Zpět   Kontakt         podobné výlety:         MENU RELAX

SLOVINSKO - člen EU, člen EMU (měna EURO)

 DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

 

ZA KRÁSAMI KRASU

A MOŘSKÝ PARK LAGUNA

 

Slovinský Kras se světoznámými jeskyněmi, 

vínem, pršutem a stády lipicánů. 

Slovinská „obala“ - malé, ale krásné pobřeží Jadranu

a při tom relaxace v Mořském parku Laguna.

 

Jediný vlak na světě v krápnikových jeskyních

Termín

Cena dospělí pozn.
26.09. - 01.10.2018

 6.700 

  VYPRODÁNO
 

 

ZA KRÁSAMI KRASU A MOŘSKÝ PARK LAGUNA - program zájezdu:

1.den:

Odjezd z Prahy ve 22 hodin.

2. den:

Dojezd do hotelu Ville Park na pobřeží Jadranu. Vaše individuální relaxace v lázních Mořský park Laguna - 8 bazénů s mořskou vodou teplou až 30°C přímo na břehu moře. Bude-li hezky, možnost koupání v moři. Odpoledne výlet po slovinském pobřeží - Koper - historické město s Prétorským palácem - sídlem zástupců Benátské republiky. Pirano - fantastické historické město, které ze tří stran omývá moře a ze 4. strany ho chrání pás zachovalých hradeb s vyhlídkami. Malebné křivolaké uličky ústící do malých náměstí, tady se zastavil čas (znáte z filmu Účastnící zájezdu). Podvečerní procházka promenádou mezi mořem a starobylými domy se zahrádkami kaváren nemá chybu. 

Bufetová večeře. Nocleh v hotelu.

3.den:

První výlet do Krasu - Hrastovlje - středověký kostelík s malbami - Škocjanske Jame (UNESCO) – největší podzemní kaňon světa, kterým se valí podzemní řeka, to neuvidíte nikde jinde na světě. Lipica - světoznámé stáje bílého plemene koní lipicánů. možnost projížďky kočárem, který táhnou lipicáni. Štanjel - typické krasové městečko. Návštěva pršutárny s ochutnávkou červeného krasového vína teran a pravého pršutu. Návrat do hotelu a volno před večeří k relaxaci v mořském parku Laguna.

4.den:

Po bufetové snídani relaxace v mořském parku Laguna. Odpoledne výlet do Terstu s prohlídkou jeho antických i habsburských památek. Zámek Miramare a jeho zahrady na břehu moře. Volno k relaxaci, večeře.

5.den:

Po bufetové snídani relaxace v mořském parku Laguna. Odpoledne hlavní atrakce krasu - Postojenské jeskyně - nejnavštěvovanější jeskyně na světě a snad i nejvíce vybavené krápníky. Jen tady žije macarát jeskyní - tzv. „člověčí ryba“. Jen tady pojedete 2 km podzemním vláčkem pod krápníky, mezi kterými jsou zavěšeny křišťálové lustry. Vláček jezdí podzemím od roku 1872, od roku 1884 je jeskyně elektricky osvětlena. Byl tady i císař František Josef I. Predjamski Grad - zcela jedinečný hrad vestavěný do skalní stěny jako ptačí hnízdo. Část místností je vytesaných ve skalách, součástí hradu jsou i jeskynní systémy. Podvečerní zastávka v Bledu u jezera. Noční transfer do ČR.

6.den:

Dojezd do Prahy v časných ranních hodinách.

 

Cena obsahuje:

dopravu, průvodce, 3 x nocleh s polopenzí formou bufetu, 

4 -denní neomezený vstup do akvaparku Laguna v řádné otevírací době, 

turistické taxy, volný vstup do casina Bernardin, pojištění zájezdu pro případ úpadku CK

Příplatky:
komplexní pojištění Allianz 212 Kč, nad 70 let 424 Kč,

1.000 Kč (vstupné do Postojenských jeskyní a Predjamského Gradu)

Ubytování:

v hotelu Ville Park na pobřeží Jadranu. 

Upozornění na cestování dětí do zahraničí po 26. červnu 2012:  

cestování dětí zapsaných v pasech rodičů do zahraničí již není možné. Děti mohou cestovat do zahraničí jen s vlastním cestovním dokladem (pasem nebo občanským průkazem). K vydání cestovního dokladu na úřadu s rozšířenou působností (žádost lze podat i na úřadě, kde nemá trvalý pobyt) je třeba předložit rodný list dítěte a občanský průkaz rodiče. Fotografie se fotí na místě. Proto je při podání žádosti nutná přítomnost dítěte. 

Poplatek za cestovní pas je 100 Kč (platnost pasu je 5 let), za občanský průkaz 50 Kč (platnost OP je 5 let).

Nezapomeňte si zkontrolovat platnost cestovních dokladů (i po vstupu "do šengenu" je nutné u sebe mít platný doklad totožnosti)

Platnost OP pro cesty do EU si zkontrolujte ZDE: CESTOVNÍ DOKLADY

Zpět   Kontakt         podobné výlety:         MENU RELAX

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Radek Kredba - Cestovní agentura PERMON).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

 

Jadran Jaderské moře aquapark Slovinsko volný vstup Postojenské jeskyně Terst pršut Škocjanske Jame (UNESCO)

Zámek Miramare Predjamski Grad Bled Lipica Hrastovlje Koper Pirano Portorož Hrastovlje Lipica