Zpět na poznávací      Zpět na EUROvíkendy      Zpět na Adventní zájezdy      Kontakt              další eurovíkendy:              /šedé nemají platný termín/

Amsterdam a okolí  Amsterdam_R  Atény_S  Barcelona***  Bejrút  Budapešť(vlak)  Budapešť(bus)  Florencie_B  Istanbul_R(letecky)

Londýn_B  Londýn_R  Lisabon_A   Lisabon_B  Lisabon_S   Miláno_R   Neapol_S   Paříž_R   Petrohrad_BEN   Petrohrad+Moskva   Zimní Petrohrad_2020   Zimní Petrohrad_2021     

Řím _adventní_R   Řím_S  Řím_B   Istanbul_T          Istanbul_FESTIVAL tulipánů           Ženeva_EURODEN           Ženeva_EUROWEEKEND     Petrohrad a Ladožské jezero

Paříž

FRANCIE - člen EU, člen EMU (měna EURO)

DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

 

EUROVÍKENDY LETECKY

(3 noci) hotel** se snídaní

 

Čtyři dny budete dýchat vůni města nad Seinou !

 

 

Termíny a ceny   >>>ZDE

Sacré-Coeur

 

Navštivte s námi jedno z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších měst světa – Paříž. Každý si v tomto nestárnoucím městě najde své – kulturu, umění, památky, módu, ale také moderní čtvrtě. Snad každému se při pomyšlení na Paříž vybaví světoznámá Eiffelova věž. Nesmíme však zapomenout na pověstný Vítězná oblouk, který leží na širokém bulváru Champs-Elysées. Některé stavby nám budou povědomé z filmů jako například Amélie z Montmartru, Moulin Rouge, Zvoník z chrámu Notre-Dame nebo Johanka z Arku. Celé centrum Paříže na nábřeží Seiny i zámek a zahrady ve Versailles jsou zapsány na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Nezapomenutelným zážitkem je i projížďka lodí po Seině a návštěva zámku ve Versailles.

 

 

Program zájezdu s poznávacím obsahem i průvodcem v ceně:

1. den:

po příletu do Paříže odjedeme do hotelu, v případě možnosti se ubytujeme, nebo si uložíme zavazadla do určeného prostoru a pěšky se vydáme na procházku Paříží – procházka Montmartrem, zaměřená na jeho historii a umělecký život: bulváry Rochechouart a Clichy, náměstí Pigalle, nám. Blanche a Moulin Rouge, místa spojená s filmem „Amélie z Montmartru“, rue Lepic (Vincent van Gogh), Place des Abesses (nám. Abatyší), Bateau-Lavoir na Place Goudon (obydlí malířů, sochařů a básníků, počátek kubismu), dům Jeana Maraise, jeho plastika „Muž, který prochází zdí“, náměstí Dalidy, jediná pařížská vinice, budova kabaretu „Au lapin agile“, Place du Tertre a rychlomalíři, prohlídka baziliky Sacré-Coeur a návrat na bulvár Rochechouart – cca 4 hodiny. Odpoledne individuální volno. Nocleh. 

2. den:

v 09:00 hodin začíná procházka s průvodcem nejznámějšími objekty Paříže: Place de la Concorde, zahrady Tuilleries, Louvre, Palais Royal se zahradou, pasáž Vivienne, náměstí Victoires, kostel St-Eustache (varhanní koncerty, náhrobek Colbert a jiné), tržnice Les Halles („Břicho Paříže“), Centre Pompidou, fontána „Svěcení jara“.Po přestávce na oběd - Hotel-de-Ville (pařížská radnice), ostrov Ile-de-la-Cité a katedrála Notre-Dame, konec procházky v Latinské čtvrti v uličce Rue-de-la-Huchette – cca 4 hodiny. Večer nás čeká projížďka lodí po Seině (fakultativně). Nocleh.

3. den:

v 09:00 hodin pojedeme na půldenní výlet do Versailles (fakultativně) R.E.R.em: Prohlídka zámku (1,5 hodiny), prohlídka zahrad včetně Velkého a Malého Trianonu, procházka v Les Hameau (vesnička královny Marie Antoinetty), hra fontán s kulisou soudobé hudby (cca 3,5 hodiny). Odpoledne budeme pokračovat v prohlídce Paříže, návštěva muzea parfumerie Fragonard – možnost nákupů za zvýhodněné ceny. Návrat do hotelu. Nocleh.

