Zpět    Kontakt  podobné zájezdy:  Menu SILVESTRY                                                                                         /šedé nemají platný termín/

Egypt:    Hurghada H**** (letecky)   Hurghada H*** ( letecky)   

Itálie:     na Ischii(letecky)   na_SARDINII_Alghero(letecky)   na_SARDINII_Cagliari(letecky)

Maďarsko:  v ZALAKAROŠI(vlastní dopravou)  Silvestr v Budapešti(vlakem)    Silvestr v Hevízu(5)

Slovensko:  v Podhájské***Borinka(busem)   v Podhájské_Borinka(busem)   v Podhájské_Andrejka(busem)

 

- - -

MAĎARSKO - člen EU (měna FORINT)

 DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

logo 

Zalakaros, hotel Park Inn****

Silvestr v lázních

VLASTNÍ DOPRAVOU

30.12. (Pá) - 02.01. (Po) 2023

 4 dny, 3 noci

Tertmíny a ceny

 

Park Inn - logo

Léčebné lázně Gránit

 

 

Lázeňské město Zalakaros leží na jihozápadě Maďarska, 30 km od Balatonu. Je jedním z nejmladších lázeňských středisek, jehož 85-99°C horké prameny byly “objeveny” během průzkumů ropných ložisek. Jeho prameny poskytují léčivou vodu jódového a brómového charakteru a mají ze všech maďarských lázeňských vod nejvyšší obsah fluoru. Ve formě koupelí je zalakarošská voda vhodná pro léčení pooperačních stavů, pro léčení nemocí pohybového ústrojí, pro rehabilitace a je účinná při léčení chronických gynekologických potíží. 

Ze zajímavostí v okolí by návštěvníci neměli minout ptačí rezervaci v Zimány, která je vzdálena pouze 18 kilometrů. Mezi další "povinné" návštěvy patří shlédnutí stáda zubrů, chovaných 10 km od lázní; tato zvířata žijí v Evropě v divoké přírodě jen vzácně. Blízký Zalavár je proslulý svými zříceninami staroslovanského hradiště a za návštěvu stojí i jezero Balaton.

 

Zalakaros - silvestrovský zájezd - program zájezdu:

31.12.2022-01.01.2023

uvítací drink, bufetové stoly, neomezenou konzumaci šampaňského, vína, točené pivo, nealko, kávu, živou hudbu, program

povinný příplatek za galavečeři Kč 4 570/dospělá osoba, Kč 2.100/dítě 6-17.9 let, dítě do 5.9 let zdarma.

 

Nový krásný hotel Park Inn 4* se nachází v těsné blízkosti termálních lázní Granit s různými vnitřními a venkovními bazény a tobogány. S léčebnými lázněmi Gránit a Aquaparkem je hotel pohodlně propojený vyhřívanou chodbou, kam můžete jít i v županu. 

 

Vybavení: lobby, restaurace s mezinárodní kuchyní a maďarskými specialitami, kavárna, bar, výtah, kulečník, video hry, šipky.

 

Ubytování: dvoulůžkové pokoje (26 m2) s možností přistýlky jsou s balkonem, TV, telefonem, koupelnou se sprchou a WC, klimatizací, trezorem, Wi-Fi.
Pro rodiny lze zajistit 2 pokoje spojené dveřmi nebo pokoj Suites (46 m2) až pro 5 osob, oboje na vyžádání a za příplatek 2.400 Kč/ noc.
Rovněž jsou k dispozici pokoje pro handikepované.

 

Stravování: polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu s nabídkou maďarských, diabetických, vegetariánských pokrmů a pokrmy mezinárodní kuchyně. 

 

Lázně Granit:   v ceně je každodenní vstupné. V lázních naleznete termální a zážitkové bazény (vnitřní i venkovní), plavecký bazén, jacuzzi, sauny, koupele a nejrůznější terapeutické procedury. 
Vodní plocha cca 4 000 m2 v prostředí upraveného a zalesněného parku. V lázních naleznete termální a zážitkové bazény s teplotou 28-36° C (termální bazény – venkovní i vnitřní, zážitkové bazény- venkovní a vnitřní, venkovní a vnitřní dětský svět, tobogány, bazén s vlnobitím, plavecký bazén, sauny, koupele a nejrůznější terapeutické procedury. . 
Venkovní rodinný bazén se skluzavkou, skluzavka pro malé děti, lanový most s vodními ostrůvky. 

