Zpět   Kontakt   podobné zájezdy: /šedé nemají platný termín/

Víkend v NP Berchtesgaden  Za krásami Julských Alp  NP_Chorvatska  Plavba Saským Švýcarskem   Nostalgická Solná komora  Shánění stád v Maria Alm

Nejkrásnější jezera bavorských Alp  Velký okruh Rumunskem


RAKOUSKO - člen EU, člen EMU (měna EURO)

SLOVINSKO - člen EU, člen EMU (měna EURO)

 DNEŠNÍ KURZY  MĚN

 

Alpské

VODOPÁDY A SOUTĚSKY

Julské Alpy a Korutany

 

Triglavský národní park a jeho poklady – průzračné říčky zavrtané

ve vápencových kaňonech – „koritech“, divoké vodopády, panenská údolí, majestátní štíty i daleké výhledy, 

čistá a malebná jezera - naše láska už od roku 1991. 

 

Soutěska Liechtesteinklamm * Gasteinertal * Krimmelské vodopády

 Vorderkasserklamm a Seiserbergklamm * vodopád v Gollingu Rossfeldstrasse 

 

 

Termín Cena dospělí

Poznámka

06.05.-08.05.2017 3 900  
 

 

 

 REZERVOVAT 

VODOPÁDY A SOUTĚSKY 2017 - Bled

VODOPÁDY A SOUTĚSKY 2017 - Vogel lanovka


VODOPÁDY A SOUTĚSKY 2017 - program zájezdu:

1. den: 

Odjezd z Prahy v 06:00 hodin. Soutěska Liechtesteinklamm - jedna z nejdelších, nejhlubších, nejkrásnějších v Alpách zakončená mohutným vodopádem. Údolí horkých vod - Gasteinertal s mohutným vodopádem přímo uprostřed lázní Bad Gastein. Termální lázně Badhofgastein s venkovními i vnitřními bazény s léčivou vodou, s vodním kinem, klidovou i zábavní částí. Nocleh v hotelu v Loferu.

2. den: 

Po bufetové snídani výlet po vodopádech a soutěskách Salcburska – Krimmelské vodopády s hrdým sloganem „největší evropské vodopády“ – mohutné vodopády ve třech stupních spadají z výšky 380 m. Soutěsky v údolí Saalachtal (oba vstupy v ceně) – Vorderkasserklamm a Seiserbergklamm.

Nocleh v hotelu. Alternativně – pobyt v lázních Tauern Spa.

3. den: 

Krásný alpský den – plavba po jezeře Königseee k jezeru Obersee, kde je nejvyšší německý vodopád. Další vodopády spadají do jezera Königssee. Výjezd vyhlídkovou silnicí – nejoblíbenější v Německu Rossfeldstrasse s dalekými výhledy do Rakouska i Bavorska. Foto zastávky. Vodopád v Gollingu, jeden z nejkrásnějších v Rakousku. Místo vodopádu v Golllingu se můžete vykoupat v termálkách Bad Vigaun.
 


Cena obsahuje:  

dopravu včetně mýta na Rossfeldstrasse

2x nocleh v hotelu s bufetovou snídaní

průvodce

2 vstupy

pojištění zájezdu pro případ úpadku CK

Cena neobsahuje: 

další vstupné, komplexní pojištění 

Volitelný příplatek:

Jednolůžkový pokoj  800 Kč

2x večeře v hotelu    900 Kč

 

Jak rezervovat

Váš požadavek nám zašlete na e-mail kontakt@matylda.cz  (je-li Vám bližší zavolat - volejte 608111247)  

My Vám zpět odešleme potvrzení a zprávu s konkrétními podmínkami/výjimkami k Vašemu zájezdu a s pokynem, jak dál postupovat s uzavřením smlouvy a s bankovním převodem/složením hotovosti do banky. (máme Raiffeisen, mBank, ČSOB(zahrnuje Poštovní spořitelmu), Equa bank, Air Bank, Fio banku a Českou Spořitelnu - o dalších uvažujeme)

Pro předběžnou rezervaci potřebujeme základní údaje: 

jméno objednavatele, odkud je, telefon, mail a počet osob (u dětí věk), zda budete chtít cestovní pojištění a další Vaše požadavky na dopravu a ubytování. Spojíme se s Vámi.

Nenabízíme "automatizované" odbavení protože bez vzájemného kontaktu se stejně neobejdeme. Jsme tu proto abychom Vás obsloužili k Vaší spokojenosti. Nepoužíváme neosobní formuláře. Nejsme e-shop, slevomat, raketa ani všeslibující internetový obchod ale osobní služba našim cestovatelům.                                                           Zpět na ceník a termíny

 

Zpět   Kontakt   podobné zájezdy: /šedé nemají platný termín/

Víkend v NP Berchtesgaden  Za krásami Julských Alp  NP_Chorvatska  Plavba Saským Švýcarskem   Nostalgická Solná komora  Shánění stád v Maria Alm

Nejkrásnější jezera bavorských Alp  Velký okruh Rumunskem


Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Radek Kredba - Cestovní agentura PERMON).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

 

Seo servis

 

Lago di Predel Soutěska Liechtesteinklamm Gasteinertal Krimmelské vodopády Vorderkasserklamm a Seiserbergklamm vodopád v Gollingu Rossfeldstrasse  Mangart * soutěska Vintgar u Bledu Bohiňské jezero * vodopád Šum * vodopád Peričnik