4. den:

po snídaní následuje s průvodcem další procházka Paříží Latinskou čtvrtí: universita La Sorbonne, Pantheon, Lucemburské zahrady, Pont Neuf. Odpoledne individuální volno. Odlet do Prahy.

Cena již obsahuje všechny povinné poplatky včetně letištních a vše ostatní jsou volitelné fakultativní služby
TERMÍN

počet

nocí

čas* Hotel** cena*** stav****
Od Do
2 0 1 6
    3 09:20/18:30 Luxia** 9 990  R 

1     předběžný čas odletu je-li znám


3  cena za osobu je konečná což znamená, že obsahuje všechny povinné platby - mimo tuto cenu jsou pouze volitelné služby jako jsou fakultativní výlety a služby na vyžádání (např. připojištění)

2   jméno hotelu, kliknutím se dostanete na informaci o hotelu


4 stav nabídky:

 R  - možno rezervovat

 D  - doprodej - zbývá méně než 9 míst

 P   - pořadník - zařadíme Vás nezávazně do pořadníku pro případ uvolnění míst

 V  - definitivně vyprodáno

PŘES NÁS SE SLEVOU

Objednejte GOparking

Cena již obsahuje všechny povinné poplatky včetně letištních a vše ostatní jsou volitelné fakultativní služby

PŘES NÁS SE SLEVOU

Objednejte GOparking

Cena obsahuje:

pravidelnou leteckou dopravu Praha-Paříž-Praha, letištní taxy, palivový a bezpečnostní poplatek, transfer z letiště do hotelu a zpět, 3x ubytování v hotelu** v centru Paříže se snídaní, pokoje s vlastním příslušenstvím a s možností přistýlky, odborného průvodce

V ceně nejsou zahrnuty vstupy do jednotlivých památek. 

Vstupy do státních muzeí a národních památek ZDARMA pro mládež z EU do 25 let

Příplatky :

za jednolůžkový pokoj 1 900 Kč

Upozornění: Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání.

Slevy:

dospělý na 3. lůžku 9 490 Kč

Příplatek za zavazadlo přes 15 kg do zavazadlového prostoru - 15 €/1 cesta.

Fakultativně :

Večerní projížďka lodí po Seině Kč 330,-

Výlet do Versailles rychlovlakem Kč 310,-

vstupy: do zámku € 15,- Velký a Malý Trianon včetně Les Hameau € 10,-
Souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve Smlouvě o zájezdu / Potvrzení o zájezdu.

Možnost zajištění vstupů či rezervací do nejznámějších kulturních památek, kabaretů vč. revue či známých pařížských restaurací.

 

Hotel Luxia**

Ubytování: hotel 2*+

www.hotelluxia.com/index.htm

08 Rue Seveste, 75018 Paris

hotel Luxia 2* je umístěn v centru města, v blízkosti Sacré Coeur - 100 m je metro Anwers.
Pokoje se sprchou a WC, TV a telefonem.

Stravování:

kontinentální snídaně

příplatek za jednolůžkový pokoj 1 900 Kč

Hotel Luxia
Hotel Luxia - pokoj Montmartre

Už víte, jak naložit se svým časem na našem zájezdě ?

Nabízíme Vám tyto fakultativní výlety:

Zámek se zahradami ve Versailles – polodenní výlet

není daleko od Paříže a je to zámek "par exellence". Kdysi jej čtyři francouzští panovníci vyměnili za Paříž. Můžete projít malý nebo velký okruh hlavním zámkem a zahradami. Pokud zbude čas, zajděte si ve Versailles třeba ještě na trh.

Vstupné do zahrad a do zámku se platí na místě

Děti do 18 let jsou zdarma nebo za snížené vstupné(dle termínu).

Versailles

Plavba po Seině

poznáte Paříž z jiného úhlu, objevíte skutečnou krásu pařížských mostů. A památky, které zdobí břehy Seiny, se Vám ukáží v jiném světle. Plavbu doporučujeme ve večerních hodinách. Osvětlená Paříž a zářivá Eiffelova věž jako na dlani? Budete odměněni...