Venkovní fitness bazén organizuje 2x denně aqua gymnastiku.
Dětský vodní vnitřní svět – pro děti do 12 let má vícepodlažní bazén o rozloze vodní plochy 400 m2 a nabízí více než 60 druhů vodních atrakcí jako např. vodní děla, vodopády, 3 skluzavky různé obtížnosti a další. Zavěšené mosty a vestavěné ostrůvky nabízejí přístup z jednoho bazénu do druhého. Najdeme zde i dětskou saunu.
Venkovní dětský bazén pro nejmenší děti s vodní plochou 90 m2 se nachází ve stínu stromů a hloubka dosahuje 

od 30 do 50 cm. 

Je zde také pískoviště s hračkami. Dobrodružný park – stěna na lezení, patrový krytý domek na hraní, suché skluzavky, tunel, trampolína a další.

Pro děti: v dětském světě jsou bazény, tobogány, vodopády, dobrodružný park – stěna na lezení, patrový krytý domek na hraní, suché skluzavky, tunel, trampolína a další.

hotel Park Inn****
aquapark
kostel
Termín (3 noci) Cena za osobu Poznámka
osoba dvoulůžkový pokoj přistýlka dospělý přistýlka (6-18 let) přistýlka (do 6 let)

30.12. (Pá) - 02.01. (Po) 2023

polopenze

6 570 Kč

4 610 Kč

3 630 Kč

ZDARMA   
dítě do nedovršených 6 let ZDARMA 

Cena zahrnuje: 

ubytování na 4dny/3noci s polopenzí, každodenní vstupné do léčivých lázní Granit a Aquaparku, zapůjčení koupacích plášťů.

Cena nezahrnuje: 

turistickou taxu: € 1,7 /osoba/noc/od 18 let – platba na místě. Parkování v garážích: € 6/noc – platba na místě. Domácí mazlíčci jsou vítáni – na vyžádání za poplatek 12 €/noc. 

Povinný příplatek za galavečeři dne 31.12. Kč 4 570/dospělá osoba, Kč 2.100/dítě 6-17.9 let, dítě do 5.9 let zdarma (uvítací drink, bufetové stoly, neomezenou konzumaci šampaňského, vína, točené pivo, nealko, kávu, živou hudbu, program).

komplexní cestovní pojištění

Dětské slevy: viz tabulka cen

 

Kurz forintu k 19.01.2023 100 HUF = 6.047 Kč

>>>>Zpět nahoru

Upozornění na cestování dětí do zahraničí po 26. červnu 2012:  

cestování dětí zapsaných v pasech rodičů do zahraničí již není možné. Děti mohou cestovat do zahraničí jen s vlastním cestovním dokladem (pasem nebo občanským průkazem). K vydání cestovního dokladu na úřadu s rozšířenou působností (žádost lze podat i na úřadě, kde nemá trvalý pobyt) je třeba předložit rodný list dítěte a občanský průkaz rodiče. Fotografie se fotí na místě. Proto je při podání žádosti nutná přítomnost dítěte. Poplatek za cestovní pas je 100 Kč (platnost pasu je 5 let), za občanský průkaz 50 Kč (platnost OP je 5 let).

Nezapomeňte si zkontrolovat platnost cestovních dokladů (i po vstupu "do šengenu" je nutné u sebe mít platný doklad totožnosti)

Platnost OP pro cesty do EU si zkontrolujte ZDE: CESTOVNÍ DOKLADY

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Bena tour s.r.o.)

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

jezero Balaton aquapark termální lázně Zalakaros Maďarsko wellness léčebné pobyty relax aktinobakterie revmatismus pohybové ústrojí SPA Hungary Humgaria sauna skluzavka zalakarošská voda 
Zimány stáda zubrů Zalavár Lázně Granit tobogán trampolína plavecký bazén jacuzzi sauna koupele