Zpět   Kontakt   podobné zájezdy:                                                                                                                                                                      /šedé nemají platný termín/

Plavba po Dunaji   Jezero Königsee a Orlí hnízdo   Salcburk a Dachstein  Schladming a Dachstein  Za krásami Julských Alp  Plavba Saským Švýcarskem     

Za krásami krasu a Termaris (Laguna)   Nostalgická Solná komora   Shánění stád v Maria Alm  Nejkrásnější jezera bavorských Alp  Knedlíkový festival a stáda  

- - -

 

 

RAKOUSKO  - člen EU, člen EMU (měna EURO)

 DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

Na krásném modrém Dunaji

 PLAVBA PO DUNAJI ÚDOLÍM WACHAU (UNESCO)

Vyhlídková plavba po nejkrásnějším úseku rakouského Dunaje luxusní lodí z Melku do Kremsu. Prohlídka kláštera, návštěva zážitkového vinařství. Prima sobotní výlet.

radek

 

2 0 2 4

Termín

Cena dospělý*

Poznámka

15.06.2024

1.300 Kč

 

21.09. 2024

1.300 Kč

 
 

 

 


PLAVBA PO DUNAJI ÚDOLÍM WACHAU - program výletu:

 

Odjezd z Prahy v 6 hod. (možné nástupy po trase: Benešov, Tábor, Třeboň). 

Melk – prohlídka kláštera v údolí Wachau, které je od roku 2000 chráněné jako Světové dědictví UNESCO. Nejkrásnější barokní rakouská stavba a největší komplex církevních staveb v Rakousku vysoko na skále nad údolím Dunaje. Vstupné 15,50 EUR. Alternativně barokní zahrady. Po prohlídce nalodění na luxusní vyhlídkovou loď MS Austria, které se říká královna Wachau. Posedět můžete na venkovní palubě či v klimatizované vnitřní části. 

Jízda lodí stojí 37 EUR. 

Odjezd lodí je v 13:45 hod. a plavba trvá 100 minut. Cestou uvidíte hradní zříceniny, kláštery i malebná městečka a vesnice ve vinících. Údolí Wachau je považováno za nejkrásnější část Dunaje. Po příjezdu lodi do historického města Krems, vás čeká vinařství Winzer Krems, Sangrube 13 (největší rakouský producent jakostního vína). 

8 zastávek po světě vína s průvodcem v českém jazyce. 

Vinice se sklenkou veltlínu, klenotnice archivních vín až do roku 1945, 4D kino vč. vůní, „obývák vinaře“ se sklenkou ryslinku, barokní sklep se sklenkou zweigeltu atd. Vstupné: 13,90 EUR. Alternativně si můžete užít historického města Krems. Po prohlídce a případném nákupu vín návrat do ČR. Dojezd kolem 22. hod.

Změna programu vyhrazena

 

>>>>ZPĚT nahoru

MS AUSTRIA

MELK

Krems

Cena zahrnuje:

dopravu, služby průvodce.

Doplatek:

jednolůžkový pokoj na vyžádání

Nabízíme i komplexní pojištění. 

Vstupy

Melk – prohlídka kláštera - vstupné 15,50 EUR. 

Loisiumvstupné s jednou sklenkou vína 15 EUR, se třemi 19 EUR. 


Upozornění na cestování dětí do zahraničí po 26. červnu 2012: cestování dětí zapsaných v pasech rodičů do zahraničí je možné jen do 26. června 2012. Po tomto datu mohou děti cestovat do zahraničí jen s vlastním cestovním dokladem (pasem nebo občanským průkazem). K vydání cestovního dokladu na úřadu s rozšířenou působností je třeba předložit rodný list dítěte, občanský průkaz rodiče. Fotografie se fotí na místě. Proto je při podání žádosti nutná přítomnost dítěte. Poplatek za cestovní pas je 100 Kč , za občanský průkaz do 15 let věku dítěte se platí 50 Kč.

Nezapomeňte si zkontrolovat platnost cestovních dokladů (i po vstupu "do šengenu" je nutné u sebe mít platný doklad totožnosti)

Platnost OP pro cesty do EU si zkontrolujte ZDE: CESTOVNÍ DOKLADY

>>>>ZPĚT nahoru

ZPĚT NA:    Hlavní MENU     POBYTOVÉ     POZNÁVACÍ  BUSEM     POZNÁVACÍ  VLAKEM     POZNÁVACÍ  LETECKY     JEDNODENNÍ     Kontakt

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Radek Kredba - Cestovní agentura PERMON).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

Austria Rakousko Dunaj Donau Krems Melk plavba klášter