Odjezd od mostu Pont de l`Alma, Bateaux-Mouches.

Provoz lodí každou půlhodinu, 10.00 – 23.00 hod., plavba sama trvá 1 hod. 10 min.

plánek projížďky

Kabaret César Palace

Mistr ceremoniář vás uvítá a pozve vás na večírek což vás přenese do typického elegantního prostředí noblesních pařížských kabaretů.
Nová revue vás zve do světa smíchu, peří a flitrů. Od 22 hodin uvidíte řadu uměleckých vystoupení během show trvající hodinu a 45 minut.
Po Show si můžete vychutnat atmosféru 70. a 80. a zatančit si od půlnoci do 2:00.

Kabaret César Palace

Moulin Rouge

(česky Červený mlýn) je kabaret, který se nachází ve čtvrti Pigalle, na Boulevard de Clichy na úpatí Montmartru v Paříži. Kabaret byl založen v roce 1889 a je tedy stejně starý jako Eiffelovka. Za dobu jeho existence zde vystupovalo mnoho umělců, jako např. La Goulue, Josephine Baker, Frank Sinatra, Jean Gabin, Yvette Guilbert, Jane Avril, Mistinguett, Joseph Pujol, Édith Piaf, Ella Fitzgerald, La Toya Jackson aj. O tomto kabaretu bylo také natočeno několik celovečerních filmů, filmových dokumentů a objevil se i v literárních dílech.

S tímto kabaretem je spojen tanec kankán, jehož tanečnice zachytil na svých obrazech stálý návštěvník podniku malíř Toulouse-Lautrec.

Moulin Rouge

Zpět na poznávací      Zpět na EUROvíkendy      Zpět na Adventní zájezdy      Kontakt              další eurovíkendy:              /šedé nemají platný termín/

Amsterdam a okolí  Amsterdam_R  Atény_S  Barcelona***  Bejrút  Budapešť(vlak)  Budapešť(bus)  Florencie_B  Istanbul_R(letecky)

Londýn_B  Londýn_R  Lisabon_A   Lisabon_B  Lisabon_S   Miláno_R   Neapol_S   Paříž_R   Petrohrad_BEN   Petrohrad+Moskva   Zimní Petrohrad_2020   Zimní Petrohrad_2021     

Řím _adventní_R   Řím_S  Řím_B   Istanbul_T          Istanbul_FESTIVAL tulipánů           Ženeva_EURODEN           Ženeva_EUROWEEKEND     Petrohrad a Ladožské jezero

Jak rezervovat

Váš požadavek nám zašlete na e-mail kontakt@matylda.cz  (je-li Vám bližší zavolat - volejte 608111247)  

My Vám zpět odešleme potvrzení a zprávu s konkrétními podmínkami/výjimkami k Vašemu zájezdu a s pokynem, jak dál postupovat s uzavřením smlouvy a s bankovním převodem/složením hotovosti do banky. (máme Raiffeisen, mBank, ČSOB(zahrnuje Poštovní spořitelmu), Equa bank, Air Bank, Fio banku a Českou Spořitelnu - o dalších uvažujeme)

Pro předběžnou rezervaci potřebujeme základní údaje: 

jméno objednavatele, odkud je, telefon, mail a počet osob (u dětí věk), zda budete chtít cestovní pojištění a další Vaše požadavky na dopravu a ubytování. Spojíme se s Vámi.

Nenabízíme "automatizované" odbavení protože bez vzájemného kontaktu se stejně neobejdeme. Jsme tu proto abychom Vás obsloužili k Vaší spokojenosti. Nepoužíváme neosobní formuláře. Nejsme e-shop, slevomat, raketa ani všeslibující internetový obchod ale osobní služba našim cestovatelům.                                                           

Zpět na ceník a termíny

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Bena tour s.r.o.).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

France, paris, seina, eiffel tower, mont martre, euroweekend, Versailles,

francie, paříž, svatý grál, séna, eiffelova věž, eurovíkend,

paříš, montmártr, eifelova věž, eifelovka, eifelofka, ajfelofka, eurovíkent, versaj, verzaj,

natur, euroagentur, květnové svátky, exim, čedok, smart wings, travel service natur snail travel reisen tour