Zpět   Kontakt  další relaxační:  MENU RelaX       MENU POBYTOVÉ     >>>  /šedé nemají platné termíny/

LÁZNĚ HEVÍZ HELIOS(4/bus)  LÁZNĚ HEVÍZ PANORAMA(4/bus)  LÁZNĚ HEVÍZ(letecky)  

LÁZNĚ SÁRVÁR(4/bus)  LÁZNĚ SÁRVÁR(5/bus)  LÁZNĚ BÜKFÜRDŐ(bus)

LÁZNĚ HARKÁNY(7=9/bus)   LÁZNĚ HARKÁNY(10/bus)   LÁZNĚ HARKÁNY(5/bus)

Mořský park LAGUNA(bus)  Rimske Terme(volitelně)   Tropické Ostrovy(bus)   BERLÍN a TO(F1)   Tropical Islands

LEGOLAND Günzburg(1 den)   LEGOLAND Günzburg(s noclehem)  LEGOLAND Günzburg(1 den)ČESKÝ DEN


BERLÍN

a

TROPICKÉ OSTROVY

největší aquapark v Evropě

NĚMECKO - člen EU, člen EMU (měna EURO)

 DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

 

Tobogán z výšky 25 metrů

Tropický prales, bazén dlouhý 150 metrů, písečná pláž, 31°C teplá voda, denně show atd.

2 0 1 7
Termín Tropický ostrov Poznámka
09.12.-10.12. 2.300 Kč Advent
Slevy a vstupné pro dospělé, děti a seniory najdete níže

Braniborská brána (Brandenburger Tor)

Aquapark Tropický ostrov zvenčí

Aquapark Tropický ostrov uvnitř


Tropický ostrov nedaleko Berlína je otevřen celoročně non-stop. Hala je největší na světě, 360 x 210 m, v = 110 m s plochou 6.000 m². Hala je vystavěna v thajském stylu a vytvořena pro zábavu, koupání, odpočinek. Vzduch má 25 °C, tropické moře 28 °C, Balijská laguna 31 °C, vlhkost vzduchu je 50 %. Tropický ostrov je největší evropský aquapark. Zažijete tropický den, projdete se deštným pralesem mezi stromy a rostlinami za zvuku ptačího zpěvu a vůně kvetoucích orchidejí, uvidíte typickou tropickou vesnici s autentickými domy, obchody a restauracemi, bílé písečné pláže, lagunu indonéského ostrova Bali, tropické moře, 200 m dlouhá písečná pláž, největší vodní skluzavku v Německu v = 25 m, kde můžete dosáhnout rychlosti až 70 km/hod. Bazén Laguna Bali je replika pravé pláže s indonéskými chatkami, divokou vodou, vířivkami, vodopády a magickým osvětlením. Bazén Jižní moře má 4.000 m2 a 7 m širokou pláž.


BERLÍN a TROPICKÉ OSTROVY - Program zájezdu:

1.den:

Odjezd v 6:00 z Brna, Nádražní 16 (bývalé městské lázně na ulici Kopečné), z Prahy v 8:15 od hlavního vchodu hotelu Corinthia Towers (st. metra Vyšehrad), přejezd do Německa. Příjezd do Berlína cca ve 14:00, prohlídka města (Alexandrovo náměstí s televizní věží a radnicí, Neptunova fontána, Světové hodiny, Říšský sněm, Braniborská brána, ulice Pod lipami, Postupimské náměstí a Sony centrum, ulice Kurfürstendamm, KaDeWe - největší obchodní dům na evropském kontinentě, Evropské centrum, pamětní kostel císaře Viléma.), nocleh v hotelu na okraji Berlína.

2.den:
Snídaně, odjezd na Tropický ostrov (60 km jižně od Berlína), koupání od 9:00. Odjezd do ČR v 15:45. Příjezd do Prahy v 20:00, do Brna cca v 22:30.


Cena zahrnuje:  

dopravu, 1x nocleh v hotelu ve 2lůžkových pokojích (WC a sprcha na patře) a průvodce. 

Sleva na přistýlce pro děti do 15 let 200 Kč.

Příplatky: 1lůžkový pokoj (600 Kč/ 1 os.)

Cena nezahrnuje: Vstup do Aquaparku, který si účastníci hradí sami u pokladny.

Vstup do Tropického nebo Saunového světa (sauna je společná, bez plavek) 36 €, studenti a důchodci nad 65 let 31 €, děti 6-14 let 28,50 €, děti do 5 let včetně zdarma. Kombinovaný vstup do Tropického a Saunového světa 42,00 €, děti 6-14 let 28,50 €, studenti a důchodci nad 65 let 38,50 €, samostatný příplatek za saunový svět v Aquaparku 12 €, dětský koutek zdarma, vstup do areálu tobogánů zdarma, Fitness 5 €, zapůjčení molitanové matrace na lehátko na pláži 2,5 €, Africká Jungle Lift zdarma. Oběd 6,2-10 €.
Wi-Fi je v areálu aquaparku zdarma. 
Lze dokoupit: 

komplexní pojištění (úraz, storno, léčebné výlohy), místenku na konkrétní sedadlo v autobusu à 100 Kč a samostatné dvousedadlo pro 1 osobu à 1.000 Kč .

Upozornění na cestování dětí do zahraničí po 26. červnu 2012: cestování dětí zapsaných v pasech rodičů do zahraničí je možné jen do 26. června 2012. Po tomto datu mohou děti cestovat do zahraničí jen s vlastním cestovním dokladem (pasem nebo občanským průkazem). K vydání cestovního dokladu na úřadu s rozšířenou působností je třeba předložit rodný list dítěte, občanský průkaz rodiče. Fotografie se fotí na místě. Proto je při podání žádosti nutná přítomnost dítěte. Poplatek za cestovní pas je 100 Kč , za občanský průkaz do 15 let věku dítěte se platí 50 Kč.

Nezapomeňte si zkontrolovat platnost cestovních dokladů 
(i po vstupu "do šengenu" je nutné u sebe mít platný doklad totožnosti)
Platnost OP pro cesty do EU si zkontrolujte ZDE:
CESTOVNÍ DOKLADY


Zpět   Kontakt  další relaxační:  MENU RelaX       MENU POBYTOVÉ     >>>  /šedé nemají platné termíny/

LÁZNĚ HEVÍZ HELIOS(4/bus)  LÁZNĚ HEVÍZ PANORAMA(4/bus)  LÁZNĚ HEVÍZ(letecky)  

LÁZNĚ SÁRVÁR(4/bus)  LÁZNĚ SÁRVÁR(5/bus)  LÁZNĚ BÜKFÜRDŐ(bus)

LÁZNĚ HARKÁNY(7=9/bus)   LÁZNĚ HARKÁNY(10/bus)   LÁZNĚ HARKÁNY(5/bus)

Mořský park LAGUNA(bus)  Rimske Terme(volitelně)   Tropické Ostrovy(bus)   BERLÍN a TO(F1)   Tropical Islands

LEGOLAND Günzburg(1 den)   LEGOLAND Günzburg(s noclehem)  LEGOLAND Günzburg(1 den)ČESKÝ DEN

Berlín a Tropické ostrovy 2012

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Alka-tour Brno, spol. s r.o.).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

Seo servis

tropy relax pláž vlny vzducholoď hangár bungalov tropická show sauna masáž zpěv ptactva tobogán wifi zdarma plavky bermudy surf koupání