termálním komplexem, moderním saunovým světem a léčebným centrem s širokou nabídkou procedur.

Pokoj: 

Komfortní 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny příslušenstvím, TV, WIFI, klimatizací, telefonem, fénem, chladničkou a balkonem. Klientům je k dispozici na pokojích župan


NÁŠ TIP!
SUPERIOR POKOJ
Superior pokoj v 5. až 7. patře s výhledem na park a jezero je navíc vybaven zařízením k přípravě kávy a čaje
ZA PŘÍPLATEK JEN 1 500 Kč NA OSOBU A POBYT!

Autokarová doprava:
S námi jezdíte moderními autobusy zn. SETRA s klimatizací, WC, LCD monitory, lednicí a minibarem.

POHODLÍ, BEZPEČÍ A KOMFORT S naší autobusovou flotilou se dálek nemusíte bát.

Rezervujte si místo v předních řadách busu za 299,- Kč.

Předpokládaná trasa: Kolín - Brno - Bratislava - Györ - Hévíz (svozy z nástupních míst Praha - Nymburk - Poděbrady - Jičín - Hradec Králové - Pardubice)

Předpokládaná místa a časy odjezdu a příjezdu:Praha (06:00) - Nymburk (06:30) - Poděbrady (06:45) - Kolín (07:00) - Havlíčkův Brod (08:00) - Jihlava (08:15) - Brno (09:30) - Jičín (04:30) - Hradec Králové (05:30) - Pardubice (06:00), příjezd do Hévízu v pozdních odpoledních hodinách (16-18 hod). 

Odjezd zpět poslední den v cca 12-13 hod, návrat do ČR ve večerních hodinách (cca 20-24 hod) dle výstupních míst. Zdravotní zastávky se realizují každé 3-4 hod. 

Info k odjezdu obdrží zákazník 7 dní před odjezdem e-mailem.

>>>>ZPĚT nahoru

Zpět    Kontakt  podobné zájezdy:  Menu SILVESTRY                                                                                         /šedé nemají platný termín/

Egypt:    Hurghada H**** (letecky)   Hurghada H*** ( letecky)   

Itálie:     na Ischii(letecky)   na_SARDINII_Alghero(letecky)   na_SARDINII_Cagliari(letecky)

Maďarsko:  v ZALAKAROŠI(vlastní dopravou)  Silvestr v Budapešti(vlakem)    Silvestr v Hevízu(5)

Slovensko:  v Podhájské***Borinka(busem)   v Podhájské_Borinka(busem)   v Podhájské_Andrejka(busem)

 FIREWORKS

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů a dalších zkušeností z  praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz rok 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Ing. Roman Škrabánek).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

Balaton jezero termální lázně Tapolca Hevíz Maďarsko wellness léčebné pobyty relax aktinobakterie revmatismus Silvestr 2023 Nový rok 2024 šampaňské šampus sekt oslava Silvestra oslava nového roku 2024