Zpět   Kontakt  další relaxační:  MENU RelaX       MENU POBYTOVÉ                                                      >>>  /šedé nemají platné termíny/

LÁZNĚ HEVÍZ HELIOS(4/bus)  LÁZNĚ HEVÍZ PANORAMA(4/bus)  LÁZNĚ HEVÍZ(letecky)   LÁZNĚ BÜKFÜRDŐ(bus)

LÁZNĚ SÁRVÁR(4/bus)  LÁZNĚ SÁRVÁR(5/bus)   ZALAKAROS PARK_INN(4/bus)   ZALAKAROS VENUS(4/bus)

LÁZNĚ HARKÁNY(7=9/bus)   LÁZNĚ HARKÁNY(10/bus)   Tropical Islands(bus)   BERLÍN a TO(bus)   Tropické Ostrovy(bus)

Mořský park LAGUNA_2019(bus)  Rimske Terme(volitelně)  ISCHIA_zima(letecky)

 

MAĎARSKO - člen EU (měna FORINT)

 DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

 

Zalakaros, hotel Park Inn****

víkendový zájezd včetně vstupů do lázní Gránit

 

AUTOBUSEM

 

Tertmíny a ceny

 

Park Inn - logo

Léčebné lázně Gránit

 

 

Lázeňské město Zalakaros leží na jihozápadě Maďarska, 30 km od Balatonu. Je jedním z nejmladších lázeňských středisek, jehož 85-99°C horké prameny byly “objeveny” během průzkumů ropných ložisek. Jeho prameny poskytují léčivou vodu jódového a brómového charakteru a mají ze všech maďarských lázeňských vod nejvyšší obsah fluoru. Ve formě koupelí je zalakarošská voda vhodná pro léčení pooperačních stavů, pro léčení nemocí pohybového ústrojí, pro rehabilitace a je účinná při léčení chronických gynekologických potíží. 

Ze zajímavostí v okolí by návštěvníci neměli minout ptačí rezervaci v Zimány, která je vzdálena pouze 18 kilometrů. Mezi další "povinné" návštěvy patří shlédnutí stáda zubrů, chovaných 10 km od lázní; tato zvířata žijí v Evropě v divoké přírodě jen vzácně. Blízký Zalavár je proslulý svými zříceninami staroslovanského hradiště a za návštěvu stojí i jezero Balaton.

 

Zalakaros - víkendový zájezd - program zájezdu:

1.den: 

odjezd z Prahy v 06:00 hod., další nástupní místa na dálnici D1 - motoresty a benzinová čerpadla v blízkosti Benešova-Vlašimi-Humpolce-Jihlavy a Brna, cestou zdravotní zastávky. Po příjezdu do Zalakarose ubytování, relaxace, koupání a večeře.

2. - 3. den:

po snídani relaxace v termálních lázních, večeře.

4.den: 

snídaně, koupání a relaxace do 12:00 hod., odjezd do ČR. 

 

Nový krásný hotel Park Inn 4* se nachází v těsné blízkosti termálních lázní Granit s různými vnitřními a venkovními bazény a tobogány. S léčebnými lázněmi Gránit a Aquaparkem je hotel pohodlně propojený vyhřívanou chodbou, kam můžete jít i v županu. 

 

Vybavení: lobby, restaurace s mezinárodní kuchyní a maďarskými specialitami, kavárna, bar, výtah, kulečník, video hry, šipky, herna pro děti, půjčovna kol.

 

Ubytování: dvoulůžkové pokoje (26 m2) s možností přistýlky jsou s balkonem, TV, telefonem, koupelnou se sprchou a WC, klimatizací, trezorem, Wi-Fi. Pro rodiny lze zajistit 2 pokoje spojené dveřmi nebo pokoj Suites (46 m2)  až pro 5 osob. Rovněž jsou k dispozici pokoje pro handikepované. Domácí mazlíčci: pobyt možný jen na vyžádání předem.

 

Stravování: polopenze – snídaně a večeře formou bohatého bufetu s nabídkou maďarských, mezinárodních, diabetických a vegetariánských pokrmů.

 

Lázně Granit:   neomezený celodenní vstup pro hotelové hosty. V lázních naleznete termální a zážitkové bazény (vnitřní i venkovní), plavecký bazén, jacuzzi, sauny, koupele a nejrůznější terapeutické procedury. 

 

Pro děti: v dětském světě jsou bazény, tobogány, vodopády, dobrodružný park – stěna na lezení, patrový krytý domek na hraní, suché skluzavky, tunel, trampolína a další.

hotel Park Inn****
aquapark
Termín (3 noci) Cena za osobu Poznámka
dvoulůžkový pokoj přistýlka dospělý přistýlka (6-18 let) přistýlka (do 6 let)
27.09.-30.09.2018 5 190 Kč 4 990 Kč 4 780 Kč 1 400 Kč v ČR svátek
15.11.-18.11.2018 7 100 Kč 5 750 Kč 4 780 Kč 1 400 Kč v ČR svátek
dítě do nedovršených 6 let platí pouze dopravu 1.400 Kč

Cena zahrnuje: 

3x ubytování s polopenzí, dopravu autobusem, technický doprovod, každodenní vstupné do léčivých lázní Granit a Aquaparku, zapůjčení koupacích plášťů, pojištění zájezdu pro případ úpadku CK.

Cena nezahrnuje: 

pobytovou taxu 1,70 €/ osoba od 18 let/ noc (povinná platba na místě)

komplexní cpojištění

Dětské slevy: viz tabulka cen

 

Nezapomeňte si zkontrolovat platnost cestovních dokladů (i po vstupu "do šengenu" je nutné u sebe mít platný doklad totožnosti)

Platnost OP pro cesty do EU si zkontrolujte ZDE: CESTOVNÍ DOKLADY

 

 

Zpět na poznávací                                                        Kontakt                                                        Hlavní MENU


tématické zájezdy:      menu ART&HISTORY      menu RELAX      menu TECHNIKA      menu ZAHRADY      menu ADVENT

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Bena tour s.r.o.)

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

Seo servis

jezero Balaton aquapark termální lázně Zalakaros Maďarsko wellness léčebné pobyty relax aktinobakterie revmatismus pohybové ústrojí SPA Hungary Humgaria sauna skluzavka zalakarošská voda 
Zimány stáda zubrů Zalavár Lázně Granit tobogán trampolína plavecký bazén jacuzzi sauna koupele